Navigace


Wallpaper Letadlová loď

Letadlová loď je typ velké válečné lodě určené pro provoz bojových letadel nebo vrtulníků. Letadlové lodě mají plochou palubu uspořádanou tak, aby mohla sloužit jako vzletová a přistávací dráha. Na současných letadlových lodích bývá část paluby vyosena a tato část slouží jako druhá dráha. Na palubě jsou také parou poháněné katapulty, které pomáhají při startu letadla, dále jsou zde rozmístěna záchytná lana, díky nimž dnešní proudové letouny mohou zbrzdit svou vysokou rychlost. Na levé straně je umístěna velitelská věž. Letadlové lodě bývají doprovázeny dalšími plavidly a dohromady tvoří operační svaz lodí, což rozšiřuje schopnosti skupiny.

Licence: Public domain


Wallpaper na plochu Letadlová loď ke stažení zdarma

Dostupné rozměry tapetky, pozadí ke stažení

1152x768 - 3:2 (345 340 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Tapeta zdarma na plochu je v kategorii tapety zbraně na plochu počítače

Obrázek přidal uživatel: mobius37

Dostupné poměry stran obrázku: 3:2

Klíčová slova: tapeta, wallpaper, Zbraně, Nexus, Letadlová loď, pozadí, Microsoft Windows Vista.

Pozadí pro tablet a jeho použití

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Letadlová loď. Tento obrázek (wallpaper) na pozadí monitoru je připraven ke stažení zdarma v různých velikostech. Nejhledanější jsou HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1440x2560 a širokoúhlé 1366x768 px. Setkat se často lze i s 1800x1440, 1440x960 nebo 750x1334 pixelů. Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku (wallpaperu, tapety). Obrázek (pozadí, wallpaper) je pod licencí uvedenou zde nad náhledem. Dodržujte ji prosím!

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí USA ke stažení případně též boží tapetu Rosnatka na plochu PC.

Wallpaper na PC ke stažení můžete použít v monitorech, obrazovkách, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je počítač, phablet, mobil, PC anebo notebook. Pozadí pro mobil lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Android, Windows 7 nebo třeba v Apple iOS (iPhone). Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Apple Iphone, Nexus, Huawei, Sony Xperia, Lenovo, Asus ZenFone, Honor, LG a Xiaomi Redmi.

Nelíbí se vám obrázek Letadlová loď zdarma? Vyzkoušejte pozadí Psychedelická tapeta ke stažení anebo pěkný pozadí I love music pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Strašidelné dýně ke stažení


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů