Navigace


Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

úsloví, myšlenky, hlášky, motta, výroky, moudra, moudrosti

Citáty slavných osobností, úsloví, myšlenky, hlášky, motta, výroky, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o penězích od různých známých osobností.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, zábava, doporučujeme, ú, Halle Berry, Super online kvízy, kuriozity, Dopravní značení, Maria Šarapovová, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Webové html5 hry zdarma, linky

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, New Jersey Devils, Komik, Dramatik, Architekt, Atentát, Komunisté, Hudba, Olympijští vítězové, Žijící, Královna, Fotograf, Olympijský vítěz, Dabérka, Romantismus, Trenérka, Český slavík, Prezidenti ČR, Normalizace, Podnikatelé, Mluvčí, Gymnasté, Podnikatel, Válka, Čech, Císař, Voják, Rock ‚n‘ Roll, Pop, Malíř, Vládce, Protektorát, KSČ, Pedagog, Životopis, Egypt apod.

Keywords:humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států světa, Seznam vlajek amerických států, Christina Aguilera, A, Vánoční web, č, Laetitia Casta, H, Full HD wallpapers na PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, grafiku, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Windows, Desktop, Televize, Bramborový salát, Jarmark, Ježíš Kristus, Bůh, Vánoční pozadí, Jesličky, Ostrava, Dárky, Pro děti, Jídlo, Kinder, Tapeta, Keramický adventní věnec, Hostina, Jmenovky, Košíčky, Květiny, Blahopřání, LED svíčky, Kameňák, Monitor, Historické ozdoby, K Vytisknutí, Staroměstské náměstí, Třásně, Tisk, Film, Šišky apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Staré hry online, Obrázky na PC ke stažení, internet, Vánoční omalovánky k vytisknutí, Stručný encyklopedický slovník, počítače, pro děti, Vánoční dekorace a doplňky, Obrázky na PC, Přehled formátů souborů, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Severní Karolína, Missouri, Jižní Karolína, Texas, Nebraska, Ohio, New York, Pensylvánie, Aljaška, Illinois, Havaj, Delaware, Kansas, Minnesota, Louisiana, Massachusetts, Jižní Dakota, Oklahoma, Washington, Kentucky, Západní Virginie, Montana, Wisconsin, Maine, Maryland atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: multimédia, školství, pro dospělé, Co je to Romulus Remus?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, zdarma, Televize a jejich vysílání o Vánocích, Onlinovky zdarma, Kliparty pro Office, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Akční gamesky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Logické hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, fyzika, hardware, účetnictví, matematika, materiály, jídlo, sport, stavebnictví, kultura, rostliny, literatura, lékařství a medicína, internet, nápoje, různé, filozofie, český jazyk, latina, nástroje, počítače, nemoce, zločin a právo, příroda atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Seznam souborových přípon, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online testy zdarma, cestování, Nikki Cox, zadarmo, weby, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tapety na plochu počítače, zeměpis, Recepty na vánoční cukroví,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Naše tipy
Sexy Jessica Biel
Partnerské weby
Nejlepší web stránka
Doporučené odkazy
Sexy Alyssa Milano
Tipy na zajímavé weby
Lidová píseň Anděl pastýřům zvěstoval
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů