Reklama


Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, grafiku, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, video soubory, dokumenty apod.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, monitor, mobil, počítač, displej, smartphone, ultrabook, PC, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 10, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows 7, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Android. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fraktály, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Dostupné rozměry 2560x1920, 1600x1200, 1280x854, 1024x600, 2048x1536, 1600x2560, 1366x1024, 1152x864, 320x568, 1536x2560, 750x1334, 1600x900, 1920x1280, 800x1280, 800x600, 1920x1080 Full HD atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, rodinné vztahy, historie, přezdívky, lékařství, herectví, herci a herečky, poruchy, fikce a fantasy, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, podnikání a podnikatelé, národnost, zločin a právo, politika, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Členské země americké federace, odkaz, výukové pomůcky, Qatar, Webové online testy zdarma, Pozadí na plochu počítače, M, Lindsay Lohan, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Obrázky a kliparty zdarma

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Keywords:K, pro děti, zdroje informací, Seznam souborových přípon, Ashlee Simpson, K, Dopravní značení, školství, Přáníčka zdarma, Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, internetové stránky

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro displej, phablet, monitor, notebook, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, PC, počítač a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 98, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Linux Fedora, Lubuntu. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, wallpapery, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, psi a štěňátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, rostliny, dopravní prostředky, voda a bubliny, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, letadla. Dostupné rozměry 360x760, 412x846, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 2048x1536, 1920x1200, 1024x768, 375x812, 768x1024, 800x1280, 640x480, 375x667, 1920x1440, 1280x1024, 1080x1800, 1600x900 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU, měny, firmy a společnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší online, Amanda Bynes, info, Super free web games zdarma, zadarmo, Obrázky na plochu, Dopravní značení, Seznam vlajek amerických států, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, Spisovatelé a básníci, záliby, zločin a právo, lékařství, fikce a fantasy, vlastnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, mytologie, sport, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, umělci, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, státní správa, poruchy, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Staré hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Alicia Keys sexy photos, Obrázky vlajek měst ČR, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Sexy Shannon Elizabeth, zábava, zeměpis, weby

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jesličky, Kinder, Řetězy, Linecká kolečka, Třásně, Václavské náměstí, Adventní věnec, Lego, Popelka, Filmy, Vánoční stromek, LED svíčky, Linux, Korálky, Bůh, Píseň, Skleněné ozdoby, Monitor, Láska nebeská, Vánoční filmy, Ostrava, Blahopřání, Vinná klobása, Vánoční svařák, Štědrý večer, Atmosféra, Santa, Jarmark, Santa Claus, Vánoční pozadí, Husarské knoflíky apod.

Kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, O mužích, Vtipy o Bohu, O ženách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, M, linky, pro dospělé, volný čas, Vlajky států Blízkého východu, multimédia, hyperlinky, počítače, Přehled zkratek a akronymů, tipy, zajímavosti, Best web page, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Další odkazy:

Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
FC Barcelona
Naše tipy na zajímavé stránky
Natalie Portman
Zajímavé internetové odkazy
Úspory a spoření
Odkazy na užitečné webové stránky
Ekonomie, Karl Marx
Zajímavé webové stránky
Thierry Daniel Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo

Reklama


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů