Reklama


Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, obecné zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, státy usa, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Onlinovky zdarma, volný čas, V, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, výukové pomůcky, Adventní vánoční betlém, Obrázky na plochu PC, A, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. lze použít v PC, obrazovka počítače, počítač, notebook, monitor, displej, mobilní telefon, tablet, ultrabook, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 95, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Java ME, Linux Mint, SUSE Linux, Android, macOS, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fantasy, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, motorky. Zvolte si z rozměrů 1080x1920, 1366x1024, 412x846, 1024x768, 2560x2048, 1280x854, 375x812, 1440x960, 1152x864, 2048x1080, 1200x1920, 1280x1024, 800x1280, 1024x600, 1280x800, HD 1280x720 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Náš tip, internet, počítače, hry

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, osobnosti a lidé, hudba, rostliny, věda, mapy, láska, jídlo a nápoje, květiny, smajlíci a emotikony, stavby, hmyz, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, ovoce, symboly, přístroje, sport, nápoje, náboženství, auta, dopravní prostředky atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Keywords:Federace USA, humor, Online vánoční webzine, Online hry zdarma, Štědrý večer, webovky, Hry pro dívky online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Adventní trhy, odkaz, Nejlepší školní testy a kvízy, pro děti

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, jídlo, software, nápoje, bankovnictví, filozofie, stavebnictví, zločin a právo, technika, školství, internet, zkratky, politika, matematika, latina, hardware, náboženství a křesťanství, počítače, lékařství a medicína, rostliny, ekonomie a ekonomika, kultura, chemie, nástroje atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, národnost, žurnalisté a novináři, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, osobnosti, poruchy, psychologie, profese a zaměstnání, umělci, školství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, politika, herectví, herci a herečky, věda, lékařství, zločin a právo, historie atd.

Síť, internet, počítače, hry

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit následující typy souborů: písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Ftipy, anekdoty, fórky, černý humor, frky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, fórky, černý humor, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zábava, Seznam přípon a koncovek souborů, Recept na domácí čokoládové pralinky, Prapory českých měst, weby, č, Dárky zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Státní prapory, Online adventní magazín

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, státní správa, herectví, herci a herečky, záliby, historie, lékařství, žurnalisté a novináři, věda, přezdívky, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, křesťanství, fikce a fantasy, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, psychologie, osobnosti, mytologie, poruchy, filozofie, národnost, sport atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Novinář, Češi, Filozof, Ekonom, Podnikatel, Esejista, Imitátor, Ministr zahraničí, Básníci, Američan, Scénárista, Ministři, Florida Panthers, Druhá světová válka, Svatý, Upálen, Zpěvačka, Gymnasté, Pedagog, Pittsburgh Penguins, Životopis, Prezident, Čech, Philadelphia Flyers, Orlík, Vrah, Archivář, Country, Kancléř, Vládce, KHL, Atentát, Zpěvák, Miliardář, Francie, AIDS apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O škole, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O mužích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury, Animace, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, frky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O škole, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O manželství, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O důchodcích apod.

Klíčová slova: V, Vlajky měst České republiky, Vlajky amerických států USA, Wayne Rooney, Full HD wallpapers na PC, linky, Online zeměpisné testy zdarma, Texty nejznámějších vánočních koled, K, Super online kvízy, Vlajky států světa

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, státní správa, herectví, herci a herečky, záliby, historie, lékařství, žurnalisté a novináři, věda, přezdívky, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, křesťanství, fikce a fantasy, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, psychologie, osobnosti, mytologie, poruchy, filozofie, národnost, sport atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Novinář, Češi, Filozof, Ekonom, Podnikatel, Esejista, Imitátor, Ministr zahraničí, Básníci, Američan, Scénárista, Ministři, Florida Panthers, Druhá světová válka, Svatý, Upálen, Zpěvačka, Gymnasté, Pedagog, Pittsburgh Penguins, Životopis, Prezident, Čech, Philadelphia Flyers, Orlík, Vrah, Archivář, Country, Kancléř, Vládce, KHL, Atentát, Zpěvák, Miliardář, Francie, AIDS apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, počítače, školství, latina, nástroje, příroda, fyzika, kultura, nápoje, psychologie, věda, politika, různé, literatura, filozofie, matematika, náboženství a křesťanství, zkratky, lékařství a medicína, hardware, software, ekonomie a ekonomika, internet, rostliny atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: webové stránky, Ilustrace, obrázky, tipy, doporučujeme, Hry pro dívky online, Omalovánky k tisku, Biografie slavných osobností, URL, kuriozity, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Gibraltar, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Další odkazy:

Omalovánka s adventním svícnem k vytištění
Partnerské weby
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Tipy na zajímavé weby
Bandeiras dos países do mundo
Doporučené odkazy
Osvětlení vánoční stromku
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Naše tipy
Vánoční rostliny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů