Navigace


Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, všeobecné informace zdarma

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, zábava, Free game online hry, Seznam vlajek amerických států, Králík na sáňkách, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC, Přehled státních vlajek států světa, Rie Miyazawa, Vlajky měst České republiky, Biografie slavných osobností, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobil, displej, monitor, notebook, PC, mobilní telefon, ultrabook, počítač, tablet, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Windows NT, Windows XP, macOS, Slackware, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fraktály, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, motorky, nature - příroda, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 768x1024, 1680x1050, 1200x1920, 750x1334, 1080x1800, 360x760, 2560x1440, 1080x1920, 1440x960, 1280x720, 1024x768, 1152x864, 1920x1280, 360x720, 1024x600, 1600x1200 atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Adventní neděle, Koleda, Přání, Plzeň, Vánoční stromeček, Košíčky, Atmosféra, Cesmína, Svíčky, Štěstí, Monitor, Vídeň, Sněhová vločka, Recepty, Santa Claus, Plocha, Desktop, Papírový vánoční stromek, Zdraví, Alkoholový kalendář, Pastýř, Perníčky, Papírové ozdoby, Štědrý večer, Advent, SMS, LED svíčky, Adventní věnec, Vánoční svíčky, Omalovánky apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Illinois, Severní Dakota, Arkansas, Idaho, Nebraska, Utah, Tennessee, Severní Karolína, New Hampshire, Michigan, Wisconsin, Alabama, Missouri, Connecticut, Mississippi, Vermont, Maine, Florida, Texas, Jižní Karolína, Virginie, Georgie, Iowa, Oregon, Nové Mexiko atd.

Obrázky na PC - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro počítač, monitor, PC, mobil, mobilní telefon, notebook, smartphone, displej, obrazovka počítače, phablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 98, Mac, Windows XP, Windows 10, SUSE Linux, Windows 7, Linux Xubuntu. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií 3D a Abstraktní, příroda, krajina, voda a bubliny, wallpapery, letadla, zvířata, budovy a stavby, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, noční města, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte ve velikostech 1280x800, 1536x2560, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1536x2048, 1200x1920, 2560x1600, 1280x1024, 1440x960, 320x568, 800x600, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 412x846 atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Keywords:odkaz, Kliparty zdarma, Seznam zkratek a akronymů, V, Recept na vánoční kokosové kuličky, F, info, Dopravní značení, Kasino, Online testy zdarma bez registrace, cestování, A

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, tipy, Tichá noc, zadarmo, P, hyperlinky, Vlajky měst středočeského kraje, internet, Přehled přípon a koncovek souborů, Free game online hry, Nejlepší zeměpisné kvízy

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky, Strategie a podobně.

Výroky, moudra, rčení, hlášky, moudrosti, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, rčení, hlášky, moudrosti, motta, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Síť, všeobecné informace zdarma

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdroje informací, linky, Sexy Maria Šarapovová, Online adventní magazín, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, zeměpis

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky, Strategie a podobně.

Výroky, moudra, rčení, hlášky, moudrosti, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, rčení, hlášky, moudrosti, motta, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Kentucky, Tennessee, Aljaška, Utah, Jižní Dakota, Vermont, Severní Dakota, Maryland, Nebraska, Oklahoma, Jižní Karolína, Texas, Virginie, Mississippi, Nevada, New Jersey, Alabama, Washington, Kansas, Louisiana, Montana, Wyoming, Nové Mexiko, Iowa, New York atd.

Free game online hry

Zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Akční hry, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Akční hry, Pro dívky a tak dále.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, školství, Online adventní magazín, Online hry pro děti zdarma, multimédia, Vánoční svíčky na stromeček i do oken, Online biografie, životopisy osobností, odkazy, pro děti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Wallpapers na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Další odkazy:

Partnerské weby
Sexy Pink
Naše tipy
Christina Aguilera
Zajímavé internetové odkazy
Kdo je to Anděl?
Doporučené odkazy
Omalovánky s vánočními motivy
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů