Navigace


Pozadí Hummer H3T

Toto off-roadové, tedy terénní auto vzniklo z původně pouze vojenského HMMWV neboli Humvee. Po válce v Perském zálivu, kterou sledovalo mnoho američanů, mimo jiné i Arnold Schwarzenegger. Ten se snažil firmu AM General přesvědčit k výrobě civilní verze.


Jeho první verze byly téměř naprosto totožné s vojenskou verzí, byli jim montovány pouze pohodlnější sedadla a neobsahovaly některé vojenské prvky jako vysílačku, vodě odolnou autobaterii apod. Toto vozidlo prošlo různými úpravami od eliminace verzí (wagon, hard top, sof top,…) až po vývoj nového auta HUMMER pod označením H2. Na tomto voze byl testován i vodíkový pohon. Po té se začala původní verze označovat H1 a verze s větším výkonem H1 Alpha. Dnes se můžeme setkat i s verzí HUMMER H3T, přičemž je zajímavé, že na rozdíl od jiných automobilek vývoj těchto vozů postupuje ke stále (rozměrově) menším verzím.
Autor fotografie: Fir0002 (fir0002 | flagstaffotos.com.au) [licence: GFDL 1.2], zdroj - Wikimedia Commons


Wallpaper na plochu Hummer H3T ke stažení zdarma

Dostupné rozměry tapetky, pozadí zdarma

1280x854 - 640:427 (212 715 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Obrázek na plochu PC je v kategorii tapety auta pro Windows

Pozadí přidal uživatel: karlos

Dostupné poměry stran obrázku: 640:427

Klíčová slova: Hummer H3T, wallpaper, tapeta, mobil, Wallpaper, Auta, pozadí.

Wallpaper zdarma na plochu a jeho použití

Zajímavý obrázek, wallpaper, tapeta, pozadí na plochu počítače s názvem Hummer H3T. Obrázek (wallpaper) Hummer H3T nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Velmi oblíbené jsou 1440x2560, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x900 a Full HD 1080x1920 px. Setkat se často lze i s 2048x1080, 750x1334 nebo 1536x2048 pixelů. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Licenční podmínky použití wallpaperu se řídí podmínkami uvedenými nad ukázkou tohoto obrázku.

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí Štěňata zdarma případně též boží tapeta Včela na plochu PC.

Tapetu na plochu počítače můžete použít v monitorech, LCD displejích, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je PC, obrazovka počítače, počítač, mobil anebo tablet. Obrázek ke stažení lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 7 nebo třeba v Linux Ubuntu. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Lenovo, Samsung Galaxy, Nexus, Xiaomi Redmi, Honor, LG, Asus ZenFone, Huawei a HTC.

Nelíbí se vám tapeta Hummer H3T pro mobil? Vyzkoušejte pozadí Tulipány zdarma anebo pěkný obrázek Orchidej pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Mapa Nizozemí ke stažení


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů