Navigace


Pozadí BMW

BMW (zkratka pro Bayerische Motoren Werke AG) je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů. Hlavní sídlo společnosti je v Mnichově. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce a v nedávné minulosti i bývalé skupiny Rover. V roce 2005 zaměstnával koncern přes 105 000 lidí. Modro-bílý vzor znaku firmy je stylizací bavorské vlajky a také odráží původ BMW (rotující bílá vrtule na modré obloze jako symbol výrobce leteckých motorů). (wi)

BMWOmlouváme se, ale tapeta na plochu ani její náhled není z technických důvodů v tuto chvíli dostupný.

Obrázek na plochu počítače je v kategorii pozadí auta pro mobil

Pozadí přidal uživatel: Honza

Klíčová slova: Auta, tablet, wallpaper, BMW, tapeta, Windows XP, pozadí.

Wallpaper na PC ke stažení a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název BMW. Obrázek (wallpaper) BMW nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Nejhledanější jsou Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, HD 1280x720 a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 1440x960, 1280x854 nebo 800x600 pixelů. Neukládejte obrázek tapety přímo odsud - tapeta by na ploše počítače nebyla kvalitní. Klikem zvolte jeden z rozměrů a wallpaper uložte z nového okna. Nad ilustračním obrázkem je uvedeno označení licence (eventuálně odkaz na podrobné podmínky), autor (je-li znám) a zdroj odkud byl wallpaper stažen.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Hořec zdarma na plochu případně též boží tapeta Mango pro Windows.

Tapetu zdarma můžete použít v monitorech, LCD displejích, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je tablet, displej, PC, počítač anebo mobil. Obrázek pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Android, Linux Ubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone) nebo třeba v Microsoft Windows 8. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Sony Xperia, Nexus, Huawei, Samsung Galaxy, LG, Asus ZenFone, Apple Iphone, Xiaomi Redmi a Honor.

Nelíbí se vám tapeta BMW na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Sklípkan zdarma na plochu anebo pěkný obrázek Yamaha TDM-850 ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Autobus zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů