Navigace


Pozadí Parník

Parník byla původně loď poháněná parní turbínou. Šroubové parníky byly pak ve velkém stavěny od 19. až do poloviny 20. století. V současné době je tímto slovem neodborně označována i motorová loď pro hromadnou dopravu osob. Nejznámější zaoceánský parník byl Titanic.


Autor: Matt H. Wade (User:UpstateNYer). [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], zdroj: Wikimedia Commons


Parník - tapeta pro Windows 8, Android, iPhone, iPad, Linux, Blackberry

Vyberte si nejvhodnější rozměr tapety na PC ke stažení

1280x768 - 5:3 (231 780 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Obrázek zdarma je v sekci obrázky doprava na plochu PC

Pozadí přidal uživatel: wallpaperguru

Dostupné poměry stran pozadí: 5:3

Klíčová slova: pozadí, wallpaper, tapeta, ke stažení, Doprava, Parník, PC.

Wallpaper ke stažení a jeho použití

Zajímavý obrázek, wallpaper, tapeta, pozadí na plochu počítače s názvem Parník. Tento PC wallpaper na monitor je k dispozici v různých velikostech. Mezi nejoblíbenější patří širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, Full HD 1080x1920 a 1440x2560 px. Setkat se často lze i s 1024x768, 2160x3840 nebo 1920x1280 pixelů. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Tapeta na plochu monitoru počítače je zdarma ke stažení. Pokud ji chcete dále šířit nebo používat jinak než pro vlastní potřebu, je třeba se seznámit s licencí. Ta je uvedena nad obrázkem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme tapetu Vodopády na PC ke stažení případně též boží tapeta Linux ke stažení.

Tapetu zdarma na plochu můžete použít v obrazovkách, monitorech, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je notebook, ultrabook, počítač, tablet anebo PC. Obrázek pro Windows lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu nebo třeba v Android. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Honor, Xiaomi Redmi, Sony Xperia, LG, Samsung Galaxy, Asus ZenFone, Lenovo, Nexus a Apple Iphone.

Nelíbí se vám tapeta Parník na plochu počítače? Vyzkoušejte tapetu Oko na PC ke stažení anebo pěkný obrázek Psychedelická tapeta na plochu PC. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Indiánka ke stáhnutí


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů