Reklama


Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát soubory následujících typů: dokumenty, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, URL, Onlinovky zdarma, školství, Biografie Kristin Kreuk, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Fotografie Milla Jovovich, volný čas, výukové pomůcky, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník

Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech apod.

Moudrosti, moudra, aforismy, motta, úsloví, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, Moudrosti, moudra, aforismy, motta, úsloví, hlášky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Čeští králové, Starověký Egypt, Hokejisté, Egypt, New Jersey Devils, Němci, Orlík, Producent, Češi, Máj, Trenérka, Boston Bruins, Právník, AIDS, Prezident USA, Sebevražda, Český slavík, Životopis, Gymnasté, Skladatel, Masový vrah, Obchodník, Křesťanství, Slováci, Režisér, Voják, Prezidenti ČR, HIV pozitivní, Císař, Ministři, Druhá světová válka, Prezidenti, Faraon, Podnikatel, Atentát apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie apod.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značení, počítače, Maria Šarapovová, F, odkaz, humor, Omalovánky k tisku, webovky, Dopravní značky, pro děti

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. lze použít v monitor, počítač, tablet, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, ultrabook, mobil, notebook, PC, phablet a pro operační systémy Mac, Windows 98, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, macOS, BlackBerry OS, Slackware, Linux Mint. Full HD tapety na PC z kategorií vesmír, kosmos, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, zvířata. Stahujte ve velikostech HD 1280x720, 393x786, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1920x1200, 1536x2560, 1600x2560, 1080x1800, 360x640, 1152x768, 1280x720, 1440x900, 1600x900, 1024x600, 1800x1440 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, geocaching, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online kvízy, Obrázky na plochu počítače, Dárek, zdarma, Státní prapory všech zemí, Full HD tapety na PC, Biografie Heidy Klum, Prapory regionů a království, Skvělé hry online zdarma, Pozadí na plochu počítače, zajímavosti

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Střílečky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, Barbie hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Logické hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Online vánoční webzine, V, Juventus F.C. - klub sepak bola, kuriozity, pro dospělé, Online hry zdarma, Tipy na Štědrý den, zadarmo, K, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Střílečky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, Barbie hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Logické hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: internet, Životopisy slavných osobností, zeměpis, internetové stránky, Wallpapers na plochu PC, Mamiko Tayama, info, M, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, Online vánoční webzine, zábava, Jak vybrat vánoční stromek?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Tipy na romantické vánoční filmy
Odkazy na zajímavé weby
Historické vánoční ozdoby
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal FC England
Zajímavé internetové odkazy
Lady Gaga
Doporučené internetové odkazy
Obrázky ke stažení na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo

Reklama


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů