Navigace


Naše tipy, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, státní správa, profese a zaměstnání, křesťanství, herectví, herci a herečky, psychologie, lékařství, sport, umělci, politici, školství, poruchy, záliby, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, historie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, parkování - parkovačky, Střílečky, Sportovní, Logické, Závodní, Strategie, Karetní a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, počítače a internet

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Federace USA, odkazy, URL, Dopravní značení, Inzeruj, inzerce zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, tipy, Obrázky k svátku a k jmeninám, pro dospělé, hyperlinky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online geografické testy zdarma bez registrace

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Logické hry, Akční gamesky apod.

Moudra, moudrosti, aforismy, motta, rčení, úsloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, aforismy, motta, rčení, úsloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o manželství od různých známých osobností.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, počítače a internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Keywords:info, Seznam zkratek a akronymů, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Anonymní proxy server, Vánoční web, linky, zdroje informací, Vlajka Montserratu, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vtipy, vtípky, frky, černý humor, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, frky, černý humor, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Oblíkačky, Logické hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Adventury, Auta a závodní apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Kameňáky, fórky, frky, černý humor, ftipy, fóry

Potřebujete se naladit? Kameňáky, fórky, frky, černý humor, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O zvířátkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O ženách, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: kuriozity, Super free web games zdarma, Dopravní značení, Canada Flag, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Vlajky států a zemí světa, Grindr, webovky, webové stránky, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Ftipy, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ostrava, Košíčky, Schleich, Stromeček, Tiskárna, Přání, Obrazovka, Atmosféra, Anglicky, Tapeta, Svíčky, Linecká kolečka, Papírové ozdoby, Ježíšek, Hostina, Adventní trhy, Křesťanství, Osvětlení, Vánoční filmy, K Vytisknutí, Vinná klobása, Vánoce, Televize, Zima, Jesličky, Bramborový salát, Tablet, PF, Plzeň, Patchwork, Štóla apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, doporučujeme, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, V, zábava, F, Bosnia and Herzegovina, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky na plochu počítače, Obrázky na plochu počítače

Ftipy, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Síť, počítače a internet

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, osobnosti a lidé, láska, květiny, věda, jídlo a nápoje, ženy a dívky, symboly, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, muži, mapy, nástroje a přístroje, nápoje, náboženství, přístroje, zvířata, smajlíci a emotikony, auta, hmyz, Vánoce a Advent, rostliny atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zadarmo, zajímavosti, ú, Nejlepší školní testy a kvízy, Kliparty zdarma ke stažení, World Flags, počítače, školství, Webové online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, Nejhranější hry online, internet, Vtipy,

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy
Póquer online
Zajímavé internetové odkazy
Thierry Henry
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů