Navigace
» PC Pozadí
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Reklama


Partnerské weby, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, láska, stavby, auta, dopravní prostředky, náboženství, zvířata, ženy a dívky, nástroje a přístroje, věda, sport, halloween, zelenina, ptáci, rostliny, nápoje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, hmyz, muži, hudba, ovoce atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Bonmoty, moudra, úsloví, přísloví, motta, moudrosti, hlášky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, moudra, úsloví, přísloví, motta, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o lži od různých známých osobností.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Missouri, Tennessee, Wyoming, Vermont, Maryland, Wisconsin, Oregon, Montana, Ohio, Severní Karolína, Illinois, Aljaška, Oklahoma, Washington, Connecticut, Massachusetts, Virginie, Kalifornie, Florida, Idaho, Iowa, Západní Virginie, Minnesota, Indiana, Colorado atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Databáze osobností Kdo je to?, info, Onlinovky - online hry, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, B, Sharon Stone, Onlinovky zdarma, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, displej, tablet, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, počítač, notebook, smartphone, ultrabook, PC a pro operační systémy Slackware, macOS, Linux Mint, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 98, Java ME, Windows 7, OSX, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, voda a bubliny, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, zvířata, dopravní prostředky, příroda, krajina, noční města, letadla, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, auta, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1920x1200, 1920x1440, 375x667, 1152x768, 412x846, 360x640, 640x480, 1536x2560, 320x568, 2048x1080, 2160x3840, 768x1024, 1024x600, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Internet, síť, počítače a internet

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Omalovánky, Jesličky, Vánoční filmy, Samolepky, Tapeta, Borovice, Pro děti, Přáníčko, Jedle, Štědrý večer, Brambořík, Jezulátko, Vánoční svíčky, Adventní věnec, Nový rok, Neviňátko, Kapr, Vánoční ubrusy, Jmenovka, Recepty, Blahopřání, Německy, Tiskárna, Staroměstské náměstí, Kinder, Vánoční svařák, Slámový adventní věnec, Keramika, Zdraví, Vánoční koledy, Ježíš Kristus apod.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Bojové online gamesy, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Logické a podobně.

Keywords:Vánoční web, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státy a jejich prapory, zdroje informací, Tapety na plochu Formule 1, Obrázky na PC, Ilustrace, obrázky, Free game online hry, Angelina Jolie, Tapety na PC zdarma ke stažení, volný čas, Online testy a kvízy zdarma

Frky, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné básničky, kameňáky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Motta, výroky, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, výroky, rčení, úsloví, myšlenky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o lásce, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě od různých známých osobností.

Síť, počítače a internet

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, halloween, zelenina, přístroje, mapy, hudba, jídlo a nápoje, stavby, nápoje, dopravní prostředky, náboženství, ptáci, auta, Vánoce a Advent, láska, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, symboly, rostliny, věda, zvířata, květiny, ovoce atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, geocaching, fyzikální jednotky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: zeměpis, Přehled vlajek USA, Databáze osobností Kdo je to?, Dětské omalovánky, zadarmo, Dopravní značky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Poker OMAHA hold em, Tapety na PC zdarma ke stažení, weby, Super free web games zdarma, multimédia

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip, počítače a internet

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, mobil, phablet, tablet, počítač, smartphone, PC, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows XP, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Linux Mint, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 2000, Slackware, Windows 10 Mobile. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, auta, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, letadla, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, wallpapery, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, zvířata, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1366x1024, 1152x768, 1280x1024, 1680x1050, 2560x2048, 1536x2048, 1280x960, 2048x1080, 2560x1600, 360x720, 360x640, 750x1334, 1440x2560, 1600x2560, 1536x2560, 360x760 atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Online zeměpisné testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání k narozeninám, humor, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, č, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Přehled vlajek USA, V, Státní vlajky států světa

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Logické hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Omalovánky, online html5 hry, Deskovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Oblíkačky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Smrk, Patchwork, Film, Vánoční stromeček, Vánoční hvězda, Jídlo, Vánoční punč, Samolepky, Jmenovky, Jezulátko, Dia, Vánoční stromek, Košíčky, Vánoční tapety, Historické ozdoby, Brambořík, Jingle Bells, Jesličky, Jedle, Píseň, Televize, Osvětlení, Adventní svícen, Striezelmarkt, Atmosféra, Korálky, Vánoční ozdoby, Vídeňský punč, SMS, Vánoční pozadí, Vánoční kaktus apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, URL, F, Super online flash hry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajka Tokelau, zábava, Seznam souborových přípon, webovky, Full HD pozadí ke stažení, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma, Sexy Anna Kurnikovová, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Partnerské weby
Anastacia
Doporučené odkazy
Tapety na plochu zdarma
Naše tipy
Andrés Iniesta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů