Reklama


Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Animace, Sportovní hry, Závody aut, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: odkaz, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Kate Hudson, Nejlepší zeměpisné kvízy, humor, internetové stránky, Tipy na dárky k Vánocům, k Ježíškovi, M, Vlajky jednotlivých států USA, webovky, Online hry zdarma

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Klasické, Závodní, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Klasické, Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:Full HD wallpapers na PC, weby, výukové pomůcky, volný čas, Vlajky evropských zemí, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy osobností, Santa k tisku, Onlinovky zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Recepty, Betlém, Santa Claus, Pastýř, Vánoční prostírání, Striezelmarkt, PF, Text, Košíčky, Píseň, K Vytisknutí, Sněhulák, Přáníčko, Svíčky, Desktop, Adventní kalendář, Staroměstské náměstí, Plzeň, Milka, Vánoční svařák, Slámový adventní věnec, Vídeň, Keramický adventní věnec, Zima, Písnička, Keramika, Tapeta, Samolepky, Cesmína, Smrk, Vánoční pozadí apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, odkazy, A, Adventní svícen, multimédia, Ilustrační obrázky, Dopravní značení, Zimní krajinka, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Přehled souborových přípon, počítače

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Havaj, Arizona, Jižní Karolína, Missouri, Oklahoma, Kansas, Illinois, New Hampshire, Delaware, Michigan, Idaho, Georgie, Minnesota, Nebraska, Utah, Kentucky, New York, Severní Karolína, Pensylvánie, Vermont, Tennessee, Kalifornie, Severní Dakota, Indiana, Alabama atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Bonmoty, aforismy, myšlenky, výroky, motta, přísloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, myšlenky, výroky, motta, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, mytologie, věda, žurnalisté a novináři, psychologie, osobnosti, politici, státní správa, fikce a fantasy, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, křesťanství, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, sport, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, vlastnosti atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, školství, Superhry a hry online zdarma, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, pro dospělé, zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční moučník štóla, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, mapy, osobnosti a lidé, halloween, přístroje, ovoce, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, hmyz, zelenina, jídlo a nápoje, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, auta, náboženství, sport, rostliny, láska, stavby, květiny, ptáci, dopravní prostředky atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Hry pro kluky, Wallpapers na plochu počítače, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Romulus Remus, Online vánoční magazín, tipy, Hry pro dívky online, zajímavosti, URL, Online vánoční webzine, Recept na išelské dortíky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Tipy na zajímavé weby
Vánoční koule
Doporučené odkazy
Free hry
Naše tipy
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánka Santa se sobem

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů