Navigace


Naše tipy, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Náš tip, technika, zábava, informace

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lindt, Vídeň, Přání, Borovice, Pokrmy, Vinná klobása, Jarmark, Vánoce, Papírový vánoční stromek, Písnička, Adventní věnec, Desktop, Striezelmarkt, Řetězy, LED svíčky, SMS, Smrk, K Tisku, Popelka, Kameňák, Vánoční filmy, Vánoční koledy, Adventní trhy, Betlém, Vánoční svícen, Stromeček, Adventní neděle, Štědrý večer, Plzeň, Umělý vánoční stromek, Anglicky apod.

Myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, moudrosti, hlášky, motta

Citáty slavných, Myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, moudrosti, hlášky, motta, z kategorií citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o smrti od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zadarmo, info, Online hry pro děti zdarma, Vlajka Tuvalu, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, zajímavosti, Flags of the world countries, F, Super online flash hry, Super free web games zdarma, webovky

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Fóry, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor apod.

Informace, technika, zábava, informace

PC pozadí pro Windows - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro displej, mobil, phablet, PC, tablet, počítač, smartphone, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Android, macOS, Windows 98, Windows 10, Linux Mint, OSX, Apple iOS (iPhone). Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, noční města, rostliny, jídlo a nápoje, budovy a stavby, dopravní prostředky, zvířata, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, auta, psi a štěňátka, sportovní pozadí, letadla, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 1440x960, 640x480, 2560x2048, 2560x1600, 2560x1440, 412x846, 1536x2048, 360x640, hi res 2560x1920, 1800x1440, 360x720, 2048x1536, 1280x960, 750x1334, 360x760 atd.

Pozadí na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, mobilní telefon, počítač, PC, notebook, phablet, tablet, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 95, Windows 98, Android, Slackware, Lubuntu, OSX, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, ptáci, vesmír, kosmos, motorky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, Formule 1, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1440x960, 375x667, 1366x768, 2560x1600, 1080x1920, 3200x1800, 1152x768, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 2560x1440, 2048x1080, 1600x900, 1920x1080, 1366x1024, 1800x1440 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Super online kvízy, Biografie známých osobností, Online testy zdarma bez registrace, Ilustrační obrázky, Ježíšek, Pozadí na PC, M, tipy, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, volný čas

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Básník, Pedagog, Spisovatel, Olympiáda, Miliardář, Žhavé výstřely, Vojevůdce, Kancléř, Skladatel, Rakušan, Olympijští vítězové, Žijící, ČSSD, Starověký Egypt, Básníci, Sebevražda, Egypt, Stoletá válka, Novinář, Antropolog, Poslanec, Hudebnice, Hokej, Slovák, Čeští králové, Architekt, Pop, Manýrismus, Kněz, Komik, Státník, Brno, Továrník, Český slavík, Zpěvák apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v tablet, PC, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač, notebook, monitor a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows XP, Windows 2000, Mac, Linux Fedora, Slackware, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, noční města, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Stahujte ve velikostech 1280x800, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1280x854, 1280x1024, 360x640, 1536x2560, 1920x1440, 1800x1440, HD 1280x720, 1152x1920, 1152x768, 640x480, 360x760, 1024x768, 1600x1200 atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prapory českých měst, Wallpapers na plochu počítače, FC Barcelona, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, weby, zeměpis, Adventní zájezdy na vánoční trhy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vše o Vánocích, zdroje informací, Vše o Vánocích

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Síť, technika, zábava, informace

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Archivář, Čech, Hokej, Svatý, Avangard Omsk, Teolog, Skladatel, Spisovatel, Američan, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Vůdce, Poslanci, Ministr, Protektorát, Brno, Životopis, Žijící, Francouz, Washington Capitals, Husité, Druhá světová válka, Nobelova cena, Florida Panthers, Antropolog, Česká královna, Režisér, Vrah, Komunisté, Zpěvák, Filozof, Básníci, Královna, Angličané, Právník, Producent apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Dopravní značky, Prapory regionů a království, Adventní koleda, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, M, Staré hry online, hyperlinky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, fyzika, lékařství a medicína, počítače, psychologie, stavebnictví, rostliny, matematika, internet, filozofie, latina, sport, účetnictví, bankovnictví, náboženství a křesťanství, hardware, jídlo, zkratky, český jazyk, nápoje, literatura, věda atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: F, humor, linky, Dopravní značky, Přehled souborových přípon, Army wallpapers, PC pozadí pro Windows, Státní prapory všech států, internetové stránky, pro dospělé, multimédia, Přehled souborových přípon, Charlize Theron,

Jeden fór na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví
Doporučené odkazy
Slova koledy Štědrej večer nastal
Partnerské weby
Rose McGowan
Naše tipy
Omalovánky pro děti online
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů