Reklama


Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Informace pro děti i dospělé

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: výukové pomůcky, pro děti, K, internetové stránky, Sexy Ashanti, Dopravní značení, internet, Tapety na plochu PC, Cestování po ČR a Evropě, odkazy, Pozadí na tablet, volný čas, školství

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, fikce a fantasy, politici, filozofie, politika, věda, zločin a právo, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, profese a zaměstnání, státní správa, přezdívky, záliby, poruchy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti atd.

Kameňáky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. lze použít v mobil, ultrabook, monitor, displej, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, tablet, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows XP, SUSE Linux, Windows NT, Windows 95, Windows 2000, BlackBerry OS, Slackware, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Mac, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, ptáci, zvířata, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos. Dostupné rozměry 2048x1536, 320x568, 1152x864, 640x480, HD 1280x720, 750x1334, 1024x768, 1152x768, 1536x2560, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 360x720, 854x480, 1280x960, Full HD 1080x1920 atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Keywords:Prapory českých měst, Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, Adventní magazín, Mamiko Tayama, F, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Bio Elisha Cuthbert, Obrázky vlajek států světa, zábava, doporučujeme

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, fyzika, zkratky, chemie, filozofie, lékařství a medicína, technika, literatura, zločin a právo, nápoje, psychologie, jídlo, ekonomie a ekonomika, sport, nemoce, školství, materiály, matematika, nástroje, bankovnictví, cestování, účetnictví, kultura, náboženství a křesťanství atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry a tak podobně.

Internet, síť pro děti i dospělé

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Tapety na plochu PC - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, displej, počítač, monitor, smartphone, phablet, PC, mobil a pro operační systémy Android, Windows Me, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows 95, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií noční města, letadla, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, rostliny, auta, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, wallpapery, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 375x667, 1800x1440, 412x846, 360x640, 1024x768, 1280x768, 2160x3840, 1152x768, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 640x480, 1200x1920 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: hyperlinky, Nejhranější hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Celebrity, herečky, zpěvačky, webovky, Slovník pojmů Co je to?, počítače, Saint Lucia, V, Online web Hry zdarma bez registrace, F, Kliparty pro Office

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť pro děti i dospělé

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rumové řezy, Vánoce, Rostliny, bezlepkové cukroví, Betlém, Atmosféra, Tisk, Štědrý večer, Plzeň, Jarmark, Koledy, Třásně, Kapr, Mrazík, Štóla, Lindt, Monitor, Film, Vykrajovátka, Vánoční tapety, Papírový vánoční stromek, Anděl, LED svíčky, Schleich, Vánoční stromek, Štědrý den, Zdraví, Řetězy, Pro děti, Anglicky, Silvestr apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: zeměpis, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro dospělé, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Ilustrační obrázky, Hry pro nejmenší online, Online životopisy, biografie, Canada Flag, weby, zdroje informací, info

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Náš tip pro děti i dospělé

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zima, Slámový adventní věnec, Šišky, Advent, Zdraví, Bramborový salát, Cesmína, Vánoce, Wallpaper, Keramický adventní věnec, Brno, Linecká kolečka, Drážďany, Mrazík, Lego, Třásně, Špalda, Přání, Keramika, Vánoční trhy, bezlepkové cukroví, Vídeňský punč, Řetězy, Anděl, Štědrý den, Alkoholový kalendář, Samolepky, Svíčky, Brambořík, Jídlo, Sám doma apod.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Přehled přípon a koncovek souborů, Full HD wallpapery ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, H, Zhang Ziyi, Online hry zdarma, H, Členské země americké federace, odkaz, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Freeware, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Tapety na plochu květiny
Linky na partnerské weby
Free computer wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Online hry zadarmo
Partnerské internetové stránky
Lechtivé fotky Penelope Cruz
Doporučené odkazy
Lucy Liu sexy photos
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky, vlaječky, prapory

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít na webu

Reklamní blok


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů