Navigace


Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Skvělé hry online zdarma, M, kuriozity, Obrázek Lékařka, cestování, webové stránky, Vánoční magazín, Bumble, Dopravní značení, zajímavosti, Vlajky států a zemí světa, zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, školství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, zločin a právo, politici, sport, žurnalisté a novináři, filozofie, historie, politika, fikce a fantasy, přezdívky, profese a zaměstnání, národnost, podnikání a podnikatelé, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, státní správa, osobnosti, psychologie atd.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Miliardáři, Rock ‚n‘ Roll, Vražedkyně, AIDS, Císař, Komunista, New York Rangers, Orlík, Poslanci, Válka, Královna, Olympijští vítězové, Historik, Režisér, Rétorika, Herečka, Němci, Čeští králové, Křesťanství, Philadelphia Flyers, Trenérka, Dallas Stars, Básníci, Hejtmani, Lord, KSČ, Angličané, Komunisté, Mluvčí, Charta 77, Francouz, Poslanec, Atentát, Normalizace, Máj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Fóry, ftipy, frky, vtípky, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, frky, vtípky, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Vražedkyně, Scénárista, Královna, Esejista, Dabérka, Mim, Vůdce, Žijící, Francie, Boston Bruins, Olympiáda, Rock ‚n‘ Roll, Slováci, Upálen, Masový vrah, Rakušan, Američan, Sci-fi, Kněz, Architekt, Svatý, Olympijský vítěz, Druhá světová válka, Trest smrti, Hokejisté, Nobelova cena, Herec, HIV pozitivní, Trenérka, Česká královna, Prezidenti, Textařka, Maršál, Husité, Američané apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:Free game online hry, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro kluky, URL, Co je to escort agency?, Nej hry online, Dopravní značky, Biografie známých osobností, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, internetové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Tapety na PC - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v tablet, mobilní telefon, phablet, monitor, displej, mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Fedora, Java ME, Windows NT, Windows 95, Windows Me, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows Server 2012. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, motorky, Formule 1, fraktály, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1280x768, 800x600, 1680x1050, 750x1334, 1280x800, 1536x2048, 320x568, 2560x1440, 1366x1024, 1366x768, 768x1024, 3200x1200, 1920x1080, 3200x1800, 1440x900, 2048x1536 atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Motta, aforismy, hlášky, rčení, úsloví, bonmoty, moudra

Slavné citáty, Motta, aforismy, hlášky, rčení, úsloví, bonmoty, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o ženách od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Vlajky států USA, tipy, Poker online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Skvělé hry online zdarma, výukové pomůcky, Cameron Diaz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zeměpis, doporučujeme, internet

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry a tak dále.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, ú, Hry pro nejmenší online, Real Madrid Club, Přehled přípon a koncovek souborů, Databáze osobností Kdo je to?, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, zdroje informací, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské a obecní prapory obcí ČR

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry a tak dále.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Severní Dakota, Colorado, Texas, Utah, Louisiana, Nevada, Severní Karolína, Tennessee, Rhode Island, Vermont, Oklahoma, Kentucky, Kalifornie, Arkansas, Delaware, Virginie, Nebraska, Washington, Ohio, Maryland, Arizona, Nové Mexiko, Pensylvánie, Mississippi, Montana atd.

úsloví, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky

Citáty slavných, úsloví, motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: V, Přehled států světa a jejich vlajek, Online zeměpisné testy zdarma, pro děti, Prapory regionů a království, Póquer juego de apuestas, volný čas, Ilustrace, obrázky, Tapety na PC, Kliparty zdarma, Vlajky států USA, Obrázky na PC ke stažení, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Kasína
Naše tipy
Poker
Tipy na zajímavé weby
Texas hold em Indonesia
Partnerské weby
SMS přání k jmeninám podle jmen
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů