Navigace
» PC Pozadí
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury a tak dále.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Frky, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O ženách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, F, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Prapory regionů a království, Vlajky spojených států amerických, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Adventní kalendář pro děti i dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, Tapety na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, sport, vlastnosti, poruchy, mytologie, politici, osobnosti, zločin a právo, přezdívky, záliby, věda, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, lékařství, umělci, státní správa, rodinné vztahy, národnost, politika atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, nápoje, symboly, halloween, ženy a dívky, věda, láska, přístroje, hmyz, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, náboženství, sport, muži, jídlo a nápoje, auta, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, mapy, hudba atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, psychologie, nástroje, zkratky, lékařství a medicína, účetnictví, fyzika, věda, materiály, technika, kultura, bankovnictví, počítače, nemoce, jídlo, internet, školství, náboženství a křesťanství, cestování, český jazyk, nápoje, rostliny, filozofie, chemie atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny apod.

Keywords:hyperlinky, zdroje informací, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Obrázky k vytištění a vybarvení, Webové online hry zdarma, školství, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, výukové pomůcky, zábava, weby

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, notebook, mobil, phablet, displej, počítač, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Java ME, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 98, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, Lubuntu. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, rostliny, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, dopravní prostředky, psi a štěňátka, příroda, krajina, wallpapery, budovy a stavby, zvířata, jídlo a nápoje, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 800x600, 1536x2048, 1800x1440, 2048x1536, 375x667, 2160x3840, 2560x2048, 320x568, 1280x768, 360x760, 1024x768, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1440x960, 1440x900 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, odkazy, URL, Sportovní tapety na PC, cestování, linky, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, zajímavosti, volný čas

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Wallpapers na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Lady Gaga, Superhry a hry online zdarma, kuriozity, pro děti, Jmenovky na dárky k vytištění, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled zkratek a akronymů, pro dospělé

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: humor, tipy, Vlajky zemí světa, Biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, Kliparty a obrázky, odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Super online flash hry, webovky, F, Přehled souborových přípon, Saudi Arabia,

Jeden fór na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Texty nejznámějších vánočních koled
Naše tipy
Adventní svícen a jeho symbolika
Tipy na zajímavé weby
Country flags
Partnerské weby
Vlajka Nového Zélandu
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů