Navigace
» Home page
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky měst České republiky, Vlajka Chile, Seznam přípon a koncovek souborů, Full HD tapety ke stažení, webové stránky, Chelsea Football Club England, F, tipy, doporučujeme, humor

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, V, Státní vlajky zemí, Vánoční píseň, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapery do mobilu, hyperlinky, Vlajka Mikronésie, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, symboly, Vánoce a Advent, láska, ovoce, zelenina, stavby, auta, věda, halloween, ženy a dívky, nápoje, náboženství, muži, jídlo a nápoje, rostliny, sport, osobnosti a lidé, hudba, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, květiny atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Vtipy, vtipné texty, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Online vánoční magazín, Dopravní značení, Přání k jmeninám, sms ke svátku, weby, linky, URL, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, školství, multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky vlajek měst ČR

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Pro dívky, Logické, Závodní, Oddechové, Klasické a podobně.

Obrázky na plochu PC - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. lze použít v mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, notebook, smartphone, displej, počítač, ultrabook, tablet, phablet a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows XP, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, jídlo a nápoje, květiny, kytky, letadla, noční města, hry a herní wallpapery, wallpapery, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, auta, zvířata, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, rostliny, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 1800x1440, 750x1334, 1536x2560, 2048x1080, 2560x2048, 1920x1440, 1440x960, 375x667, 1280x854, 320x568, 1600x900, 640x480, 360x720, 1920x1280, 1440x900 atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, systémové soubory, grafiku, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: volný čas, R, info, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zdroje informací, Nej hry online, Vlajky spojených států amerických, Texty přáníček k svátku podle jmen, kuriozity, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Pro dívky, Logické, Závodní, Oddechové, Klasické a podobně.

Obrázky na plochu PC - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. lze použít v mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, notebook, smartphone, displej, počítač, ultrabook, tablet, phablet a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows XP, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, jídlo a nápoje, květiny, kytky, letadla, noční města, hry a herní wallpapery, wallpapery, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, auta, zvířata, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, rostliny, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 1800x1440, 750x1334, 1536x2560, 2048x1080, 2560x2048, 1920x1440, 1440x960, 375x667, 1280x854, 320x568, 1600x900, 640x480, 360x720, 1920x1280, 1440x900 atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. KHL, Francie, Orlík, Čech, Kněz, Slovák, Zpěvačky, Upálen, Normalizace, Závodník, Císař, Křesťanství, Vražedkyně, Ekonom, Voják, Sochař, Prezident USA, Sebevražda, Avangard Omsk, Archivář, Zlatý slavík, Komunisté, New York Rangers, Právník, Pittsburgh Penguins, Herečka, Státník, Slovenští prezidenti, Zpěvačka, Manýrismus, Pedagog, Kladno, Politik, Básníci, Herec, Diplomat apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vtipné texty, vtípky, ftipy, frky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, ftipy, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O ženách, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Windows, O ekonomech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O gayích a homosexuálech apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vánoční magazín, počítače, V, AC Milán, internet, Skvělé hry online zdarma, Prapory všech zemí světa, zeměpis, F, Super online kvízy, Vánoční dekorace,

Jeden fór na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Vojenské tapety na PC
Doporučené odkazy
United States
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů