Navigace


Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace, inspirace pro volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejhranější hry online, doporučujeme, Free game online hry, Tapety pláže, Seznam souborových přípon, linky, Slovník pojmů Co je to?, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, Online hry zdarma, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, K Vytištění, Tisk, Kuba, Kapr, Stromeček, Umělý vánoční stromek, Osvětlení, Jarmark, Brno, Přání, Vánoční prostírání, Vánoční hvězda, Vánoční svařák, Vosí hnízda, Vánoční světýlka, Desktop, Štěstí, Perníčky, Pozadí, Televize, Kinder, Recepty, Omalovánky, Jezulátko, Adventní trhy, Adventní věnec, Adventní kalendář, Bůh apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Blahopřání, Dárky, Vinná klobása, Jmelí, Plzeň, Ježíšek, Anglicky, Vánoční ozdoby, Umělý vánoční stromek, Vánoční trhy, Wallpaper, Přáníčko, Patchwork, Historické ozdoby, LED svíčky, Adventní svícen, Vánoční kaktus, Vánoční stromeček, Windows, Vánoční světýlka, Pozadí, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Jarmark, Vánoční koule, Monitor, Borovice, Vánoční dekorace, K Tisku, Tichá noc, Milka apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Keywords:Americké federální vlajky, V, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zadarmo, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Vlajka Jemenu, č, Přehled zkratek a akronymů, pro dospělé

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky, Strategie a podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Georgie, Nebraska, Kentucky, Oregon, Oklahoma, Severní Karolína, Michigan, Florida, Aljaška, Wisconsin, Kansas, Montana, Indiana, Havaj, Utah, Západní Virginie, Missouri, Arkansas, Maine, Pensylvánie, Washington, Louisiana, Virginie, Maryland, New Jersey atd.

Klíčová slova: internet, info, Wallpapers na plochu PC, Film Avatar 1,2, školství, Životopisy osobností, Seznam vlajek amerických států, Morocco, B, V, volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro PC, monitor, ultrabook, notebook, smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, mobil a pro operační systémy Windows Me, Linux Fedora, Lubuntu, Android, Linux Xubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98, BlackBerry OS, Mac. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, zvířata, příroda, krajina, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, rostliny, wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 393x786, 1152x768, 1280x960, 1440x2560, 360x760, 1600x900, 800x1280, 1152x1920, 375x812, 412x846, 1440x900, 750x1334, hi res 2560x1920, 2160x3840, 1536x2048 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, historie, fikce a fantasy, psychologie, filozofie, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, mytologie, přezdívky, politici, lékařství, národnost, sport, osobnosti, křesťanství, poruchy, věda, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Kansas, Minnesota, Nebraska, Michigan, Havaj, Wyoming, Pensylvánie, Connecticut, Kentucky, Mississippi, Georgie, New Jersey, Louisiana, Wisconsin, Rhode Island, Delaware, Aljaška, Oregon, New York, Maryland, Jižní Dakota, Kalifornie, Iowa, Missouri, Alabama atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, měny, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, K, tipy, Omalovánky k tisku, Kliparty zdarma ke stažení, cestování, Seznam vlajek měst České republiky, Omalovánky k vybarvení zdarma, kuriozity, Tapety na PC zdarma ke stažení, internetové stránky

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro PC, monitor, ultrabook, notebook, smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, mobil a pro operační systémy Windows Me, Linux Fedora, Lubuntu, Android, Linux Xubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98, BlackBerry OS, Mac. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, zvířata, příroda, krajina, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, rostliny, wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 393x786, 1152x768, 1280x960, 1440x2560, 360x760, 1600x900, 800x1280, 1152x1920, 375x812, 412x846, 1440x900, 750x1334, hi res 2560x1920, 2160x3840, 1536x2048 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, historie, fikce a fantasy, psychologie, filozofie, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, mytologie, přezdívky, politici, lékařství, národnost, sport, osobnosti, křesťanství, poruchy, věda, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip, inspirace pro volný čas

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: humor, Biografie známých osobností, V, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zeměpis, Online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Nej hry online, multimédia, Kliparty pro dokumenty, Online testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sportovní obrázky na plochu PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC
Naše tipy
Vánoční dekorace a doplňky
Zajímavé internetové odkazy
Cameroon
Partnerské weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů