Navigace


Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, grafiku, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Vtipné texty, vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojevůdce, Spisovatel, Zpěvačky, KSČ, Kladno, Atentát, Československo, Stoletá válka, Exilový prezident, Egypt, Zpěvačka, Vrah, New Jersey Devils, Hudba, Podnikatel, Právník, Křesťanství, AIDS, Historik, Vládce, Komunista, Režisér, Pedagog, Hejtman, Ekonom, Skladatel, Renesance, Lord, Američan, Fotograf, Nobelova cena, Podnikatelé, Náboženství, Teolog, Orlík, Hejtmani apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, linky, Dopravní značení, Obrázky k jmeninám, Online životopisy, biografie, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší hry pro dívky, Obrázková přání k svátku podle jmen, Prapory regionů a království, kuriozity, Vlajky zemí světa, Vlajky měst a obcí České republiky

Vtipné texty, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O důchodcích, Vtipy o Bohu apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Fóry, černý humor, vtípky, frky, ftipy, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fóry, černý humor, vtípky, frky, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O zvířátkách, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Windows, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O škole, O mužích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, auta, přístroje, stavby, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, nápoje, věda, nástroje a přístroje, sport, rostliny, mapy, zelenina, zvířata, láska, symboly, ptáci, Vánoce a Advent, ženy a dívky, květiny, ovoce, náboženství, hudba atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:Vánoční web, Obrázky na PC ke stažení, F, webové stránky, Tipy na vánoční dárky, doporučujeme, Vše o Vánocích, Biografie slavných osobností, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Webové online testy zdarma, weby, Nejlepší hry pro dívky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti, Střílečky, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Logické hry a tak dále.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Bonmoty, moudra, motta, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, moudra, motta, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, zdarma, internetové stránky, Velikonoční obrázky na plochu PC, V, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Obrázky k svátku, zábava, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Logické a podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, Vánoční tapety na plochu, pro dospělé, URL, info, Vánoční rostliny a květiny, V, Wallpapery do mobilu, zeměpis

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Charta 77, Čech, Malíř, NHL, Zpěvák, Zlatý slavík, Brno, Režisér, Křesťanství, Atentát, Zavražděn, Hudba, Slovenští prezidenti, Válka, Zpěvačka, Náboženství, KHL, Spisovatel, Faraon, Slováci, Esejista, Architekt, Prezidenti USA, První republika, Komik, Washington Capitals, Upálen, Lord, Miliardáři, Američan, Prezidenti ČR, Závodník, Masový vrah, Diplomat, Dramatik, Gymnasté apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, zkratky, rostliny, fyzika, český jazyk, technika, cestování, školství, hardware, psychologie, software, lékařství a medicína, nástroje, matematika, počítače, různé, literatura, zločin a právo, jídlo, účetnictví, filozofie, chemie, nemoce, latina atd.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Kansas, Maryland, New Hampshire, Severní Karolína, Delaware, Minnesota, Havaj, Missouri, Michigan, New Jersey, Georgie, Pensylvánie, Louisiana, Oklahoma, Maine, New York, Connecticut, Wyoming, Vermont, Illinois, Jižní Dakota, Severní Dakota, Rhode Island, Tennessee, Florida atd.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Hry pro kluky, Kliparty pro Office, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, školství, Online web Hry zdarma bez registrace, webovky, Online zeměpisné testy zdarma, tipy, Nej hry online, Dárky,

Jeden fór na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Naše tipy
Zamilované sms vzkazy
Tipy na zajímavé weby
Cesmína a Vánoce
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů