Navigace


Obrázek Vánoční ozdoby

Tapeta na plochu Vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby patří mezi oblíbené vánoční dekorace. Bez ozdobeného vánočního stromečku si většina z nás nedovede představit Štědrý večer. Vánoční ozdoby nemusíte mít jen na stromu, ale i ploše vašeho počítače, PC, tabletu nebo mobilu.
Autor: Roland zh (Own work) [Ke stažení zdarma pod licencí CC-BY-SA-3.0 (www.creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], zdroj: Wikimedia Commons


Vánoční ozdoby - wallpaper, tapetka, tapeta na plochu, obrázek, pozadí

Vyberte si rozměr wallpaperu, obrázku na plochu PC

1152x768 - 3:2 (436 020 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Wallpaper pro Windows patří do sekce pozadí vánoce ke stažení

Wallpaper přidal uživatel: uranius

Dostupné poměry stran tapety: 3:2

Klíčová slova: počítač, tapeta, Vánoce, wallpaper, pozadí, Full HD 1080x1920, Vánoční ozdoby.

Tapeta na plochu počítače a její použití

Tapeta na pozadí plochy Windows (resp. displeje počítače, tabletu nebo mobilu) má název Vánoční ozdoby. Soubor pozadí pro Windows je připraven ke stažení zdarma v několika rozdílných velikostech. Mezi nejoblíbenější patří Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768 a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 640x480, 1536x2048 nebo 1680x1050 pixelů. Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení a uložte obrázek z nově otevřeného okna prohlížeče. Podmínky použití obrázku jsou dané licencí uvedenou nad ukázkou tohoto wallpaperu. Ve vlastním zájmu ji prosím dodržujte.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Halloween invaders na plochu PC případně též boží obrázek Ježek pro Windows.

Pozadí pro mobil můžete použít v obrazovkách, monitorech, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je tablet, počítač, monitor, phablet anebo mobil. Tapetu zdarma na plochu lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Android, Windows XP nebo třeba v Microsoft Windows Vista. Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek LG, Xiaomi Redmi, Apple Iphone, HTC, Nexus, Samsung Galaxy, Asus ZenFone, Sony Xperia a Lenovo.

Nelíbí se vám pozadí Vánoční ozdoby pro tablet? Vyzkoušejte obrázek Halloween tapeta na plochu PC anebo pěkný tapetu Čokoláda ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Kostra zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů