Navigace


Partnerské weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL apod.

Ftipy, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, technika, kultura, informace

Vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Němcích apod.

Aforismy, moudra, hlášky, přísloví, úsloví, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudra, hlášky, přísloví, úsloví, motta, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o lži, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Federace USA, F, humor, Biografie známých osobností, Charlize Theron, Super online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Online vánoční magazín, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Nejhranější online testy a kvízy, URL, volný čas, doporučujeme

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramika, Linux, Vánoční trhy, Štěstí, Píseň, Pro děti, Vánoční dekorace, Adventní trhy, Tiskárna, Popelka, Třásně, Vánoční koule, Přáníčko, Adventní věnec, Přání, Pastýř, Vinná klobása, Husarské knoflíky, Kuba, Adventní kalendář, Vánoční stromeček, Windows, Anglicky, Jesličky, Vánoční koledy, Vánoční svařák, Vídeňský punč, Kinder, Láska nebeská, Václavské náměstí, Jingle Bells apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Super online kvízy, Seznam souborových přípon, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Zamilované sms vzkazy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značky, internetové stránky, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, pro dospělé, Biografie známých osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Barbie hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, phablet, mobil, mobilní telefon, tablet, počítač, smartphone, displej, notebook, monitor, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, macOS, Windows Server 2012, Slackware. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, hudební tapety, budovy a stavby, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, letadla, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 1536x864, 320x568, 1200x1920, hi res 2560x1920, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, 412x846, 1280x768, 1600x900, 800x1280, 375x667, 1600x1200, 360x720, 360x760 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, zvířata, muži, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, mapy, sport, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, ženy a dívky, láska, zelenina, symboly, náboženství, ptáci, přístroje, rostliny, auta, halloween, nápoje atd.

Klíčová slova: zadarmo, Kliparty pro dokumenty, zdarma, Adventní svícen a jeho symbolika, internet, Webové online hry zdarma, multimédia, Bandeiras dos países do mundo, Webové online testy zdarma, A, Nejlepší online hry zdarma, linky

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pop, Manýrismus, AIDS, Rakousko-Uhersko, Sci-fi, Charta 77, Poprava, Pittsburgh Penguins, KSČ, Dallas Stars, Právník, Máj, Trest smrti, Státník, Imitátor, Nobelova cena, Olympijský vítěz, Filozof, Habsburkové, Závodník, Válka, HIV pozitivní, Normalizace, Vůdce, Hokej, Podnikatel, Boston Bruins, Vojevůdce, Prezident USA, Rétorika, Náboženství, Sochař, Faraon, Washington Capitals, Gymnasté, Miliardář apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Massachusetts, Aljaška, Havaj, Arkansas, Jižní Dakota, Minnesota, Utah, Nové Mexiko, Oregon, Wyoming, Connecticut, Florida, Rhode Island, New York, Wisconsin, Oklahoma, Montana, Iowa, Západní Virginie, Maine, Arizona, Louisiana, Indiana, Jižní Karolína, Idaho atd.

Klíčová slova: odkaz, Super online hry zdarma, Vánoční magazín, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní vlajky zemí, Vlajka Bermud, Členské země americké federace, zábava, počítače

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Síť, technika, kultura, informace

Fóry, frky, fórky, vtipy, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, frky, fórky, vtipy, ftipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O manželství, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o Bohu, O mužích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o policajtech apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, webovky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Liverpool FC, F, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Prapory regionů a království, kuriozity, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Filmy, natáčení, střih,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović
Partnerské weby
Modelky a celebrity
Naše tipy
Kostky
Zajímavé internetové odkazy
Webcam model
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů