Navigace


Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Full HD tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. lze použít v tablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, PC, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, displej, počítač, notebook a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, BlackBerry OS, Android, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows Me, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 95. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, wallpapery, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, letadla, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, zvířata, budovy a stavby, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, sportovní pozadí, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry HD 1280x720, 1152x1920, 1600x2560, 1440x960, 1200x1920, 1600x900, 2160x3840, 1536x2560, 1680x1050, 640x480, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 375x812, 800x1280, 1536x864 atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Rihanna, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, weby, Jak hrát ruletu online?, Vše o Vánocích, pro dospělé, zábava, zeměpis

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní a podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Borovice, Adventní neděle, Vídeň, Husarské knoflíky, Brambořík, Vinná klobása, Dia, Vánoční svíčky, Skleněné ozdoby, Vánoce, Vánoční svícen, Strom, Šišky, Bůh, Lego, Křesťanství, K Vytisknutí, Tiskárna, Pokrmy, Staroměstské náměstí, Keramický adventní věnec, Plocha, Osvětlení, Dárky, Neviňátko, Vánoční ozdoby, Štěstí, Hostina, Jezulátko, Vánoční filmy, Silvestr apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:zadarmo, Online geografické testy zdarma bez registrace, info, Vlajky států světa, Přáníčka a obrázky k svátku, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ilustrace, obrázky, humor, Vlajka Venezuely, Super online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Nej hry online

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v ultrabook, tablet, displej, počítač, phablet, smartphone, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, notebook a pro operační systémy Chrome OS, macOS, Red Hat Linux, Android, Linux Ubuntu, Windows 98, Java ME, Windows 2000, Windows Server 2012, Slackware, FreeBSD. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, auta, Roztomilá zvířátka, noční města, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, 1600x900, 1280x960, 1024x768, 1920x1280, 2048x1536, 360x640, 1800x1440, 1440x900, 1280x768, 800x1280, 1600x1200, 1440x960, 1536x2048, 412x846, 1600x2560 atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Wyoming, Pensylvánie, Kentucky, Maine, Nové Mexiko, Louisiana, Nebraska, Havaj, Colorado, Idaho, New York, Illinois, Utah, Kalifornie, Missouri, Connecticut, New Hampshire, Indiana, Nevada, Montana, Iowa, Wisconsin, Kansas, Severní Karolína, Arizona atd.

Klíčová slova: odkazy, Online biografie, životopisy osobností, pro děti, Obrázky krásných sexy žen., hyperlinky, počítače, doporučujeme, Santa nebo Ježíšek?, Full HD tapety na PC, URL, Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, latina, rostliny, kultura, počítače, zkratky, nápoje, filozofie, technika, stavebnictví, fyzika, materiály, cestování, internet, náboženství a křesťanství, český jazyk, lékařství a medicína, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, hardware, různé atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, Manýrismus, Pedagog, Rakušan, Habsburkové, Philadelphia Flyers, Mluvčí, Prezidenti, Herec, Normalizace, Komunista, Olympijští vítězové, Továrník, Rétorika, Pop, Poslanec, Právník, Vojáci, Generalissimus, Kněz, Básníci, Vrah, Žhavé výstřely, Upálen, Sebevražda, Státník, Hudba, Američan, HIV pozitivní, Nežijící, Prezident USA, První republika, Washington Capitals, Hokejisté, Němci, Starověký Egypt apod.

Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fórky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Aforismy, moudra, rčení, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta

Slavné citáty, Aforismy, moudra, rčení, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o životě od různých známých osobností.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, Adventury, Brutální krvavé hry, Logické hry, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vlajky měst České republiky, webové stránky, Omalovánky, hry pro děti, multimédia, Dopravní značení, Super online hry zdarma, Tapety na plochu hudba, Full HD tapety na PC zdarma, zdarma, internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, latina, rostliny, kultura, počítače, zkratky, nápoje, filozofie, technika, stavebnictví, fyzika, materiály, cestování, internet, náboženství a křesťanství, český jazyk, lékařství a medicína, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, hardware, různé atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Motta, bonmoty, myšlenky, hlášky, aforismy, rčení, úsloví

Slavné citáty, Motta, bonmoty, myšlenky, hlášky, aforismy, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o lásce, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, smajlíci a emotikony, nápoje, auta, hudba, zvířata, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, nástroje a přístroje, stavby, symboly, ovoce, jídlo a nápoje, hmyz, muži, mapy, ptáci, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, ženy a dívky, láska atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Vánoční web, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webovky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, M, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, Skvělé hry online zdarma, A, Online hry pro děti zdarma, Když zavládne vánoční atmosféra,

Jeden fór na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Denise Richards
Naše tipy
Přání a obrázky
Partnerské weby
Obrázky se zvířaty na plochu
Tipy na zajímavé weby
Shakira
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů