Navigace


Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipné texty, fóry, vtipy, černý humor, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, vtipy, černý humor, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Korálky, Vídeňský punč, Patchwork, Jmelí, Jesličky, Smrk, Štědrý večer, SMS, Borovice, Pro děti, Santa, Lindt, Papírový vánoční stromek, Televize, Špalda, Ohňostroj, Vánoční punč, Osvětlení do oken, Vánoce, Slámový adventní věnec, Ježíš Kristus, Nový rok, Zdraví, Schleich, Vánoční svařák, Láska nebeská, Vánoční ubrusy, Kuba, Dárky, Bůh, Umělý vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, Nejlepší hry pro dívky, Kliparty pro dokumenty, Jmenovky na dárky, Dopravní značení, hyperlinky, Online adventní magazín, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, doporučujeme, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, P, webové stránky

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oddechové hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Akční hry a tak podobně.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, motta, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, motta, rčení, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, phablet, mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, PC, smartphone, tablet, notebook, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows 7, Slackware, Windows 95, Windows XP, Java ME, BlackBerry OS, Windows 98, OSX. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, ptáci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, free wallpapers, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, motorky, nature - příroda, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou 320x568, 1200x1920, 854x480, 3200x1200, 2560x1440, 1600x900, 1440x2560, 360x640, 1600x1200, 1536x2048, 1680x1050, 360x760, 1152x768, 750x1334, 4800x1200, 1536x2560 atd.

Keywords:Online testy a kvízy zdarma, Státní prapory všech zemí, Onlinovky zdarma, pro děti, Jak má probíhat Štědrý večer?, Prapory regionů a království, zeměpis, Vlajky měst České republiky, Kam na výlet?, Online biografie, životopisy osobností, multimédia, kuriozity

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, materiály, hardware, latina, software, filozofie, lékařství a medicína, nástroje, psychologie, ekonomie a ekonomika, literatura, stavebnictví, zločin a právo, nemoce, bankovnictví, náboženství a křesťanství, fyzika, příroda, politika, technika, školství, nápoje, matematika, sport atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, počítače, nápoje, rostliny, jídlo, internet, příroda, ekonomie a ekonomika, zkratky, technika, různé, český jazyk, sport, literatura, lékařství a medicína, chemie, bankovnictví, hardware, politika, nemoce, zločin a právo, náboženství a křesťanství, školství, matematika atd.

Klíčová slova: odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů, info, Přáníčka k výročí svatby, Online web Hry zdarma bez registrace, weby, Seznam vlajek měst České republiky, Tipy na vánoční výzdobu, Kliparty pro dokumenty, školství, V, V

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v mobilní telefon, monitor, mobil, ultrabook, notebook, tablet, phablet, obrazovka počítače, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Windows 98, Mac, Android, OSX, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 10 Mobile, Java ME, SUSE Linux, Linux Mint. Počítačové tapety pro Windows z kategorií motorky, motocykly, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, rostliny, operační systémy, Windows, letadla, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1536x864, 1366x1024, 1440x2560, 1024x768, 1152x768, 1920x1200, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1024x600, 1152x1920, 2560x2048, 1680x1050, 1200x1920 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brno, Vánoční punč, Vídeň, Jezulátko, Vánoční koule, Vánoční hvězda, Kinder, K Vytištění, Francouzsky, Láska nebeská, Jídlo, Kameňák, Plzeň, Třásně, Štěstí, Vánoční filmy, Tiskárna, Vídeňský punč, Neviňátko, Text, Vánoční stromeček, Sněhulák, Linecká kolečka, Štědrý večer, Květiny, Advent, Vánoční prostírání, Brambořík, Stromeček, Ostrava, Monitor apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Tapety na plochu PC, Webové online hry zdarma, Bolivia, Tapety do mobilu, Státní prapory, Staré hry online, Vlajka Chile, pro dospělé, Členské země americké federace, linky

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v mobilní telefon, monitor, mobil, ultrabook, notebook, tablet, phablet, obrazovka počítače, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Windows 98, Mac, Android, OSX, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 10 Mobile, Java ME, SUSE Linux, Linux Mint. Počítačové tapety pro Windows z kategorií motorky, motocykly, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, rostliny, operační systémy, Windows, letadla, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1536x864, 1366x1024, 1440x2560, 1024x768, 1152x768, 1920x1200, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1024x600, 1152x1920, 2560x2048, 1680x1050, 1200x1920 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Trenérka, Vůdce, Spisovatel, Egypt, Country, Orlík, Vojáci, Faraon, Válka, Druhá světová válka, Američané, Hejtman, Scénárista, Továrník, Slovák, Ministr, Sochař, Diplomat, Prezidenti ČR, Mluvčí, Teolog, Básník, Brno, Zpěvačka, Královna, Miliardáři, Vražedkyně, Hudebnice, Renesance, Francie, Miliardář, Vojevůdce, Romantismus, Manýrismus, Imitátor, Náboženství apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, zdroje informací, humor, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázková přání k svátku podle jmen, Webové html5 hry zdarma, volný čas, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, zábava, Gratulace a přání,

Jeden fór na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Baham
Doporučené odkazy
Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Santa nebo Ježíšek?
Partnerské weby
World flags
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů