Navigace


Obrázek Raketoplán

Raketoplán, neboli Space Shuttle byl moderní dopravní prostředek na oběžnou dráhu Země, který měl však dvě významné nevýhody. Zásadním problémem byly nehody, při kterých došlo ke zničení dvou raketoplánů a smrti obou posádek. Druhou zásadní nevýhodou byly obrovské finanční náklady související s provozem oproti klasickým raketám. Z těchto důvodů byl program raketoplánů ukončen a dnes se do Vesmíru léta opět pouze prostřednictvím raket (především ruských). Zavzpomínejte na éru raketoplánů s touto pěknou noční tapetou.


Autor: NASA (NASA/KSC, Image ID: KSC-81PC-0136). Licence: Public domain, zdroj: Wikimedia Commons


Náhled obrázku na plochu Raketoplán ke stažení zdarma

Zvolte rozměr, velikost obrázku na plochu PC

1280x1024 - 5:4 (336 684 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Wallpaper pro Windows patří do sekce pozadí vesmír ke stažení

Wallpaper přidal uživatel: uranius

Dostupné poměry stran tapety: 5:4

Klíčová slova: tapeta, Microsoft Windows Vista, wallpaper, Vesmír, Raketoplán, pozadí, na plochu.

Tapeta na plochu počítače a její použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Raketoplán. Tento PC wallpaper na monitor je k dispozici v různých velikostech. Nejhledanější jsou HD 1280x720, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 1440x2560 a širokoúhlé 1366x768 px. Setkat se často lze i s 1440x900, 1440x960 nebo 800x1280 pixelů. Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu jpeg stáhnout na disk. Uvedený obrázek lze stáhnout pro vlastní potřebu. Pro jiná užití se prosím řiďte licencí uvedenou nad náhledem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Fénix na plochu PC případně též boží obrázek Slunečnice pro Windows.

Pozadí pro mobil můžete použít v LCD displejích, monitorech, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je počítač, mobil, phablet, PC anebo smartphone. Tapetu zdarma na plochu lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Microsoft Windows 8, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Android nebo třeba v Apple iOS (iPhone). Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek HTC, Xiaomi Redmi, Apple Iphone, Honor, Nexus, Samsung Galaxy, Sony Xperia, Lenovo a Huawei.

Nelíbí se vám pozadí Raketoplán pro tablet? Vyzkoušejte obrázek Faraonova maska na plochu PC anebo pěkný tapetu Eifelova věž ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Paul von Hindenburg zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů