Reklama


Odkazy na jiné stránky

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. můžete využít v displej, mobil, ultrabook, tablet, phablet, obrazovka počítače, monitor, PC, počítač, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 7, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 95, FreeBSD. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, zvířata, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, květiny, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, Formule 1, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, motorky. Dostupné velikosti jsou 1080x1920, 1920x1200, 2560x1600, 2560x1920, 2048x1536, 360x640, 2560x1440, 320x568, 1366x1024, 800x600, 375x667, 360x760, 1800x1440, 1280x720, 2048x1080, 1024x600 atd.

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, jídlo a nápoje, hudba, sport, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, láska, náboženství, halloween, přístroje, dopravní prostředky, rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, ovoce, nápoje, auta, ženy a dívky, mapy, Vánoce a Advent, květiny, zvířata atd.

Běžte na hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Omalovánky, Adventury, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Deskovky, online html5 hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Střílecí hry, Hry s koňmi apod.

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, internet, různé, školství, psychologie, technika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nápoje, literatura, latina, rostliny, hardware, materiály, počítače, kultura, fyzika, software, lékařství a medicína, český jazyk, účetnictví, politika, zločin a právo, nemoce atd.

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žijící, Miliardáři, Prezidenti, Exilový prezident, Prezident USA, Vrah, Herec, Masový vrah, Komunisté, Hejtman, Básník, Císař, Válka, Philadelphia Flyers, Komik, Angličané, Esejista, Dallas Stars, Náboženství, Čech, Kněz, Československo, Kladno, Slovák, Diplomat, Producent, Zavražděn, Čeští králové, Vládce, Česká královna, Filozof, Žhavé výstřely, Prezidenti USA, Ministři, Atentát, Slovenští prezidenti apod.

Tapety, pozadí, wallpapers

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu apod.

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.


Vyhledávání

Reklama


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů