Obrázek, wallpaper Jarní květy ve velikosti 1280x854

Jarní květy patří k velkým krásám, které s sebou přináší každoročně jako. Květ jarní květiny je většinou ústrojí květiny, které plodí další semena a tím se rostlina rozmnožuje. Jarní květy na této tapetě zobrazují konkrétně luční jarní květy, které někdy vykvetou už na konci zimy v předjaří.

Autor: Rachlin Susan, U.S. Fish and Wildlife Service [Licence: Public domain], zdroj: Wikimedia Commons


Tapeta na plochu Jarní květy v 1280x854 pixelů. Wallpaper, obrázek, pozadí zdarma
(velikost souboru: 289 430 Bajtů)

Atributy uvedené tapety, tapetky, wallpaperu, obrázku nazvané Jarní květy jsou 1280x854. Rozlišení 1280 x 854 pixelů označuje počet odlišných pixelů v každém rozměru, které lze zobrazit na obrazovce. V tomto případě to znamená rozlišení displeje, kde se obrazovka skládá z 1280 pixelů horizontálně a 854 pixelů vertikálně. Toto rozlišení určuje jasnost a detaily obrázků a textu na obrazovce.. Máte model z předchozího seznamu? Pak jste vybrali správnou velikost tapety a již nic nebrání přidání obrázku na plochu vašeho zařízení.

Klíčová slova: Red Hat Linux, LG, na plochu, mobil, obrázek, Samsung Galaxy, Windows, SUSE Linux, Wallpaper, tablet, Tapeta, Linux Xubuntu, 1280x854, Windows Server 2012, iGET, Pozadí, ke stažení, 1280x854, PC, počítač

Zvolte jinou velikost obrázku


Tapeta není dostupná v jiné velikosti.


Zavřít okno prohlížeče

Navštívili jste: Pozadí Jarní květy na plochu počítače

Dále doporučujeme: Tapeta Saturn s měsíci pro mobil nebo Tapeta Valentýn srdce pro tablet

Předpověď počasí pro Moravany nebo Srbská Kamenice.

Úplný název kategorie: Květiny | tapety zadarmo

Klikněte pro seznam HD tapet na plochu.