Navigace


Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

PC pozadí pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. vhodné pro phablet, mobil, tablet, monitor, displej, mobilní telefon, PC, ultrabook, smartphone, počítač, notebook a pro operační systémy Mac, Chrome OS, OSX, Windows 98, Windows 2000, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 95, Windows Server 2012, SUSE Linux. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, sportovní wallpapery, zvířata, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, květiny. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 2048x1536, 1536x2560, 1680x1050, 1920x1280, 2048x1080, 800x1280, 1024x768, 1152x1920, 1800x1440, 375x667, 750x1334, 1024x600, 1440x2560, 1280x854, 1366x1024 atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: URL, A, Obrázky zdarma, Vlajky měst České republiky, Christina Aguilera, Super free web games zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky ke stažení, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Prapory českých měst, Online životopisy, biografie, webové stránky

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Postřehové hry, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, PC pozadí pro Windows, zajímavosti, Webové html5 hry zdarma, Texty blahopřání, multimédia, Vlajky států USA, zdarma, Obrázky ke stažení na plochu, zábava, doporučujeme, Online biografie, životopisy osobností

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, sport, příroda, chemie, věda, rostliny, fyzika, školství, software, účetnictví, zločin a právo, politika, internet, psychologie, ekonomie a ekonomika, zkratky, bankovnictví, hardware, nástroje, technika, počítače, český jazyk, cestování, filozofie atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, jídlo a nápoje, přístroje, ovoce, hudba, sport, stavby, dopravní prostředky, ptáci, symboly, hmyz, Vánoce a Advent, auta, muži, mapy, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, nástroje a přístroje, věda, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, zelenina atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: info, F, Kliparty zdarma, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, webovky, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, Arsenal Football England, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, Prapory všech zemí světa, výukové pomůcky

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry a podobně.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa, Blahopřání, Zima, Ježíš Kristus, Přáníčko, Písnička, Píseň, Tiskárna, Stromeček, Kameňák, Jesličky, Atmosféra, Štóla, Přání, Jezulátko, Lego, Borovice, Anděl, Vánoční ozdoby, Korálky, Vinná klobása, Sám doma, Dárky, Adventní neděle, Lindt, Historické ozdoby, K Vytištění, Zdraví, Pozadí, Betlém, Řetězy apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, Hry pro dívky online, Gratulace a přání, pro dospělé, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Striptýz, počítače, hyperlinky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry a podobně.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, technika, kultura, informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Kansas, Louisiana, Kentucky, Montana, Havaj, Nevada, Virginie, Delaware, Massachusetts, Wisconsin, Utah, Arizona, Západní Virginie, Iowa, Mississippi, Indiana, Rhode Island, Severní Karolína, Oregon, Oklahoma, Minnesota, Alabama, Maine, Severní Dakota, New Jersey atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: M, Webové online testy zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, V, Paris Saint-Germain F.C., Hry pro nejmenší online, Online vánoční webzine, A, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, kuriozity, Badoo,

Několik fórů na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Naomi Campbell
Partnerské weby
Pozadí na plochu monitoru
Doporučené odkazy
Football
Tipy na zajímavé weby
Community card poker
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů