Navigace


Pozadí Kočky

KočkyOmlouváme se, ale tapeta na plochu ani její náhled není z technických důvodů v tuto chvíli dostupný.

Obrázek na plochu PC je v kategorii tapety kočky pro Windows

Pozadí přidal uživatel: Honza

Klíčová slova: Kočky, pozadí, wallpaper, tapeta, tablet, ke stažení, Kočky.

Wallpaper zdarma na plochu a jeho použití

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Kočky. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Mezi nejoblíbenější patří širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x900 a Full HD 1080x1920 px. Setkat se často lze i s 1920x1440, 1280x960 nebo 2160x3840 pixelů. Neukládejte obrázek tapety přímo odsud - tapeta by na ploše počítače nebyla kvalitní. Klikem zvolte jeden z rozměrů a wallpaper uložte z nového okna. Uvedený obrázek lze stáhnout pro vlastní potřebu. Pro jiná užití se prosím řiďte licencí uvedenou nad náhledem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí Zrození hvězdy v mlhovině zdarma případně též boží tapeta Air Force One na plochu PC.

Tapetu na plochu počítače můžete použít v LCD displejích, monitorech, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je ultrabook, displej, počítač, mobil anebo tablet. Obrázek ke stažení lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Android, Linux Mint, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8 nebo třeba v Windows 7. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Nexus, Honor, Xiaomi Redmi, HTC, Lenovo, Huawei, Asus ZenFone, Sony Xperia a Samsung Galaxy.

Nelíbí se vám tapeta Kočky pro mobil? Vyzkoušejte pozadí Sklípkan zdarma anebo pěkný obrázek Orchidej pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů