Navigace


Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, stavby, věda, květiny, osobnosti a lidé, halloween, zvířata, zelenina, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, náboženství, nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ženy a dívky, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, auta, sport, rostliny, přístroje, hudba atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v phablet, obrazovka počítače, notebook, mobil, smartphone, tablet, mobilní telefon, monitor, počítač, displej, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Windows NT, Chrome OS, Windows 95, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows Me, Windows XP, Java ME. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, nature - příroda, květiny, motorky, fraktály, zvířata, sportovní wallpapery, Formule 1, free wallpapers, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, flóra, stromy, Rally, závody aut. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 640x480, 1440x960, 768x1024, 1440x2560, 412x846, 1920x1440, 1920x1280, 1600x2560, 375x667, 4800x1200, 800x600, 1280x768, 1600x900, 1152x1920 atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Alyssa Milano, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Anna Kurnikovová, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, pro děti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Full HD wallpapers na PC - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone, PC, ultrabook, monitor, displej, mobil a pro operační systémy Windows 95, Linux Xubuntu, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, OSX. Full HD pozadí na PC z kategorií květiny, kytky, wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, zvířata, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 1024x600, 360x760, 2560x1600, 1600x900, 1536x2048, 1440x900, 1280x960, 2048x1536, 1280x800, 800x600, 1366x1024, 768x1024, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 2160x3840 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, rostliny, software, různé, latina, cestování, ekonomie a ekonomika, jídlo, školství, literatura, nástroje, účetnictví, kultura, bankovnictví, zločin a právo, příroda, zkratky, chemie, lékařství a medicína, počítače, stavebnictví, politika, materiály, matematika atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, lékařství, nadpřirozené osoby, záliby, sport, historie, rodinné vztahy, přezdívky, psychologie, školství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, zločin a právo, věda, podnikání a podnikatelé, politika, poruchy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, osobnosti, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Kapr, Plzeň, Štěstí, K Vytisknutí, Vánoční kaktus, Košíčky, Neviňátko, Patchwork, Dárky, Papírový vánoční stromek, Silvestr, Linecká kolečka, Vídeň, Přáníčko, Korálky, Vánoční pozadí, Vánoční tapety, Skleněné ozdoby, Vánoční ubrusy, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Pro děti, Jingle Bells, Křesťanství, Ostrava, Strom, Rostliny, Koledy, K Tisku, Schleich apod.

Keywords:kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webové stránky, Slané vánoční pečivo, Obrázky vlajek měst ČR, humor, K, Gillian Anderson, Federace USA, Seznam přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat soubory těchto typů: grafiku, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: tipy, školství, Životopisy slavných osobností, Santa na skůtru, internetové stránky, K, zadarmo, Elizabeth Hurley, Online vánoční webzine, počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Superhry a hry online zdarma

Bonmoty, hlášky, výroky, moudra, rčení, motta, úsloví

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, výroky, moudra, rčení, motta, úsloví, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Pro dívky, Závodní, Oddechové, Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Sportovní, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Klasické, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Dopravní značení, Státní vlaječky, prapory, weby, Christina Applegate, odkazy, Vlajky států a zemí světa, Nejlepší hry pro dívky, Vánoční zvoneček, výukové pomůcky, zajímavosti, Online geografické testy zdarma bez registrace

Bonmoty, hlášky, výroky, moudra, rčení, motta, úsloví

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, výroky, moudra, rčení, motta, úsloví, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vtipné texty, černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, vtípky, anekdoty, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online životopisy, biografie slavných osobností, URL, zdarma, F, Oblíbené vánoční cukroví, Full HD pozadí ke stažení, Kliparty pro Office, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD wallpapers na PC, Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, Angelina Jolie,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Co jsou to roráty?
Naše tipy
Laetitia Casta
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Sarah Michelle Gellar
Partnerské weby
Co je to Romulus Remus?
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů