Navigace


Wallpaper Myš

Myš je typická hlodavec, s kterým se v dneční době setkal snad již každý. Myš se živí různými potravinami, plesnivým jídlem a také jak všichni z televize víme, sýrem. Její stavba těla je poměrně malá, je velmi podobná křečkovi, akorát na rozdíl od něj má delší ocas. Myši se chytají do pastiček na myši.

MyšTapeta byla vymazána, vyberte si prosím jinou.

Tapeta na PC ke stažení je v kategorii pozadí zvířátka zdarma

Obrázek přidal uživatel: Martinek

Klíčová slova: Zvířátka, pozadí, Myš, wallpaper, širokoúhlé 1366x768, Linux Xubuntu, tapeta.

Pozadí pro Windows a jeho použití

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Myš. Wallpaper s obrázkem pro Windows jsme pro vás připravili v několika rozdílných velikostech. Mezi nejhledanější patří širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x900 a Full HD 1080x1920 px. Setkat se často lze i s 1680x1050, 1440x960 nebo 1536x2048 pixelů. Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek (pozadí, wallpaper) je pod licencí uvedenou zde nad náhledem. Dodržujte ji prosím!

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Hříbě s matkou pro tablet případně též boží pozadí Hudba pro Windows.

Wallpaper ke stažení můžete použít v monitorech, obrazovkách, LCD displejích všech běžných zařízeních jako je ultrabook, PC, displej, mobil anebo tablet. Pozadí na plochu PC lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Android, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu nebo třeba v Windows 7. Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Asus ZenFone, Huawei, HTC, Lenovo, LG, Sony Xperia, Apple Iphone, Nexus a Honor.

Nelíbí se vám obrázek Myš zdarma na plochu? Vyzkoušejte obrázek Oko pro tablet anebo pěkný pozadí Jupiter ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Lanovka zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů