Reklama


Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Tapety do mobilu - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety do mobilu. lze použít v obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, displej, počítač, smartphone, monitor, tablet, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows NT, Windows 95, Windows Me, macOS, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 7, Lubuntu, Java ME, FreeBSD. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery, auta, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, letadla, voda a bubliny, hudební tapety, zvířata, adventní a vánoční tapety, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1536x2048, 1080x1800, 2160x3840, 1600x900, 640x480, 1280x960, 854x480, 1024x600, 360x640, hi res 2560x1920, 1280x768, 1800x1440, HD 1280x720, 750x1334, Full HD 1080x1920 atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, multimédia, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Anonymní proxy server, kuriozity, K, cestování, Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro kluky, Vlajky států USA, Kliparty pro dokumenty

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak otevřít následující typy souborů: internet a web, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, systémové soubory apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, geocaching, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti apod.

Keywords:Dopravní značení, Online testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, M, Velikonoce jsou tady!, zeměpis, F, Tapety do mobilu, Přání ke kulatému výročí, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internetové stránky, zdroje informací

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, M, Omalovánky k vytištění, info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, č, Velikonoční vajíčko k vybarvení, zadarmo, zábava, Wallpapers na plochu PC, Online vánoční webzine

Super free web games zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Oddechové, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Kameňáky, vtípky, frky, fórky, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, frky, fórky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značení, Hry pro kluky, humor, Obrázek Zrzka, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky měst a obcí České republiky, odkazy, Blahopřání velikonoční, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů

Super free web games zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Oddechové, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kuba, Sám doma, Vánoční kaktus, Blahopřání, Popelka, Bůh, Vánoční světýlka, Jídlo, Ohňostroj, Adventní trhy, Korálky, Staroměstské náměstí, Wallpaper, Borovice, Ježíš Kristus, Vánoční hvězda, Láska nebeská, Hostina, K Vytisknutí, Ostrava, Tiskárna, Písnička, Vánoční stromek, Cesmína, Jmenovka, K Tisku, Vánoční svíčky, Slámový adventní věnec, Osvětlení, Adventní neděle, Osvětlení do oken apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, weby, hyperlinky, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Chelsea FC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Počítačové tapety pro Windows, výukové pomůcky, Vlajky států světa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, France, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Sportovní tapety na PC
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Velikonoční zajíček
Partnerské weby
Textová blahopřání k Velikonocům
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu květiny
Naše tipy
Obrázek modrozelené vajíčko
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů