Navigace


Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Logické hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Adventury, Farmářské hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Korálky, Cesmína, Hostina, Wallpaper, Vinná klobása, Drážďany, Vykrajovátka, Jesličky, PF, Sněhová vločka, Linecká kolečka, Film, Rostliny, Písnička, Adventní věnec, Brambořík, Rumové řezy, Křesťanství, Vídeňský punč, Bůh, Brno, Filmy, Blahopřání, K Vytištění, Dárky, Staroměstské náměstí, Monitor, Zdraví, Vánoční filmy, Vánoční ozdoby, Tiskárna apod.

Síť, internet, počítače, hry

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Scénárista, Rakušan, Habsburkové, Textařka, Královna, Nežijící, Němci, Sebevražda, Antropolog, Ministr zahraničí, Komik, Ekonom, Masový vrah, Poslanec, Žijící, Avangard Omsk, New York Rangers, AIDS, Náboženství, Esejista, Američan, Miliardář, Křesťanství, Básníci, Podnikatel, Básník, Dramatik, Herec, Atentát, KHL, Československo, Hudebnice, Prezidenti USA, ČSSD, Komunisté, Kancléř apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herečka, Hokej, Američané, Nobelova cena, Prezidenti USA, Sebevražda, Habsburkové, Československo, Teolog, Slovenští prezidenti, Imitátor, Scénárista, ČSSD, Náboženství, Fotograf, Válka, Sci-fi, Miliardáři, Textař, Dabérka, Archivář, Generalissimus, Textařka, Exilový prezident, Komik, Hudba, Francouz, Královna, Politik, Komunista, Starověký Egypt, Rock ‚n‘ Roll, První republika, Trenérka, Mluvčí, Máj apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, Vánoční svíčky, odkaz, Kliparty pro Office, odkazy, Samolepky na dárky, Super online kvízy, výukové pomůcky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, č

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Logické, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Informace, internet, počítače, hry

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro počítač, tablet, monitor, notebook, mobil, PC, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 7, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Me, Windows 2000. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, wallpapery, psi a štěňátka, auta, hry a herní wallpapery, zvířata, noční města, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, příroda, krajina, hudební tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky, letadla. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1920x1440, 2560x1600, 640x480, 854x480, 750x1334, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1152x864, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1440x960, 1600x900 atd.

Keywords:cestování, č, Životopisy osobností, Kliparty zdarma ke stažení, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, tipy, Jmenovky na dárky k vytištění, Online testy zdarma, Přehled formátů souborů, Slovník pojmů Co je to?

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, PC, tablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon, notebook, mobil, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Android, SUSE Linux, macOS, Red Hat Linux, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows Me, Windows 7, Windows 10 Mobile. Tapety na PC ke stažení z kategorií voda a bubliny, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety, budovy a stavby, wallpapery, noční města, letadla, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, zvířata. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 2560x2048, 1080x1800, 1600x2560, 750x1334, 1440x2560, 360x720, 360x640, 1440x960, 2048x1080, 2560x1600, 320x568, 1920x1280, 2560x1440, 2160x3840, 393x786 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Relaxační hry, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Animace, Závody aut, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry a tak dále.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní, Střílečky, Karetní, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, webovky, zajímavosti, Texty nejznámějších vánočních koled, Dopravní značky, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, počítače, Wallpapers na PC, Vše o Vánocích, Dopravní značky

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Rčení, aforismy, moudra, hlášky, výroky, moudrosti, úsloví

Slavné citáty, Rčení, aforismy, moudra, hlášky, výroky, moudrosti, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smutku od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, rostliny, politika, nápoje, sport, lékařství a medicína, příroda, matematika, zkratky, bankovnictví, materiály, nemoce, latina, filozofie, školství, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, stavebnictví, technika, ekonomie a ekonomika, fyzika, kultura, český jazyk atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa, Silvestr, Tiskárna, Plzeň, K Tisku, bezlepkové cukroví, Staroměstské náměstí, Tablet, Jmelí, Sněhová vločka, Bramborový salát, Adventní věnec, Samolepky, Betlém, Brambořík, Vánoční punč, Anglicky, Skleněné ozdoby, Jedle, Písnička, Ostrava, Wallpaper, Špalda, K Vytištění, K Vytisknutí, Sám doma, Koleda, Vánoční svařák, Striezelmarkt, Jingle Bells, Vánoční prostírání apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: hyperlinky, humor, info, Tapety na plochu PC, F, Super free web games zdarma, Hry pro dívky online, Vietnamská vlajka, Vánoční magazín, Superhry a hry online zdarma, URL

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Rčení, aforismy, moudra, hlášky, výroky, moudrosti, úsloví

Slavné citáty, Rčení, aforismy, moudra, hlášky, výroky, moudrosti, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smutku od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, rostliny, politika, nápoje, sport, lékařství a medicína, příroda, matematika, zkratky, bankovnictví, materiály, nemoce, latina, filozofie, školství, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, stavebnictví, technika, ekonomie a ekonomika, fyzika, kultura, český jazyk atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit soubory těchto typů: systémové soubory, internet a web, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, tablet, smartphone, notebook, phablet, monitor, obrazovka počítače, PC, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows Me, Mac, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows XP, Linux Mint, Lubuntu, Windows NT, Windows 2000, Windows 98. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, motorky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fraktály, free wallpapers, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 3200x1200, 1152x864, 375x667, 1920x1080, 2048x1080, 2560x1440, 1680x1050, 320x568, 3200x1800, 1280x800, 2560x2048, 1600x900, 1024x768, 375x812, 4800x1200, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Vlajky spojených států amerických, doporučujeme, Státní prapory, zadarmo, zdarma, M, Vánoční přání a blahopřání,

Jeden fór na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Naše tipy
Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy
Partnerské weby
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů