Navigace


Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Ftipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, pro děti, multimédia, zdroje informací, Obrázek Bruneta, Pozadí na plochu PC, Vlajky spojených států amerických, volný čas, Sportovní obrázky na plochu PC, Státní vlajky zemí, tipy, hyperlinky, počítače

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Tapety na plochu počítače - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v monitor, obrazovka počítače, tablet, počítač, mobil, displej, ultrabook, phablet, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, Java ME, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 98, SUSE Linux, Windows NT. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, dopravní prostředky, budovy a stavby, noční města, wallpapery, jídlo a nápoje, příroda, krajina, letadla, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, auta, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, rostliny. Zvolte si z rozměrů 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1440x900, 2560x1600, 1280x1024, 1200x1920, 1536x864, 1800x1440, 1080x1800, HD 1280x720, 375x812, 750x1334, hi res 2560x1920, 1920x1280, Full HD 1080x1920 atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Keywords:webovky, zadarmo, školství, Seznam souborových přípon, HTML5 Browserspiel, ú, Skvělé hry online zdarma, humor, Fond d écran, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Hampshire, Kansas, New York, Indiana, Mississippi, Delaware, Texas, Maryland, Minnesota, Arkansas, Utah, Wyoming, Missouri, Rhode Island, Kalifornie, Alabama, Arizona, Idaho, Nové Mexiko, Oklahoma, Iowa, Oregon, Kentucky, Jižní Karolína, Ohio, Florida atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, mobil, smartphone, mobilní telefon, notebook, monitor, počítač, ultrabook, PC, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows XP, Java ME. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, květiny, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, motorky, fantasy, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1200, 1280x854, 375x667, 1080x1800, 1680x1050, 800x600, 1024x768, 1800x1440, 640x480, 1440x960, 2560x1600, 360x640, 4800x1200, 1920x1440, 2160x3840, 1152x1920 atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Síť, cestování, hry, zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: kuriozity, Státní vlajky států světa, zdarma, Bumble, cestování, info, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Andrés Iniesta, Nejlepší hry pro dívky, V, zeměpis, Online vánoční magazín

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíš Kristus, Ježíšek, Štěstí, Špalda, Kameňák, Anglicky, Zdraví, Papírový vánoční stromek, Květiny, Betlém, Adventní trhy, Přání, Kapr, Kinder, Brno, Neviňátko, Plocha, Vánoční prostírání, Tisk, Pozadí, Linecká kolečka, K Vytisknutí, Desktop, Sám doma, Třásně, Adventní věnec, Monitor, Vinná klobása, Vánoční svařák, Košíčky, Jmelí apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Seznam zkratek a akronymů, internet, Charlize Theron, odkazy, Dopravní značení, zábava, Tapety na plochu stavby, Staré hry online, Online adventní magazín, odkaz

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Tapety na plochu počítače, F, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Hazard games, V, Obrázky, kliparty, Wallpapers na PC ke stažení, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Lebanon,

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Mami, v obálce nám přišel cukr.

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Partnerské weby
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky Sport pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Ústecký kraj
Doporučené odkazy
Mezinárodní den žen
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů