Reklama


Naše tipy, technika, kultura, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Lindt, Jmelí, Vánoční svícen, Přáníčko, Recepty, Ježíšek, Vánoční trhy, Pro děti, Osvětlení, Vánoční pozadí, Řetězy, Advent, Samolepky, Vánoční dekorace, Vánoční koule, Dia, Desktop, Vánoční filmy, Wallpaper, Nový rok, Alkoholový kalendář, Anděl, Jingle Bells, Brambořík, Popelka, Láska nebeská, Vídeňský punč, Windows, Silvestr, Vánoční stromeček apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mluvčí, Ministr, Architekt, Mim, Miliardáři, Itálie, Kněz, Olympijští vítězové, Antropolog, Zlatý slavík, Country, Prezidenti USA, Zpěvačka, Žhavé výstřely, Vojáci, Továrník, Císař, Prezident USA, Romantismus, Válka, Pittsburgh Penguins, Washington Capitals, Československo, Dabérka, Češi, Ministr zahraničí, Avangard Omsk, Vrah, Rakousko-Uhersko, Atentát, Textařka, Křesťanství, Státník, Teolog, HIV pozitivní, Charta 77 apod.

Anekdoty, vtipy, černý humor, kameňáky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, černý humor, kameňáky, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

Klíčová slova: linky, Přehled souborových přípon, webovky, volný čas, Portugal, A, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, Laetitia Casta, Přehled zkratek a akronymů, Členské země americké federace, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky vlajek měst ČR

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vtípky, černý humor, fórky, kameňáky, ftipy, frky

Chcete se uvolnit? Vtípky, černý humor, fórky, kameňáky, ftipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O manželství, O důchodcích, O Slovácích, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Němcích, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

úsloví, výroky, hlášky, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, výroky, hlášky, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Ilustrační obrázky, humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přání, přáníčka, blahopřání, V, hyperlinky, zdroje informací, Wallpapery, omalovánky, spoření, Městské a obecní prapory obcí ČR, Onlinovky zdarma, zábava

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, technika, kultura, informace

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Pozadí na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v PC, tablet, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, mobil, phablet, ultrabook, smartphone, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, OSX, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows 10, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 95, Windows Server 2012, FreeBSD, Apple iOS (iPhone). PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 320x568, 1536x2560, 1600x900, 375x812, 3200x1800, 1800x1440, 640x480, 4800x1200, 1080x1920, 1280x1024, 1536x2048, 1680x1050, 1366x1024, 393x786, 768x1024 atd.

Klíčová slova: K, kuriozity, pro děti, Aruba, Online životopisy, biografie, Online testy a kvízy zdarma, Super online flash hry, Biografie Heather Locklear, ú, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled přípon a koncovek souborů, URL

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, ú, Onlinovky - online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Ilustrační obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie Avril Lavigne, tipy, Nejlepší hry pro dívky, info

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Wallpapers na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v monitor, počítač, mobil, smartphone, mobilní telefon, PC, tablet, ultrabook, displej, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows 7, Slackware, Windows Me, Red Hat Linux, Chrome OS. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Formule 1, fraktály, fantasy, flóra, stromy, zvířata, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 1280x720, 3200x1800, 2560x1600, 854x480, 800x1280, 1440x900, 768x1024, 412x846, 1366x768, 360x760, 1440x2560, 1600x1200, 3200x1200, 360x720, 2048x1080 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Idaho, Nevada, Maryland, Tennessee, Georgie, Vermont, Ohio, Iowa, Severní Karolína, Rhode Island, Virginie, New Jersey, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Kansas, Texas, Nebraska, Západní Virginie, Indiana, Arizona, Havaj, Maine, Wyoming, New Hampshire, Mississippi atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: multimédia, internet, pro dospělé, Tapety na plochu PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na plochu motorky, Seznam státních vlajek, cestování, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, výukové pomůcky, školství, Free game online hry, Bangladesh, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Romantické zamilované sms vzkazy
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Elisha Cuthbert
Partnerské internetové stránky
Athletic Bilbao club
Zajímavé webové stránky
Obrázek Fitness
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sarah Michelle Gellar
Naše tipy na zajímavé stránky
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo

Inzerce


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů