Navigace


Wallpaper Zebra

Zebra je zvíře žijící převážně na africkém kontinentu a patří do rodu kopytníků. Zebra se vyznačuje hlavně svým barevným zobrazením, černo bílé pruhy. Tento tvor se ale bohužel stává ve svém africkém rodišti častou potravou lvů a podobných dravců, takže patří také do drsného afrického potravního řetězce.

ZebraTato fotografie (tapeta na plochu PC) byla smazána uživatelem. Děkujeme za pochopení.

Tapeta pro tablet je v kategorii tapety zvířata na PC ke stažení

Obrázek přidal uživatel: Martinek

Klíčová slova: pozadí, PC, tapeta, wallpaper, Zvířata, Linux Xubuntu, Zebra.

Pozadí na plochu PC a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Zebra. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Velmi oblíbené jsou širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 1280x800, 1440x960 nebo 1280x854 pixelů. Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu jpeg stáhnout na disk. Nad ilustračním obrázkem je uvedeno označení licence (eventuálně odkaz na podrobné podmínky), autor (je-li znám) a zdroj odkud byl wallpaper stažen.

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí Včela pro mobil případně též boží tapetu Stopa na plochu PC.

Wallpaper pro Windows můžete použít v monitorech, LCD displejích, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je monitor, tablet, počítač, ultrabook anebo mobil. Pozadí zdarma lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Windows XP, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu nebo třeba v Android. Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Xiaomi Redmi, Samsung Galaxy, Sony Xperia, LG, Nexus, HTC, Honor, Huawei a Lenovo.

Nelíbí se vám obrázek Zebra ke stažení? Vyzkoušejte pozadí Sklípkan pro mobil anebo pěkný pozadí Vánoční stromeček pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Štastný Nový rok ke stažení


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů