Navigace


Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, země EU, politické strany a hnutí, měny, obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu apod.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Adventury, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Logické hry, Závody aut a tak dále.

Informace, hry i všeobecné informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, weby, pro dospělé, F, Black Jack, Přehled zkratek a akronymů, Americké federální vlajky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Ashlee Simpson, A, Hry pro dívky online, A, výukové pomůcky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, systémové soubory apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, software, technika, nemoce, nápoje, fyzika, různé, zkratky, stavebnictví, hardware, sport, latina, příroda, ekonomie a ekonomika, psychologie, lékařství a medicína, školství, literatura, bankovnictví, počítače, věda, český jazyk, účetnictví, náboženství a křesťanství atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Pro dívky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:Webové online testy zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Full HD tapety na PC zdarma, odkaz, Sportovní tapety na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Casino, humor, internetové stránky, počítače

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, smartphone, PC, monitor, phablet, notebook, mobil, displej, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows NT, Mac, Android, OSX, Windows 7, Slackware, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows 2000. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, ptáci, fantasy, Rally, závody aut, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, květiny, nature - příroda, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 1280x800, 2560x1440, 1800x1440, 1152x864, 1600x900, 1920x1280, HD 1280x720, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 1280x768, 1600x2560, 1280x720, 1600x900, 1920x1080 atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak exportovat následující typy souborů: komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční hvězda, Santa Claus, Svíčky, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Patchwork, Brno, Neviňátko, Jarmark, Vánoční tapety, Keramika, Ohňostroj, Lego, PF, Jingle Bells, Umělý vánoční stromek, Štědrý den, Stromeček, Bůh, Kapr, Betlém, Osvětlení do oken, Vánoční koledy, Ježíšek, Plzeň, SMS, Alkoholový kalendář, Desktop, Štědrý večer, Štóla, Přáníčko apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, Poker OMAHA hold em, Online hry zdarma, Online testy zdarma, F, Vietnam, linky, zábava, Online životopisy, biografie slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Fórky, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, národnost, vlastnosti, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, zločin a právo, záliby, lékařství, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, věda, umělci, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, podnikání a podnikatelé, státní správa, politika, mytologie atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, latina, internet, technika, psychologie, stavebnictví, cestování, český jazyk, fyzika, literatura, politika, ekonomie a ekonomika, chemie, sport, nástroje, rostliny, bankovnictví, software, příroda, hardware, nemoce, počítače, různé, materiály atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, info, Vlajky států USA, Bayern Mnichov fotbalový klub, Dopravní značky, webové stránky, pro děti, Descarga de música, kuriozity, Státní vlajky států světa, zajímavosti

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Fórky, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, vtipné texty, anekdoty, frky, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Síť, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Logické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, politici, herectví, herci a herečky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, věda, národnost, přezdívky, historie, sport, státní správa, umělci, osobnosti, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy atd.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Deskovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Logické hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejhranější online hry zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online adventní magazín, webovky, Bubble shooter, Dopravní značky, Tapety na plochu počítače, Full HD wallpapery ke stažení, multimédia, odkazy, URL, Omaha hold em poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Naše tipy
Slot machine
Zajímavé internetové odkazy
MP3 Music download
Partnerské weby
Tinder
Tipy na zajímavé weby
HTML5 Videojuego de navegador
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů