Navigace


Obrázek Krtek

Krtek je malý černý hlodavec, který je u nás velmi rozšířený a každý ho jistě dobře zná ze své zahrádky. Samotný název Krtek je označení pro třináct druhů hlodavců, z toho nejznámější u nás je krtek obecný. Na tapetě můžete vidět krásný detailní pohled na krtka, který právě vykukuje ze své krtiny.

KrtekOmluvte prosím nedostupnost této tapety.

Wallpaper pro mobil se nachází v kategorii obrázky zvířátka pro tablet

Wallpaper přidal uživatel: rexxx

Klíčová slova: Full HD 1080x1920, pozadí, wallpaper, širokoúhlé 1366x768, tapeta, Krtek, Zvířátka.

Tapeta zdarma a její použití

Tapeta na pozadí plochy Windows (resp. displeje počítače, tabletu nebo mobilu) má název Krtek. Tento obrázek (wallpaper) na pozadí monitoru je připraven ke stažení zdarma v různých velikostech. Velmi oblíbené jsou Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1600x900 a HD 1280x720 px. Setkat se často lze i s 640x480, 1024x768 nebo 1536x2048 pixelů. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Obrázek (pozadí, wallpaper) je pod licencí uvedenou zde nad náhledem. Dodržujte ji prosím!

Dále vám na tomto webu doporučujeme tapetu Karty na plochu počítače případně též boží obrázek Kapky vody ke stažení.

Pozadí na plochu PC můžete použít v LCD displejích, obrazovkách, monitorech všech běžných zařízeních jako je tablet, ultrabook, monitor, mobil anebo počítač. Tapetu na PC ke stažení lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 7 nebo třeba v Microsoft Windows 8. Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Honor, Nexus, LG, Sony Xperia, Xiaomi Redmi, Huawei, HTC, Asus ZenFone a Apple Iphone.

Nelíbí se vám pozadí Krtek pro Windows? Vyzkoušejte tapetu New York na plochu počítače anebo pěkný tapetu Vajíčka na plochu PC. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Smrtka ke stáhnutí


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů