Reklama


Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: URL, školství, zajímavosti, Seznam přípon a koncovek souborů, Natalie Portman, Online testy zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Sexy Elisha Cuthbert, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, B, Obrázky, kliparty

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Popelka, Třásně, Štěstí, Sám doma, Vídeňský punč, Ježíš Kristus, Drážďany, Televize, Tisk, Keramika, Atmosféra, Ostrava, Koleda, Vánoční kaktus, Husarské knoflíky, Plzeň, Vánoční filmy, Jídlo, Obrazovka, Jingle Bells, Tablet, Ohňostroj, Vykrajovátka, Jmelí, Štědrý večer, Slámový adventní věnec, Bůh, Křesťanství, Vánoční trhy, Omalovánky, Adventní kalendář apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip pro děti i dospělé

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:info, Vlajky jednotlivých států USA, Biografie slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Nádherná Avril Lavigne, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, internet, Matsushima Nanako, V, zdarma, odkazy

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, rodinné vztahy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, státní správa, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, národnost, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, osobnosti, sport, filozofie, přezdívky, umělci, psychologie, školství, zločin a právo, věda, fikce a fantasy atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, země EU, politické strany a hnutí apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť pro děti i dospělé

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, pro děti, pro dospělé, Biografie Heather Locklear, Počítačové tapety pro Windows, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online vánoční webzine, Full-HD tapety na pozadí PC, Full HD tapety na PC, Online web Hry zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností, Státní prapory

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, materiály, zkratky, nemoce, filozofie, lékařství a medicína, technika, český jazyk, bankovnictví, věda, kultura, nástroje, internet, literatura, stavebnictví, různé, latina, nápoje, ekonomie a ekonomika, hardware, psychologie, náboženství a křesťanství, chemie, fyzika atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Adventury, Závody aut, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Virginie, Wyoming, Pensylvánie, Rhode Island, New Jersey, Alabama, Arkansas, Kalifornie, Kansas, Illinois, Severní Dakota, Mississippi, Michigan, Vermont, Wisconsin, Havaj, Florida, Missouri, Jižní Karolína, New York, Maryland, Jižní Dakota, Nevada, Arizona, Ohio, Montana atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: webovky, kuriozity, internetové stránky, Lady Gaga, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přáníčka a obrázky k svátku, Obrázky zdarma, tipy, Online hry pro děti zdarma

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, materiály, zkratky, nemoce, filozofie, lékařství a medicína, technika, český jazyk, bankovnictví, věda, kultura, nástroje, internet, literatura, stavebnictví, různé, latina, nápoje, ekonomie a ekonomika, hardware, psychologie, náboženství a křesťanství, chemie, fyzika atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, rostliny, jídlo a nápoje, hudba, smajlíci a emotikony, auta, přístroje, stavby, nápoje, náboženství, hmyz, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, mapy, věda, symboly, láska, muži, ženy a dívky, zelenina, halloween atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: linky, F, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Webové online testy zdarma, Biografie Sara Shimada, Online hry zdarma, humor, Dopravní značky, počítače, doporučujeme, A, Alyson Hannigan, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Real Madrid Club
Tipy na užitečné weby
Moldova
Doporučené odkazy
Sexy Ashlee Simpson
Naše tipy na zajímavé stránky
Wallpapers na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Kalkata city
Linky na partnerské weby
Holly Valance

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo

Reklamy


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů