Navigace


Naše tipy, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filozof, Prezidenti, Ministr zahraničí, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Exilový prezident, Renesance, Komunista, Básník, Romantismus, Protektorát, Sebevražda, ČSSD, Ministr, Pittsburgh Penguins, Voják, Ekonom, Český slavík, NHL, Textařka, Prezidenti USA, Miliardář, Svatý, Architekt, Ministři, Režisér, Angličané, Nobelova cena, Teolog, Pedagog, Vojevůdce, AIDS, Orlík, Itálie, Rakousko-Uhersko, Miliardáři apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro smartphone, počítač, phablet, monitor, ultrabook, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Me, Mac, Linux Ubuntu, OSX, Windows 10, Windows 7, Java ME, Linux Mint, BlackBerry OS, Chrome OS. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, fantasy, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, nature - příroda, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci. Zvolte si z rozměrů 375x812, 1024x600, 3200x1800, 320x568, 1600x900, 1440x900, 768x1024, 1600x1200, 1800x1440, 1280x1024, 1536x2048, 1920x1080, 412x846, 2560x1920, 800x1280, 1536x2560 atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, P, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností, Vánoční dekorace a doplňky, volný čas, Seznam zkratek a akronymů, tipy, Jarmark, Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače, Adventní magazín, cestování

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Informace, cestování, hry, zábava

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, měny, státy usa, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, geocaching apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:Dopravní značení, odkazy, linky, zadarmo, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, info, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Onlinovky - online hry, Full HD wallpapers na PC, internetové stránky, Kliparty zdarma

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štěstí, Hostina, Písnička, Patchwork, Vídeňský punč, Jingle Bells, Šišky, Václavské náměstí, Plocha, Lindt, Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Svíčky, Rumové řezy, Pro děti, Alkoholový kalendář, Láska nebeská, Jmenovky, Vánoční světýlka, Křesťanství, LED svíčky, Milka, Drážďany, Ježíšek, Kavkazská jedle, Vánoční tapety, Tisk, Bůh, Štědrý večer, Vinná klobása, Přání apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit soubory těchto typů: komprimace dat, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: V, F, Přehled souborových přípon, Vtipy, Vlajky spojených států amerických, zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Jak má probíhat Štědrý večer?, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Full HD tapety na PC zdarma, internet

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, nápoje, literatura, chemie, latina, psychologie, software, cestování, technika, různé, politika, sport, jídlo, nemoce, fyzika, materiály, český jazyk, zkratky, účetnictví, internet, věda, zločin a právo, náboženství a křesťanství, bankovnictví atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Illinois, Aljaška, Maryland, Minnesota, Rhode Island, Washington, Severní Dakota, Indiana, Missouri, Georgie, Vermont, Massachusetts, Wisconsin, Kalifornie, Virginie, Idaho, Kentucky, Severní Karolína, Louisiana, Colorado, Arizona, Connecticut, New York, Jižní Dakota, Nevada atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Akční gamesky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventury, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Střílecí hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Barbie hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Deskovky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, osobnosti a lidé, mapy, jídlo a nápoje, sport, ženy a dívky, auta, ovoce, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, věda, zelenina, stavby, láska, přístroje, symboly, nápoje, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, zvířata, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, humor, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční cukroví tradičně i nově, zdarma, Free game online hry, Vše o Vánocích, Pozadí na plochu monitoru, Obrázky na PC, H, Staré hry online

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, nápoje, literatura, chemie, latina, psychologie, software, cestování, technika, různé, politika, sport, jídlo, nemoce, fyzika, materiály, český jazyk, zkratky, účetnictví, internet, věda, zločin a právo, náboženství a křesťanství, bankovnictví atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, cestování, hry, zábava

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky vlajek států světa, multimédia, Americké federální vlajky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Antistresové omalovánky, pro dospělé, hyperlinky, Full HD pozadí ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, F, Pardubický kraj,

Jeden fór na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Partnerské weby
FC Barcelona
Naše tipy
Vlajka Bolívie
Doporučené odkazy
Christina Aguilera
Tipy na zajímavé weby
Adventní koleda
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů