Reklama


Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Ftipy, anekdoty, fóry, černý humor, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, fóry, černý humor, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Životopisy osobností, kuriozity, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Členské země americké federace, Arsenal football club, výukové pomůcky, č, F, Biografie Mandy Moore, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Pozadí na PC ke stažení, humor

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tichá noc, Omalovánky, Stromeček, Vánoční stromek, Zdraví, Plocha, Mrazík, LED svíčky, Jesličky, Vánoční kaktus, Linecká kolečka, Třásně, Václavské náměstí, Vánoční ozdoby, Vídeňský punč, Osvětlení, Drážďany, Vánoční pozadí, Píseň, Květiny, Adventní věnec, Německy, Alkoholový kalendář, Sám doma, Husarské knoflíky, Jarmark, Korálky, Brambořík, Adventní kalendář, Jmenovka, Anděl apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit následující typy souborů: grafiku, internet a web, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Keywords:zábava, Seznam vlajek měst České republiky, webové stránky, Obrázky, kliparty, Fotografie Selena Gomez, Přehled zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, Historie strategických válečných her, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Obrázky na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. lze použít v počítač, notebook, PC, tablet, phablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Windows XP, Linux Fedora, Mac, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 98, Chrome OS, Slackware, Windows 2000. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, auta, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, wallpapery, sportovní pozadí, květiny, kytky, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hudební tapety, motorky, motocykly. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 360x720, 800x600, 2048x1080, 1600x2560, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 2560x2048, 1600x1200, 750x1334, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1280x768, 2560x1600, 375x667 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, zločin a právo, různé, lékařství a medicína, nemoce, nápoje, český jazyk, hardware, jídlo, náboženství a křesťanství, kultura, politika, software, materiály, fyzika, sport, počítače, ekonomie a ekonomika, nástroje, zkratky, příroda, chemie, internet, latina atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Náš tip, technika, zábava, informace

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: zajímavosti, Online testy zdarma, A, Iceland, Státní prapory všech zemí, Vánoční web, Vánoční web, Gabon, Obrázky vlajek států světa, Hry pro dívky online, Obrázky na plochu PC, Obrázky zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Informace, technika, zábava, informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické a tak podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: pro děti, URL, Prapory regionů a království, Omalovánky pro děti, tipy, Nejlepší online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Biografie Eri Aikawa, zdarma, internet, V

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, monitor, notebook, PC, ultrabook, tablet, displej, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 98, Mac, Lubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 95, Linux Fedora, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows NT. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, ptáci, fraktály, oceán, moře, pláže, květiny, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1280x854, 1600x2560, 750x1334, 1366x1024, 1152x864, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1440x2560, 1920x1080, 1280x720, 1440x960, 1024x768, 800x1280, 1280x800, 1280x960 atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Adventury, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Super online hry zdarma, B, Webové html5 hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Der Arsenal Football England, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, odkaz, hyperlinky, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Nádherná Sara Shimada
Partnerské internetové stránky
Wayne Rooney calciatore inglese
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu Vesmír
Zajímavé webové stránky
Grunge rock music
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Anonymní proxy server
Doporučené odkazy
CelebrityCharlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo

Reklama


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů