Navigace


Tapeta Praha

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Pozadí, wallpapery, obrázek, tapeta Prahy na plochu počítače, tabletu nebo mobilu proto nesmí chybět ani na našich stránkách.

PrahaTapeta byla smazána nebo přesunuta do jiné kategorie. Děkujeme za pochopení.

Pozadí na PC ke stažení patří do sekce pozadí města zdarma

Tapetu přidal uživatel: Honza

Klíčová slova: Praha, pozadí, ke stažení, mobil, wallpaper, Města, tapeta.

Obrázek pro Windows a jeho použití

Zajímavý obrázek, wallpaper, tapeta, pozadí na plochu počítače s názvem Praha. Wallpaper na pozadí monitoru Praha je v různých verzích zdarma ke stažení. Mezi nejoblíbenější patří 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1600x900 a 1920x1080 Full HD px. Setkat se často lze i s 1024x768, 800x600 nebo 640x480 pixelů. Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení a uložte obrázek z nově otevřeného okna prohlížeče. Tapeta na plochu monitoru počítače je zdarma ke stažení. Pokud ji chcete dále šířit nebo používat jinak než pro vlastní potřebu, je třeba se seznámit s licencí. Ta je uvedena nad obrázkem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Kapky vody pro tablet případně též boží pozadí Vlajka USA pro Windows.

Obrázek ke stažení můžete použít v obrazovkách, LCD displejích, monitorech všech běžných zařízeních jako je PC, ultrabook, tablet, mobil anebo obrazovka počítače. Wallpaper na plochu PC lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 7 nebo třeba v Linux Xubuntu. Pozadí lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Huawei, Honor, Asus ZenFone, Lenovo, Xiaomi Redmi, HTC, Apple Iphone, LG a Samsung Galaxy.

Nelíbí se vám wallpaper Praha zdarma na plochu? Vyzkoušejte obrázek Kroužky pro tablet anebo pěkný tapeta Eifelova věž ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Spící čtenářka zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů