Navigace
» Wallpapery
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Partnerské weby, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, displej, monitor, tablet, počítač, smartphone, mobil a pro operační systémy Windows 98, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Windows Me, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Java ME, Slackware, Red Hat Linux. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, rostliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, hudební tapety, zvířata, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, auta. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2048, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 412x846, 1920x1200, 1366x1024, 1600x1200, 1680x1050, 1280x960, 768x1024, 1600x2560, 1024x600, 375x667, 1440x960, hi res 2560x1920 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Síť, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, Adventní magazín, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, Webové online hry zdarma, Prapory českých měst, info, Přání k svátku podle jmen, Vlajky spojených států amerických, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Sportovní hry a tak dále.

Náš tip, informace a zábava

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhová vločka, Kameňák, Svíčky, Hostina, Blahopřání, Štědrý večer, Kapr, Pastýř, Brambořík, Vánoční filmy, Keramický adventní věnec, Borovice, Ježíš Kristus, Francouzsky, Monitor, Přáníčko, Papírové ozdoby, Německy, Václavské náměstí, Křesťanství, Láska nebeská, Plzeň, Keramika, Cesmína, Desktop, Vánoční pozadí, Pro děti, Vánoční ozdoby, Korálky, Vánoční svíčky, Vinná klobása apod.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, M, internetové stránky, Vánoční koledy, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, K, Tapety na plochu PC, V

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, informace a zábava

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Tapety na PC - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. doporučujeme pro mobil, počítač, notebook, displej, monitor, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, mobilní telefon, phablet, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Xubuntu, Slackware, Linux Fedora, Windows XP, FreeBSD, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Java ME, Android. Wallpapers na PC z kategorií fraktály, ptáci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, květiny, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fantasy, sportovní wallpapery, zvířata, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1152x768, 375x667, 1920x1200, 1366x768, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1600x900, 393x786, 800x600, 1440x900, 1680x1050, 1280x854, 1200x1920, 1280x800, 1280x720 atd.

Klíčová slova: volný čas, Seznam souborových přípon, multimédia, Kate Moos, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, zeměpis, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, Členské země americké federace, zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, Básník, Žijící, Vládce, Imitátor, Prezidenti ČR, Fotograf, Zpěvák, Voják, Washington Capitals, Spisovatel, Rakušan, Boston Bruins, Hudebnice, Obchodník, Císař, Producent, Scénárista, Kladno, Skladatel, Sci-fi, NHL, Florida Panthers, Sebevražda, Rétorika, Filozof, Stoletá válka, První republika, Maršál, Francie, Pittsburgh Penguins, Závodník, Královna, Nobelova cena, Olympijský vítěz, Textař apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: tipy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, , URL, Online vánoční webzine, Přehled států světa a jejich vlajek, Abstraktní obrázky na plochu, pro děti, Super online flash hry, počítače

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, informace a zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Moudrosti, výroky, hlášky, rčení, motta, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, hlášky, rčení, motta, moudra, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o lži od různých známých osobností.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Fóry, kameňáky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, kameňáky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Somálcích, O ekonomech, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Němcích apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Přehled formátů souborů, školství, zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, World countries and flags, odkaz, Online testy zdarma, Ilustrace, obrázky, Obrázky vlajek měst ČR, Ilustrace, obrázky, hyperlinky, Vánoční trhy,

Jeden fór na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přání a obrázky
Partnerské weby
Jmenovky na dárky
Naše tipy
Vlajka Jemenu
Zajímavé internetové odkazy
Jarmark
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů