Reklama


Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, technika, stavebnictví, psychologie, zločin a právo, latina, účetnictví, internet, různé, politika, příroda, kultura, počítače, nástroje, lékařství a medicína, sport, hardware, rostliny, náboženství a křesťanství, filozofie, bankovnictví, věda, školství, chemie atd.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Severní Karolína, Mississippi, New York, Montana, Iowa, Havaj, Kentucky, Wyoming, Tennessee, Utah, Vermont, Pensylvánie, Texas, Delaware, Nové Mexiko, Massachusetts, Michigan, Kansas, Georgie, Oregon, Aljaška, Colorado, Connecticut, Severní Dakota, Maryland atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory všech zemí, Bolivia, Vlajky států USA, Dopravní značky, zdroje informací, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, H, Životopisy osobností, pro dospělé, URL

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, poruchy, sport, záliby, mytologie, profese a zaměstnání, osobnosti, nadpřirozené osoby, státní správa, věda, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, zločin a právo, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, vlastnosti atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, video soubory, dokumenty, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Severní Karolína, Georgie, Nebraska, Západní Virginie, Mississippi, Alabama, Vermont, Severní Dakota, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Idaho, Washington, Minnesota, Florida, Pensylvánie, Maryland, Connecticut, Illinois, Kansas, Aljaška, Nevada, Louisiana, Arkansas, Havaj, Texas atd.

Keywords:V, Pozadí na tablet, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Christina ricci, Online hry pro děti zdarma, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Studentka lolitka, Prapory všech zemí světa, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkaz

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, křesťanství, národnost, filozofie, vlastnosti, psychologie, záliby, umělci, politika, sport, školství, lékařství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, přezdívky, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, mytologie atd.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hry s koňmi, Adventury, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, online html5 hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Barbie hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: internet, Online web Hry zdarma bez registrace, weby, Gratulace a přání, Nejlepší školní testy a kvízy, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Biografie Charisma Carpenter, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Wallpapery do mobilu - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, smartphone, obrazovka počítače, počítač, PC, tablet, ultrabook, displej, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 95, Java ME, Lubuntu, Windows 10, macOS, FreeBSD, Windows 2000, Windows Me. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií sportovní a závodní auta, Formule 1, motorky, fantasy, free wallpapers, ptáci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, Full HD 1080x1920, 375x667, 1366x768, 1280x854, 320x568, 360x640, 1536x2560, 2560x1600, 2160x3840, 1152x864, 393x786, 854x480, 360x760, 640x480, 1024x768 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Vtípky, frky, fórky, ftipy, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, fórky, ftipy, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky o tchýních, O Somálcích, O manželství, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O škole apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, obrazy disků, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: kuriozity, linky, zdarma, Jennifer Lopez, Slovník pojmů Co je to?, humor, Wallpapery do mobilu, Zlatan Ibrahimović futebolista, Online životopisy, biografie slavných osobností, Full HD wallpapers na PC, výukové pomůcky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Wallpapery do mobilu - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, smartphone, obrazovka počítače, počítač, PC, tablet, ultrabook, displej, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 95, Java ME, Lubuntu, Windows 10, macOS, FreeBSD, Windows 2000, Windows Me. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií sportovní a závodní auta, Formule 1, motorky, fantasy, free wallpapers, ptáci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, Full HD 1080x1920, 375x667, 1366x768, 1280x854, 320x568, 360x640, 1536x2560, 2560x1600, 2160x3840, 1152x864, 393x786, 854x480, 360x760, 640x480, 1024x768 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, auta, muži, přístroje, zvířata, hudba, ptáci, nápoje, jídlo a nápoje, hmyz, mapy, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, stavby, ženy a dívky, láska, věda, symboly atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Nejhranější hry online, info, doporučujeme, Online adventní magazín, Natalia Oreiro, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů, zeměpis, FC Bayern Munich, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Doporučené odkazy
Biografie Rose McGowan
Zajímavé internetové odkazy
Charlize Theron
Doporučené internetové odkazy
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Partnerské internetové stránky
Charisma Carpenter
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Free hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů