Reklama


Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Náš tip, technika, kultura, informace

Pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v tablet, počítač, monitor, PC, displej, mobil, notebook, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, OSX, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 98, Windows NT, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 7, Windows Me. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Formule 1, motorky, zvířata, nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, květiny, ptáci. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 854x480, 1024x768, 750x1334, 1200x1920, 360x760, 1280x960, 393x786, 800x600, 1600x900, 1080x1920, 1920x1440, 1800x1440, 1152x1920, 1280x768, 2048x1080 atd.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Karolína, Utah, Wisconsin, Washington, Kalifornie, New York, Nevada, Missouri, Minnesota, Delaware, Georgie, Florida, Havaj, Nové Mexiko, Vermont, Connecticut, Oregon, New Hampshire, Illinois, Oklahoma, Michigan, Kansas, Nebraska, Virginie, Pensylvánie, Západní Virginie atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled států světa a jejich vlajek, Ilustrace, obrázky, Obrázek Velikonoční zajíc, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma, Vánoční stromek, linky, Nejlepší školní testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online flash hry

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Sportovní, Strategie, Střílečky, Klasické, Karetní a podobně.

Informace, technika, kultura, informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ekonomech, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ženách apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Online vánoční magazín, F, odkaz, URL, Omalovánky - dinosauři, webové stránky, pro dospělé, Super free web games zdarma, Obrázek Velikonoční králíček k tisku, webovky, Přehled formátů souborů, Webové online hry zdarma

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, filozofie, kultura, účetnictví, ekonomie a ekonomika, počítače, internet, lékařství a medicína, zkratky, fyzika, materiály, bankovnictví, chemie, nápoje, příroda, psychologie, literatura, latina, nemoce, technika, náboženství a křesťanství, stavebnictví, jídlo, rostliny atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, info, Velikonoční dekorace, Životopisy slavných osobností, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, Guatemala, Seznam vlajek amerických států, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Obrázky, kliparty

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, historie, politika, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, vlastnosti, přezdívky, školství, osobnosti, národnost, umělci, sport, věda, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, záliby, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, poruchy atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Síť, technika, kultura, informace

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, halloween, mapy, věda, sport, smajlíci a emotikony, hudba, Vánoce a Advent, ženy a dívky, náboženství, rostliny, květiny, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, hmyz, ptáci, zvířata, nápoje, muži, ovoce, láska, stavby atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, jídlo a nápoje, sport, muži, halloween, láska, stavby, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, květiny, náboženství, přístroje, ptáci, nápoje, symboly, auta, mapy, hudba atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: tipy, internetové stránky, multimédia, Přáníčka a obrázky k svátku, Vlajky měst České republiky, školství, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přání k jmeninám, zábava, Online hry zdarma, F

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, historie, politika, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, vlastnosti, přezdívky, školství, osobnosti, národnost, umělci, sport, věda, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, záliby, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, poruchy atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Karetní hry a tak dále.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro displej, notebook, PC, obrazovka počítače, phablet, mobil, smartphone, tablet, mobilní telefon, ultrabook, počítač a pro operační systémy OSX, Red Hat Linux, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 95, SUSE Linux, Windows 10, Linux Fedora, Chrome OS. Full HD tapety na PC z kategorií psi a štěňátka, příroda, krajina, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, rostliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x800, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 412x846, 2560x1600, 1680x1050, 768x1024, 360x760, 1024x600, 1152x1920, 1920x1280, 360x720, 1600x900, 640x480, 1280x854, 393x786 atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme, cestování, výukové pomůcky, Vlajka Belize, Dopravní značky, zajímavosti, Životopisy osobností, B, Adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Bubble shooter, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Obrázek černé vajíčko
Partnerské weby
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Naše tipy
Co je to escort agency?
Tipy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Doporučené odkazy
Elektronické obrázkové vánoční přáníčko zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů