Navigace


Zajímavé odkazy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, zkratky, bankovnictví, rostliny, počítače, věda, filozofie, nápoje, nemoce, materiály, stavebnictví, cestování, internet, náboženství a křesťanství, hardware, lékařství a medicína, fyzika, psychologie, sport, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, latina, český jazyk, technika atd.

Informace, informace a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Vlajky států USA, zeměpis, Ilustrační obrázky, Webové html5 hry zdarma, Ocean wallpapers, linky, hyperlinky, cestování, Sněhulák, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online adventní magazín, odkazy, výukové pomůcky

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Akční hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry a tak dále.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:A, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz, Přáníčka k svátku, Skvělé hry online zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky k vytištění a vybarvení, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, P

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat následující typy souborů: hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, poruchy, profese a zaměstnání, mytologie, zločin a právo, osobnosti, státní správa, umělci, psychologie, přezdívky, lékařství, žurnalisté a novináři, politici, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, historie, filozofie, nadpřirozené osoby, sport, vlastnosti, národnost, školství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, F, počítače, Tapety se zvířaty na plochu PC, Přehled formátů souborů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Santa Claus, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky měst České republiky, Vlajky států obrázků, webovky

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, cestování, zkratky, politika, nápoje, nemoce, filozofie, latina, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, internet, hardware, lékařství a medicína, školství, rostliny, český jazyk, příroda, matematika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, chemie, počítače, účetnictví, jídlo atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Síť, informace a zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést následující typy souborů: grafiku, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zlatý slavík, Vůdce, Prezidenti, Hudebnice, Hejtmani, Romantismus, Básník, Exilový prezident, Slovenští prezidenti, Politik, Washington Capitals, Pop, Američané, Vojevůdce, Slovák, Poslanec, Lord, Antropolog, Žhavé výstřely, New York Rangers, Kladno, Druhá světová válka, Rock ‚n‘ Roll, Sebevražda, Zpěvák, Ekonom, Diplomat, Country, Generalissimus, Atentát, Státník, Archivář, Čeští králové, Pedagog, Trenérka, Poprava apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíš Kristus, Pastýř, Adventní kalendář, Vánoční svíčky, PF, Třásně, Kapr, Santa, Film, Koleda, SMS, Vánoční ozdoby, Tablet, Vánoční trhy, Vánoční kaktus, Vánoční tapety, Cesmína, Umělý vánoční stromek, Linux, Vykrajovátka, Stromeček, Wallpaper, Atmosféra, Kameňák, Silvestr, Osvětlení, Láska nebeská, Sněhulák, Betlém, K Vytištění, Windows apod.

Klíčová slova: zábava, zdroje informací, Světové vlajky, Vánoční dekorace a doplňky, Full HD pozadí ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční moučník štóla, info, URL, č

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, cestování, zkratky, politika, nápoje, nemoce, filozofie, latina, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, internet, hardware, lékařství a medicína, školství, rostliny, český jazyk, příroda, matematika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, chemie, počítače, účetnictví, jídlo atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, informace a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Nejhranější hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, rodinné vztahy, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, mytologie, záliby, věda, nadpřirozené osoby, křesťanství, historie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, lékařství, poruchy, přezdívky, psychologie, školství, umělci, národnost, fikce a fantasy atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, počítač, displej, PC, monitor, mobilní telefon, ultrabook, notebook, tablet, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, OSX, Windows XP, Slackware, Linux Ubuntu, Windows 7, Java ME, Windows Server 2012, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows NT. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, noční města, dopravní prostředky, motorky, motocykly, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, auta, zvířata, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, sportovní pozadí. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 1152x768, 854x480, 1536x864, 1280x1024, 412x846, Full HD 1080x1920, 393x786, 1536x2048, 360x720, 1440x900, 800x1280, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 750x1334 atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, doporučujeme, weby, humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety na plochu města, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, kuriozity, multimédia, Nej hry online, školství, Vánoční stromeček,

Jeden fór na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka Palestiny
Partnerské weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Vlajky zemí jižní Asie
Naše tipy
Texty přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů