Navigace


Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vtípky, kameňáky, frky, fórky, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, frky, fórky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Motta, rčení, myšlenky, hlášky, moudrosti, aforismy, úsloví

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, myšlenky, hlášky, moudrosti, aforismy, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, internet, Přehled zkratek a akronymů, Cestovatelské stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, M, Libro da colorare, Nej hry online, F, Super online hry zdarma, tipy

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, Itálie, Prezidenti, Právník, Básníci, Továrník, Císař, Archivář, Žijící, NHL, Sebevražda, Němci, AIDS, Habsburkové, Prezident USA, Herečka, Zpěvačka, Manýrismus, Vojáci, Pittsburgh Penguins, První republika, Fotograf, Olympiáda, Filozof, Pedagog, Country, Imitátor, Miliardáři, Vojevůdce, Boston Bruins, Textařka, Ministři, Scénárista, Orlík, Hokejisté, Prezidenti USA apod.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Keywords:zajímavosti, školství, Přehled formátů souborů, Online životopisy, biografie, Turkey, zábava, odkazy, Adventní magazín, Casino, Superhry a hry online zdarma, V, Obrázky ke stažení

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Striezelmarkt, Brno, Jingle Bells, Husarské knoflíky, Vánoční ubrusy, Vánoční svíčky, Třásně, Keramický adventní věnec, bezlepkové cukroví, Jmelí, Linecká kolečka, Samolepky, Sněhulák, Adventní věnec, Lego, Kavkazská jedle, Stromeček, Text, Pokrmy, Květiny, Skleněné ozdoby, Štědrý večer, Adventní kalendář, Milka, Adventní neděle, Sám doma, Rumové řezy, Nový rok, Vinná klobása, Kapr, Mrazík apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky zdarma, webové stránky, Striptýz, cestování, Online hry zdarma, internetové stránky, Obrázek Lékařka, Super online hry zdarma, weby, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, latina, lékařství a medicína, nástroje, počítače, matematika, účetnictví, cestování, psychologie, ekonomie a ekonomika, příroda, zkratky, český jazyk, bankovnictví, materiály, fyzika, školství, chemie, nápoje, kultura, politika, nemoce, internet, jídlo atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Obrázky ke stažení - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, notebook, mobil, mobilní telefon, tablet, displej, monitor, smartphone, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy macOS, FreeBSD, Windows Me, OSX, Windows 7, Java ME, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10, Windows 98. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií motorky, motocykly, wallpapery, budovy a stavby, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, sportovní pozadí, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, auta, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1536x864, 1200x1920, 1920x1280, 1280x960, HD 1280x720, 1024x768, 1600x2560, 1920x1200, 360x720, 1280x768 atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: volný čas, Státní prapory, V, Vlajky států východní Asie, Obrázky na PC ke stažení, zdroje informací, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Kasína, Nejlepší online hry zdarma, info, Přehled zkratek a akronymů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, latina, lékařství a medicína, nástroje, počítače, matematika, účetnictví, cestování, psychologie, ekonomie a ekonomika, příroda, zkratky, český jazyk, bankovnictví, materiály, fyzika, školství, chemie, nápoje, kultura, politika, nemoce, internet, jídlo atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, obecné zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, státy usa, měny, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, vojenské hodnosti apod.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, tablet, notebook, ultrabook, monitor, displej, mobil, smartphone, mobilní telefon, PC, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 10, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, ptáci, Formule 1, květiny, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, motorky. Zvolte si z rozměrů 360x640, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 4800x1200, 320x568, 1680x1050, 393x786, 854x480, 2560x1600, 360x720, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1280x960, 1024x768 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, fikce a fantasy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, státní správa, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, politici, mytologie, žurnalisté a novináři, umělci, rodinné vztahy, filozofie, profese a zaměstnání, poruchy, vlastnosti, přezdívky, politika, nadpřirozené osoby, národnost, podnikání a podnikatelé atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: odkaz, M, výukové pomůcky, linky, Kliparty pro dokumenty, Coloring book, Adult, children online free, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, humor, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, kuriozity, Dopravní značení, Freeware,

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Webcam model
Naše tipy
Poker Permainan kartu
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů