Navigace


Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Full HD tapety na PC zdarma - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, PC, počítač, displej, tablet, phablet, smartphone, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Linux Mint, Chrome OS, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows Me, Windows 95, Windows 98. Tapety na PC ke stažení z kategorií jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, auta, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, zvířata, budovy a stavby, letadla, rostliny, Roztomilá zvířátka, noční města, voda a bubliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 800x600, 1536x864, 1800x1440, 1600x900, 360x640, 2560x2048, 854x480, 1920x1200, 1440x960, 375x812, hi res 2560x1920, 1152x864, 320x568, 1440x900, 1024x600, 1280x960 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Super free web games zdarma, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma, Arsenal F.C., humor, Obrázky a kliparty zdarma, V, Shakira, Online vánoční webzine, cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR, Webové online hry zdarma

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, hry i všeobecné informace

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Keywords:H, Prapory všech zemí světa, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, Obrázky k svátku, pro dospělé, URL, Wallpapers na PC, Biblické omalovánky k tisku, kuriozity, školství, Dopravní značení

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, lékařství a medicína, účetnictví, nemoce, software, zkratky, věda, rostliny, materiály, příroda, jídlo, nápoje, nástroje, internet, matematika, bankovnictví, český jazyk, hardware, chemie, náboženství a křesťanství, psychologie, politika, počítače, filozofie atd.

Ftipy, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Ftipy, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O škole, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Somálcích apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Kameňáky, ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Sexy Zhang Ziyi, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, zajímavosti, Claudia Schiffer, Dopravní značky, zábava, info, Biografie slavných osobností

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, monitor, tablet, smartphone, počítač, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy Lubuntu, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows Me, macOS, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Android, Windows 7, Slackware. Pozadí na PC ke stažení z kategorií voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, rostliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, dopravní prostředky, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, motorky, motocykly, příroda, krajina, noční města, jídlo a nápoje, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1280x768, 2160x3840, 375x667, 640x480, 393x786, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1600x1200, 1280x854, 1280x1024, 2048x1080, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1536x2048, 1200x1920 atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, hry i všeobecné informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Akční hry, Animace, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Střílečky, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky a tak dále.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: weby, Státní prapory států světa, Vlajky amerických států USA, Avril Lavigne, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, B, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, webovky, Full HD tapety na PC zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, monitor, tablet, smartphone, počítač, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy Lubuntu, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows Me, macOS, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Android, Windows 7, Slackware. Pozadí na PC ke stažení z kategorií voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, rostliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, dopravní prostředky, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, motorky, motocykly, příroda, krajina, noční města, jídlo a nápoje, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1280x768, 2160x3840, 375x667, 640x480, 393x786, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1600x1200, 1280x854, 1280x1024, 2048x1080, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1536x2048, 1200x1920 atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hlášky, motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, hmyz, symboly, rostliny, muži, zelenina, zvířata, smajlíci a emotikony, halloween, osobnosti a lidé, hudba, Vánoce a Advent, ženy a dívky, ovoce, věda, ptáci, mapy, přístroje, auta, dopravní prostředky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přehled souborových přípon, webové stránky, Laos, Seznam zkratek a akronymů, počítače, Životopisy osobností, odkaz, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Sexy Sarah Michelle Gellar
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti
Naše tipy
Holly Valance
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Partnerské weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Zajímavé internetové odkazy
Luis Alberto Suárez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů