Tapeta Hummer H3T ve velikosti 1280x854

Toto off-roadové, tedy terénní auto vzniklo z původně pouze vojenského HMMWV neboli Humvee. Po válce v Perském zálivu, kterou sledovalo mnoho američanů, mimo jiné i Arnold Schwarzenegger. Ten se snažil firmu AM General přesvědčit k výrobě civilní verze.


Jeho první verze byly téměř naprosto totožné s vojenskou verzí, byli jim montovány pouze pohodlnější sedadla a neobsahovaly některé vojenské prvky jako vysílačku, vodě odolnou autobaterii apod. Toto vozidlo prošlo různými úpravami od eliminace verzí (wagon, hard top, sof top,…) až po vývoj nového auta HUMMER pod označením H2. Na tomto voze byl testován i vodíkový pohon. Po té se začala původní verze označovat H1 a verze s větším výkonem H1 Alpha. Dnes se můžeme setkat i s verzí HUMMER H3T, přičemž je zajímavé, že na rozdíl od jiných automobilek vývoj těchto vozů postupuje ke stále (rozměrově) menším verzím.
Autor fotografie: Fir0002 (fir0002 | flagstaffotos.com.au) [licence: GFDL 1.2], zdroj - Wikimedia Commons


Hummer H3T 1280x854. Pozadí na plochu PC ke stažení, tapeta zdarma
(velikost souboru: 212 715 Bajtů)

Klíčová slova: Windows, Windows XP, 1280x854, počítač, 1280x854, Windows 7, mobil, obrázek, SUSE Linux, PC, tablet, Tapeta, Windows 2000, Wallpaper, na plochu, Oppo, Microsoft Windows Vista, Huawei, ke stažení, Pozadí

Další rozlišení tapety


Tapeta není dostupná v jiné velikosti.


Zavřít okno prohlížeče

Navštívili jste: Pozadí Hummer H3T na plochu PC

Dále doporučujeme: obrázek Venkov pro Windows nebo obrázek ISS ke stažení

Název sekce pozadí na monitor: Auta | Foto pozadí na plochu

Úvodní strana webu Tapety na plochu.