Navigace


Tapeta Basset

BassetTapeta byla smazána nebo přesunuta do jiné kategorie. Děkujeme za pochopení.

Pozadí zdarma na plochu se nachází v sekci tapety psi na plochu počítače

Tapetu přidal uživatel: wallpaperguru

Klíčová slova: wallpaper, tapeta, Wallpaper, Basset, pozadí, na plochu, Psi.

Obrázek pro tablet a jeho použití

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Basset. Wallpaper, pozadí je připraveno ke stažení zadarmo v několika různých rozměrech. Mezi nejžádanější patří 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x900, 1440x2560 a širokoúhlé 1366x768 px. Setkat se často lze i s 1152x1920, 1152x864 nebo 2560x2048 pixelů. Neukládejte proto zobrazený obrázek (náhled) - tapeta na ploše by nebyla kvalitní. Raději vyberte jeden z rozměrů, klikněte na něj a obrázek uložte z nově otevřeného okna. Chcete-li obrázek užít pro jiný než osobní účel, je třeba se řídit licencí. Její označení, eventuálně odkaz na podrobné znění smlouvy, jméno autora a url odkud byl obrázek stažen, jsou uvedeny nad náhledem nahoře.

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí Nůžky ke stažení případně též boží pozadí Kapradí na plochu PC.

Obrázek na PC ke stažení můžete použít v monitorech, obrazovkách, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je notebook, počítač, mobil, PC anebo phablet. Wallpaper pro mobil lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 7, Apple iOS (iPhone) nebo třeba v Microsoft Windows Vista. Pozadí lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek LG, Sony Xperia, Lenovo, Nexus, Asus ZenFone, Apple Iphone, HTC, Huawei a Xiaomi Redmi.

Nelíbí se vám wallpaper Basset zdarma? Vyzkoušejte pozadí Midlet ke stažení anebo pěkný tapeta Čokoláda pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Brouček ke stažení


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů