Navigace


Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Logické, Oddechové, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Střílečky a podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, URL, hyperlinky, Vše pro zvířecí miláčky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, cestování, výukové pomůcky, Casino, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu počítače, zdarma

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, PC, notebook, mobilní telefon, displej, počítač, mobil, monitor, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Mac, Lubuntu, Windows 10, Windows Server 2012. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, zvířata, Formule 1, fraktály, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, motorky, nature - příroda, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 393x786, 2048x1080, 1280x1024, 1536x2048, 375x812, 2160x3840, 768x1024, 360x720, 854x480, 1600x1200, 1440x2560, 1152x864, 1800x1440, 1920x1280, 1280x960, 360x640 atd.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Maryland, Jižní Karolína, Kalifornie, Nové Mexiko, Indiana, Colorado, Arizona, Texas, Rhode Island, Illinois, Kansas, Arkansas, Oregon, Montana, Massachusetts, Delaware, Havaj, Maine, Utah, Nevada, Vermont, Západní Virginie, Wyoming, Kentucky, Ohio atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, online html5 hry, Barbie hry, Adventury, Hannah Montana, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Fóry, kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Fóry, kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O škole, O zvířátkách, O Slovácích, O Němcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech apod.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, zadarmo, Uruguay, internetové stránky, Vlajky zemí světa, zábava, Luis Suárez, Obrázky na plochu počítače, odkazy, odkaz

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro phablet, notebook, PC, smartphone, mobilní telefon, tablet, displej, monitor, mobil, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Android, Windows Server 2012, Windows XP, Windows 95, Windows 10, Windows NT. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, květiny, fantasy, zvířata, fraktály, nature - příroda, ptáci, Rally, závody aut, Formule 1, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 393x786, 360x640, 412x846, 1920x1280, 1920x1080, 4800x1200, 800x1280, 2560x1440, 1280x1024, 1366x768, Full HD 1080x1920, 640x480, 2048x1536, 1280x768, 1600x1200 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Bojové online gamesy, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

černý humor, vtipy, ftipy, fórky, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, ftipy, fórky, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: kuriozity, Obrázky zdarma, info, Vlajky, flags, linky, V, pro děti, Black Jack, Adventní magazín, Vlajky států USA, Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, počítač, ultrabook, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Mac, Java ME, FreeBSD, Windows Me, Windows NT, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, psi a štěňátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, letadla, wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, zvířata, rostliny, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1600x2560, 1920x1280, 1440x900, 1280x854, HD 1280x720, 800x600, 1280x800, 1200x1920, 1366x1024, 2160x3840, 375x667, 1152x768, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560 atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lord, Novinář, Němci, Překladatel, Český slavík, Slováci, HIV pozitivní, Svatý, KHL, Máj, Zpěvačky, Politik, Gymnasté, Country, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Básníci, Nežijící, Pedagog, Čeští králové, Druhá světová válka, Vládce, AIDS, Antropolog, Trest smrti, Vojáci, Rétorika, Zavražděn, Pop, Textařka, Životopis, Zpěvák, Francie, Miliardář, Vůdce, Vrah apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

černý humor, frky, vtipy, anekdoty, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipy, anekdoty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky, Tapety na plochu zbraně, č, tipy, počítače, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online kvízy

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, počítač, ultrabook, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Mac, Java ME, FreeBSD, Windows Me, Windows NT, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, psi a štěňátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, letadla, wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, zvířata, rostliny, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1600x2560, 1920x1280, 1440x900, 1280x854, HD 1280x720, 800x600, 1280x800, 1200x1920, 1366x1024, 2160x3840, 375x667, 1152x768, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560 atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lord, Novinář, Němci, Překladatel, Český slavík, Slováci, HIV pozitivní, Svatý, KHL, Máj, Zpěvačky, Politik, Gymnasté, Country, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Básníci, Nežijící, Pedagog, Čeští králové, Druhá světová válka, Vládce, AIDS, Antropolog, Trest smrti, Vojáci, Rétorika, Zavražděn, Pop, Textařka, Životopis, Zpěvák, Francie, Miliardář, Vůdce, Vrah apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, sport, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, rostliny, Vánoce a Advent, mapy, zvířata, náboženství, květiny, dopravní prostředky, věda, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, ovoce, symboly, stavby, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, hudba, auta atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, mytologie, sport, křesťanství, poruchy, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, přezdívky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, vlastnosti, politici, osobnosti, věda, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, státní správa atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, č, Státní vlajky států světa, F, webovky, Poker Permainan kartu, zajímavosti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, pro dospělé, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Cristiano Ronaldo football,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Striptease
Partnerské weby
Poker online
Zajímavé internetové odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
World flags
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů