Navigace


Tapeta Jarní květy

Jarní květy patří k velkým krásám, které s sebou přináší každoročně jako. Květ jarní květiny je většinou ústrojí květiny, které plodí další semena a tím se rostlina rozmnožuje. Jarní květy na této tapetě zobrazují konkrétně luční jarní květy, které někdy vykvetou už na konci zimy v předjaří.

Autor: Rachlin Susan, U.S. Fish and Wildlife Service [Licence: Public domain], zdroj: Wikimedia Commons


Jarní květy - pozadí pro Windows, Linux, Android, iOS

Vyberte si rozměr obrázku zdarma na plochu

1280x854 - 640:427 (289 430 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Pozadí na plochu počítače patří do sekce pozadí květiny pro mobil

Tapetu přidal uživatel: Martinek

Dostupné poměry stran tapety: 640:427

Klíčová slova: wallpaper, tapeta, na plochu, Wallpaper, Květiny, Jarní květy, pozadí.

Obrázek na PC ke stažení a jeho použití

Tapeta na pozadí plochy Windows (resp. displeje počítače, tabletu nebo mobilu) má název Jarní květy. Obrázek (wallpaper) Jarní květy nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Nejžádanější jsou1920x1080 Full HD, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1600x900 a 1440x2560 px. Setkat se často lze i s 1440x900, 640x480 nebo 2560x2048 pixelů. Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Tapeta se následně otevře v novém okně odkud jí můžete stáhnout na disk. Podmínky užití obrázku se řídí licenčním ujednáním uvedeným nad náhledem uvedeného obrázku.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Pavučina zdarma na plochu případně též boží pozadí Pavučina pro Windows.

Obrázek zdarma můžete použít v monitorech, obrazovkách, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je notebook, počítač, tablet, mobil anebo PC. Wallpaper pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 7 nebo třeba v Android. Pozadí lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Nexus, Samsung Galaxy, Huawei, Sony Xperia, LG, Xiaomi Redmi, Honor, Lenovo a Apple Iphone.

Nelíbí se vám wallpaper Jarní květy na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Pavučina zdarma na plochu anebo pěkný tapeta Pavučina ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Upload zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů