Navigace


Wallpaper Kočičí srdíčko

Je vidět, že tyto kočičky se mají moc rády. pohodová atmosféra se lyne z tohoto obrázku, tak neváhejte a stahujte na Váš počítač.

Kočičí srdíčkoTato fotografie (tapeta na plochu PC) byla smazána uživatelem. Děkujeme za pochopení.

Tapeta na plochu počítače je v kategorii pozadí kočky pro mobil

Obrázek přidal uživatel: Honza

Klíčová slova: pozadí, Full HD 1080x1920, tapeta, wallpaper, Kočky, ke stažení, Kočičí srdíčko.

Pozadí na PC ke stažení a jeho použití

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Kočičí srdíčko. Wallpaper na pozadí monitoru je ke stažení v několika rozměrech. Mezi nejžádanější patří širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 750x1334, 800x600 nebo 1280x1024 pixelů. Neukládejte obrázek tapety přímo odsud - tapeta by na ploše počítače nebyla kvalitní. Klikem zvolte jeden z rozměrů a wallpaper uložte z nového okna. Chcete-li obrázek užít pro jiný než osobní účel, je třeba se řídit licencí. Její označení, eventuálně odkaz na podrobné znění smlouvy, jméno autora a url odkud byl obrázek stažen, jsou uvedeny nad náhledem nahoře.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Lední medvěd zdarma na plochu případně též boží tapetu Jarní květy pro Windows.

Wallpaper zdarma můžete použít v monitorech, LCD displejích, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je monitor, tablet, počítač, ultrabook anebo mobil. Pozadí pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Windows XP, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu nebo třeba v Android. Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Samsung Galaxy, Honor, Nexus, Apple Iphone, Lenovo, Asus ZenFone, LG, HTC a Huawei.

Nelíbí se vám obrázek Kočičí srdíčko na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Asteroid zdarma na plochu anebo pěkný pozadí Yamaha TDM-850 ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Roštěná zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů