Navigace
» Home page
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Reklama


Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, země EU, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, měny apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit soubory těchto typů: video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, kuriozity, cestování, ChristianMingle, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled souborových přípon, internetové stránky, Santa Claus, pro děti, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pozadí na PC - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, monitor, notebook, mobilní telefon, smartphone, displej, PC, mobil, ultrabook, počítač a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Windows NT, Chrome OS, Windows Me, Windows XP, Android, Slackware. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, noční města, wallpapery, rostliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, letadla, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1536x2048, 1920x1280, 412x846, 640x480, 1280x768, 2160x3840, 800x600, 854x480, 2560x1440, 1536x2560, HD 1280x720, 360x760, 1024x600, 1440x960, 1440x900 atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anglicky, Vosí hnízda, Křesťanství, Láska nebeská, Zima, Vídeňský punč, PF, Brambořík, Adventní trhy, Špalda, Vánoční dekorace, Přáníčko, Papírový vánoční stromek, Jedle, Keramický adventní věnec, Sněhová vločka, Smrk, Rumové řezy, K Vytisknutí, Řetězy, Lego, Kuba, Vánoční trhy, Osvětlení, Brno, Píseň, Popelka, Wallpaper, Cesmína, Desktop, Kapr apod.

Fóry, frky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:Super free web games zdarma, Dopravní značky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biblické omalovánky, Vše o Vánocích, Full HD tapety ke stažení, zajímavosti, Jmenovky na dárky k vytištění, Online testy a kvízy zdarma, Pozadí na PC, Online web Hry zdarma bez registrace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trest smrti, Husité, Ital, Generalissimus, KHL, Továrník, Sci-fi, Spisovatel, Životopis, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Zpěvačka, Diplomat, Kněz, Nežijící, Podnikatelé, Slovenští prezidenti, Prezident, První republika, Avangard Omsk, Zpěvák, Washington Capitals, Maršál, Čech, Rock ‚n‘ Roll, Básník, Faraon, Archivář, Mim, Náboženství, KSČ, Básníci, Zlatý slavík, Vládce, Politik, Američané apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v notebook, smartphone, phablet, počítač, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Mac, Windows 7, Windows 98, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, flóra, stromy, tenisté a tenistky, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, zvířata, velkoměsta a noční život, free wallpapers, ptáci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta. Stahujte ve velikostech širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 800x600, 1440x2560, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 640x480, 375x812, 1440x900, 1152x864, 1280x800, 854x480, 2160x3840, 1152x768, 750x1334 atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: F, F, tipy, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Nej hry online, Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, Vánoční obálka, doporučujeme, humor, K, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, český jazyk, věda, latina, lékařství a medicína, politika, jídlo, nápoje, kultura, fyzika, náboženství a křesťanství, hardware, internet, rostliny, nemoce, bankovnictví, školství, zločin a právo, literatura, technika, počítače, materiály, ekonomie a ekonomika, stavebnictví atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Myšlenky, úsloví, bonmoty, hlášky, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, bonmoty, hlášky, moudra, přísloví, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o ženách, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, linky, pro dospělé, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Onlinovky zdarma, M, Slovník pojmů Co je to?, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, internet, Obrázky zdarma, Vše o Vánocích

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, český jazyk, věda, latina, lékařství a medicína, politika, jídlo, nápoje, kultura, fyzika, náboženství a křesťanství, hardware, internet, rostliny, nemoce, bankovnictví, školství, zločin a právo, literatura, technika, počítače, materiály, ekonomie a ekonomika, stavebnictví atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Strategie, Animace, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: zadarmo, školství, volný čas, zeměpis, info, Community card poker, Biografie slavných osobností, odkaz, webové stránky, Americké federální vlajky, multimédia, URL, Adventní vánoční betlém, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Vánoční výzdoba má mnoho podob
Naše tipy
Vše pro zvířecí miláčky
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky
Partnerské weby
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů