Tapetka, wallpaper Hummer H3T ve velikosti 1280x854

Toto off-roadové, tedy terénní auto vzniklo z původně pouze vojenského HMMWV neboli Humvee. Po válce v Perském zálivu, kterou sledovalo mnoho američanů, mimo jiné i Arnold Schwarzenegger. Ten se snažil firmu AM General přesvědčit k výrobě civilní verze.


Jeho první verze byly téměř naprosto totožné s vojenskou verzí, byli jim montovány pouze pohodlnější sedadla a neobsahovaly některé vojenské prvky jako vysílačku, vodě odolnou autobaterii apod. Toto vozidlo prošlo různými úpravami od eliminace verzí (wagon, hard top, sof top,…) až po vývoj nového auta HUMMER pod označením H2. Na tomto voze byl testován i vodíkový pohon. Po té se začala původní verze označovat H1 a verze s větším výkonem H1 Alpha. Dnes se můžeme setkat i s verzí HUMMER H3T, přičemž je zajímavé, že na rozdíl od jiných automobilek vývoj těchto vozů postupuje ke stále (rozměrově) menším verzím.
Autor fotografie: Fir0002 (fir0002 | flagstaffotos.com.au) [licence: GFDL 1.2], zdroj - Wikimedia Commons


Hummer H3T | 1280x854. Pozadí, obrázek, tapeta na plochu
(velikost souboru: 212 715 Bajtů)

Rozměry wallpaperu na pozadí plochu s motivem Hummer H3T jsou 1280x854 pixelů. Rozlišení 1280 x 854 pixelů označuje počet odlišných pixelů v každém rozměru, které lze zobrazit na obrazovce. V tomto případě to znamená rozlišení displeje, kde se obrazovka skládá z 1280 pixelů horizontálně a 854 pixelů vertikálně. Toto rozlišení určuje jasnost a detaily obrázků a textu na obrazovce.. Nevlastníte žádný z popisovaných přístrojů? Pak buď není uveden v seznamu (což je pravděpodobné, protože se jedná pouze o ukázkový krátký výčet) nebo jste vybrali špatný rozměr.

Klíčová slova: počítač, Wallpaper, mobil, Windows Me, ke stažení, smartphone, Lenovo, Windows, 1280x854, monitor, tablet, 1280x854, PC, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 11, obrázek, Pozadí, na plochu, Tapeta

Vyberte si jiné rozlišení:


Tapeta není dostupná v jiné velikosti.


Zavřít okno prohlížeče

Navštívili jste: Wallpaper Hummer H3T pro mobil

Dále doporučujeme: Pozadí Lístek pro tablet nebo Pozadí Husky na PC ke stažení

Předpověď počasí pro Mrákotín nebo Lelekovice.

Název sekce pozadí na monitor: Auta | Desktopové tapety zdarma

Klikněte pro seznam HD pozadí na počítač.