Navigace


Partnerské weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, mapy, zelenina, Vánoce a Advent, náboženství, jídlo a nápoje, muži, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, věda, hudba, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, auta, smajlíci a emotikony, přístroje, rostliny, ptáci, ženy a dívky, láska, stavby atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace pro děti i dospělé

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států USA, Hry pro dívky online, Koulovaná která nebolí - online hra zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, linky, Penelope Cruz, zadarmo, Seznam vlajek amerických států, info, Životopisy osobností

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pittsburgh Penguins, Hokej, Životopis, Vládce, KSČ, Nežijící, Francie, Pop, Ministr zahraničí, Komik, Československo, Prezidenti, Vojáci, Dallas Stars, Angličané, Charta 77, Spisovatel, Překladatel, Vůdce, Zpěvačky, Kladno, Faraon, Prezidenti ČR, Prezidenti USA, Svatý, Čeští králové, Dramatik, Atentát, Poprava, Češi, Státník, Zavražděn, Kancléř, Zpěvačka, Pedagog, Skladatel apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Keywords:V, odkazy, internet, volný čas, Omalovánky zdarma ke stažení, F, pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Togo, Vánoční magazín, Seznam zkratek a akronymů, webovky

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, český jazyk, školství, politika, jídlo, počítače, sport, hardware, nemoce, náboženství a křesťanství, internet, psychologie, lékařství a medicína, latina, bankovnictví, chemie, materiály, účetnictví, nápoje, fyzika, nástroje, filozofie, ekonomie a ekonomika, zkratky atd.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. bezlepkové cukroví, Skleněné ozdoby, Písnička, Striezelmarkt, Samolepky, Vánoční svíčky, Tisk, Brno, Atmosféra, Plocha, Dárky, Vykrajovátka, Adventní neděle, Ostrava, Pokrmy, Dia, Desktop, PF, Jezulátko, Zima, Tapeta, Jingle Bells, Filmy, Vánoční koule, LED svíčky, Televize, Václavské náměstí, Lego, Vánoční hvězda, Vánoční dekorace, Vánoční filmy apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zeměpis, Seznam souborových přípon, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, výukové pomůcky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, humor, Levné letenky, Ilustrace, obrázky, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky na plochu počítače, Webové online testy zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Motta, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, myšlenky, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, myšlenky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Idaho, Ohio, Texas, Massachusetts, Kalifornie, Wisconsin, Wyoming, New Hampshire, New York, Arkansas, Louisiana, Kentucky, Indiana, Connecticut, Oregon, Maine, New Jersey, Severní Dakota, Maryland, Pensylvánie, Aljaška, Delaware, Missouri, Washington, Montana atd.

Síť pro děti i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro tablet, displej, ultrabook, PC, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, phablet, počítač, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Windows 10, Lubuntu, Linux Fedora, Windows NT, SUSE Linux, Windows 95, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, OSX. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, květiny, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, tenisté a tenistky, zvířata, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 1024x600, 1280x720, 1280x960, 2560x1920, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1366x768, 360x720, 375x667, 854x480, 1600x2560, 3200x1800, 375x812, 1440x2560, 2560x1440 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Vtipné texty, fórky, černý humor, fóry, frky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, černý humor, fóry, frky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O manželství, O gayích a homosexuálech, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Somálcích, O důchodcích, O Němcích apod.

Klíčová slova: M, Super online kvízy, URL, Christina ricci, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Vlajky států světa, Sara Shimada, Seznam souborových přípon, tipy, Nejhranější hry online

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Motta, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, myšlenky, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, myšlenky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Idaho, Ohio, Texas, Massachusetts, Kalifornie, Wisconsin, Wyoming, New Hampshire, New York, Arkansas, Louisiana, Kentucky, Indiana, Connecticut, Oregon, Maine, New Jersey, Severní Dakota, Maryland, Pensylvánie, Aljaška, Delaware, Missouri, Washington, Montana atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Kapr, K Vytisknutí, Keramika, Jezulátko, Tapeta, Plocha, Anděl, Vánoční hvězda, Vánoční světýlka, Píseň, Písnička, Vosí hnízda, Pokrmy, Recepty, Korálky, Osvětlení, Přání, Vídeň, Jídlo, Bůh, Historické ozdoby, Vinná klobása, Jmenovka, K Tisku, Ježíš Kristus, Santa Claus, Zdraví, Pastýř, Adventní věnec, Film apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Adventní magazín, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, webové stránky, M, Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění, cestování, pro dospělé, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Fernando Torres,

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Advent
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu se psy
Naše tipy
Sexy Laetitia Casta
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek dárkové tašky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů