Pozadí Kukuřice ve velikosti 1280x854

Kukuřice je rostlina, zelenina, která nám poskytuje známou potravu pod názvem kukuřice. Její pěstování se u nás věnuje spousta zemědělců a lidí si jí pěstují pro vlastní potřebu. Kukuřice se dorůstá výšky od půl metru až po neuvěřitelných šest metrů. Tento plod se stává přílohou a základem spousty pokrmů po celém světě.
Autor: Keith Weller, USDA, Licence: Public domain


Kukuřice | 1280x854. Wallpaper, Pozadí, Tapeta na plochu.
(velikost souboru: 196 502 Bajtů)

Rozměry wallpaperu na pozadí plochu s motivem Kukuřice jsou 1280x854 pixelů. Rozlišení 1280 x 854 pixelů označuje počet odlišných pixelů v každém rozměru, které lze zobrazit na obrazovce. V tomto případě to znamená rozlišení displeje, kde se obrazovka skládá z 1280 pixelů horizontálně a 854 pixelů vertikálně. Toto rozlišení určuje jasnost a detaily obrázků a textu na obrazovce.. Není zde uveden váš model? Nezoufejte, toto rozlišení používá i mnoho neuvedených zařízení.

Klíčová slova: počítač, ke stažení, tablet, PC, Windows, Windows 95, Android, BlackBerry OS, 1280x854, obrázek, macOS, na plochu, Tapeta, Wallpaper, Pozadí, Dogee, mobil, Apple iOS (iPhone), Lenovo, 1280x854

Dostupné i v rozměrech


Tapeta není dostupná v jiné velikosti.


Zavřít okno prohlížeče

Navštívili jste: Tapeta Kukuřice zdarma

Dále doporučujeme: Pozadí Požárníci na plochu PC nebo Tibet

Předpověď počasí pro Tlumacov nebo Libina.

Název sekce pozadí na monitor: Rostliny | pozadí na plochu PC

Děkujeme za návštěvu webu s PC tapetami.