Reklama


Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Aljaška, New York, Louisiana, Mississippi, Indiana, Wyoming, Rhode Island, Nebraska, Severní Dakota, Montana, Delaware, Massachusetts, Florida, New Jersey, Pensylvánie, Wisconsin, Nové Mexiko, Alabama, Kansas, Connecticut, Arizona, Oklahoma, Oregon, Havaj, Illinois atd.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. vhodné pro notebook, mobil, monitor, obrazovka počítače, tablet, počítač, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, PC a pro operační systémy Android, Windows 98, Windows 10, Windows Me, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 10 Mobile. Wallpapery do mobilu jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, free wallpapers, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, motorky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, zvířata, Formule 1, fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1600x900, HD 1280x720, 854x480, 412x846, 1536x2048, 750x1334, 800x1280, 1280x960, 1920x1200, 1280x1024, 1920x1080, 1152x1920, 360x720, 1080x1800 atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Síť, důležité informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států světa, Vánoční web, Celebrity Sandra Bullock, Pozadí na plochu počítače, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Kate Hudson, odkaz, Prapory všech zemí světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Doporučené odkazy, důležité informace

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Animace, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry a tak dále.

Keywords:počítače, cestování, linky, Seznam zkratek a akronymů, Modelky a celebrity, Dopravní značky, Online životopisy, biografie, Superhry a hry online zdarma, Norská předpověď počasí, tipy, Kliparty pro Office, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Logické hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Adventury, Akční gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Auta a závodní, Deskovky, Střílecí hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Internet, síť, důležité informace

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Vánoční online hry, Karetní, Sportovní, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, doporučujeme, výukové pomůcky, Seznam souborových přípon, Denise Richards, Superhry a hry online zdarma, pro děti, F, Online hry zdarma

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

World wide web, internet, důležité informace

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, hudební zkratky, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety na PC, Halle Berry, humor, URL, Skvělé hry online zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, kuriozity, Obrázky na plochu počítače

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace, důležité informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, výroky

Citáty slavných, Aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, monitor, počítač, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, tablet, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 98, Android, Windows 7, FreeBSD, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Java ME, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Lubuntu. Pozadí na PC ke stažení z kategorií ptáci, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, květiny, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, flóra, stromy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 360x640, 1024x600, 375x812, 1536x2048, 1024x768, 800x1280, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 750x1334, 2560x1600, 1920x1440, 375x667, 2160x3840, 1366x768, HD 1280x720 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Přehled vlajek USA, internet, M, Ilustrace, obrázky, Historie cestování, Online testy zdarma bez registrace, zdroje informací, školství, Seznam souborových přípon, webové stránky, webovky, Biografie Britney Spears, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Athletic Bilbao
Partnerské internetové stránky
Army wallpapers
Doporučené odkazy
AC Milán
Odkazy na užitečné webové stránky
Manchester United F.C.
Odkazy na partnerské weby
Niger
Odkazy na zajímavé weby
Tapety pláže

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo

Reklama


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů