Navigace


Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Přísloví, úsloví, výroky, aforismy, moudrosti, bonmoty, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, výroky, aforismy, moudrosti, bonmoty, motta, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o člověku od různých známých osobností.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: P, Seznam přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Vlajky zemí světa, Uma Thurman, K, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, Obrázky krásných sexy žen., humor, pro dospělé, URL, Seznam vlajek měst České republiky

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Utah, Maryland, Arkansas, Maine, Severní Dakota, New York, New Hampshire, Georgie, Nebraska, Arizona, Washington, Missouri, Nevada, Nové Mexiko, Tennessee, Severní Karolína, Jižní Dakota, Kansas, Idaho, Michigan, Iowa, Minnesota, Massachusetts, Vermont, Západní Virginie atd.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, osobnosti a lidé, náboženství, hudba, přístroje, hmyz, nápoje, věda, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, zelenina, smajlíci a emotikony, stavby, ptáci, ovoce, ženy a dívky, rostliny, symboly, láska, květiny, Vánoce a Advent atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:webovky, počítače, internet, Super online kvízy, Drapeaux du monde, zajímavosti, Prapory českých měst, Wallpapers na plochu počítače, Natalie Portman, Vlajky spojených států amerických, Webové online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Logické hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hry s koňmi, Deskovky, Barbie hry, online html5 hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, věda, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hmyz, láska, náboženství, nápoje, Vánoce a Advent, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, hudba, rostliny, stavby, ovoce, jídlo a nápoje, auta, přístroje, muži, mapy atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Online testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, Vlajka Falkland (Malvín), Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Fernando Torres spanischer Fußballspieler, info, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značky

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: zábava, zeměpis, Prapory regionů a království, Online hry omalovánky, weby, č, volný čas, Stromečky, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online flash hry

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace, cestování, počítače a internet

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Logické hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Adventury, Letecké simulátory, Auta a závodní, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Deskovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Hannah Montana apod.

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro monitor, mobil, mobilní telefon, tablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, displej, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Slackware, Windows 95, Windows 98, Chrome OS, OSX, Windows NT, BlackBerry OS, SUSE Linux. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1920x1200, 1080x1920, 1280x720, 2160x3840, 375x667, 1024x768, 1920x1440, 1280x768, 1680x1050, 1440x900, 1280x854, 1440x2560, 1536x2048, 2560x1920, 1080x1800 atd.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramický adventní věnec, Zima, Bramborový salát, Štěstí, Neviňátko, Cesmína, Tisk, Přáníčko, Ježíšek, Německy, Přání, Perníčky, Linecká kolečka, Jedle, Anděl, Dárky, PF, Wallpaper, Štóla, Jezulátko, Windows, Ostrava, Adventní svícen, Nový rok, Francouzsky, Drážďany, Obrazovka, SMS, Vánoční prostírání, Vídeňský punč, Bůh apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, herectví, herci a herečky, přezdívky, psychologie, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, politici, záliby, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, mytologie, filozofie, historie, žurnalisté a novináři, umělci, školství, sport, křesťanství, státní správa atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit soubory těchto typů: grafiku, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, P, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Tapety na plochu PC, Chelsea Football Club, Adventní magazín, zadarmo, multimédia, Pozadí na PC zdarma ke stažení, tipy, cestování, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Jessica Biel
Partnerské weby
Online hry zdarma
Naše tipy
FC Bayern Munich
Doporučené odkazy
Kde koupit levné letenky?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů