Navigace
» Home page
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Logické, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Karetní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: info, Online web Hry zdarma bez registrace, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Fernando Torres, webové stránky, Státní prapory států světa, školství, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, weby, Hry pro dívky online, Webové online testy zdarma, multimédia

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, displej, phablet, monitor, PC, počítač, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, mobil, notebook a pro operační systémy Windows XP, Android, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Java ME, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Me. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, budovy a stavby, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, příroda, krajina, motorky, motocykly, noční města, rostliny, auta, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, zvířata, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 1600x1200, 1600x2560, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1024x600, 1080x1800, 412x846, 1600x900, 1920x1440, 800x600, hi res 2560x1920, 1440x900, 360x720, 1680x1050, 1280x960 atd.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut a tak dále.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Strategie, Logické, Karetní, Oddechové a podobně.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Florida, Vermont, Jižní Dakota, Kansas, Montana, Wyoming, Iowa, Virginie, Nevada, Michigan, Arkansas, Idaho, Rhode Island, Alabama, Kentucky, Arizona, Texas, Utah, Indiana, Maryland, Delaware, Missouri, Západní Virginie, Oregon, Wisconsin atd.

Keywords:odkaz, Přehled formátů souborů, zábava, zajímavosti, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, kuriozity, Obrázky na plochu psi, Vlajky spojených států amerických, Biografie slavných osobností, Prapory regionů a království

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak převést, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, New Jersey, Utah, Pensylvánie, Nové Mexiko, Illinois, Missouri, Delaware, Arkansas, Michigan, Tennessee, Minnesota, Georgie, Wyoming, Virginie, Louisiana, Kentucky, Indiana, Havaj, Oklahoma, New Hampshire, Montana, Maryland, Connecticut, Kansas, Mississippi atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, hudba, mapy, náboženství, dopravní prostředky, věda, smajlíci a emotikony, symboly, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ovoce, přístroje, květiny, muži, ptáci, auta, Vánoce a Advent, stavby, jídlo a nápoje, rostliny, nápoje, sport atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Překladatel, Orlík, Sochař, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Ekonom, Druhá světová válka, Country, Teolog, Němci, Hudba, Máj, Kladno, Vrah, Komunista, Boston Bruins, Nobelova cena, Komik, Čeští králové, Kněz, Básník, Vůdce, Ministr, Masový vrah, Dramatik, Češi, Esejista, Malíř, Režisér, Žhavé výstřely, Gymnasté, Lord, Komunisté, Sci-fi, Olympiáda, Továrník apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry pro děti zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Sexy Sara Shimada, zeměpis, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Mandy Moore, V, Webové online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Pozadí na PC ke stažení

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O škole, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Windows apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, národnost, fikce a fantasy, osobnosti, historie, psychologie, rodinné vztahy, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, mytologie, školství, záliby, zločin a právo, věda, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, nadpřirozené osoby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: P, internetové stránky, Skvělé hry online zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, Prapory regionů a království, Online adventní magazín, Adventní magazín, Úspory vody, tepla, eletřiny, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O škole, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Windows apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Logické hry, Auta a závodní, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení apod.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro monitor, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, phablet, počítač, PC, tablet a pro operační systémy Windows NT, Windows Me, Windows 2000, Windows 7, Chrome OS, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 98, Mac, Windows 95, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, fantasy, armáda, válka, zbraně, ptáci, flóra, stromy, motorky, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 1280x854, 2160x3840, 768x1024, 1920x1440, 360x640, 1280x720, 1366x768, 1200x1920, 2048x1536, 1440x900, 4800x1200, 1280x1024, 1080x1920, 412x846, 1366x1024 atd.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Adventury, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: cestování, Obrázky na PC ke stažení, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, zadarmo, Ústecký kraj, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, internet, pro dospělé, odkazy, Vlajky amerických států USA, Obrázky na plochu města, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Obrázek Japonka
Zajímavé internetové odkazy
Taylor Swift
Doporučené odkazy
Kate Hudson
Tipy na zajímavé weby
Uganda
Naše tipy
Tinder app dating service
Partnerské weby
Dominica

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů