Navigace


Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Delaware, Washington, Georgie, Missouri, Utah, Indiana, Jižní Dakota, New York, Florida, Rhode Island, Oklahoma, Oregon, Alabama, New Jersey, Nové Mexiko, Západní Virginie, Tennessee, Iowa, Massachusetts, Vermont, Ohio, Wyoming, Minnesota, Severní Karolína, Virginie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, rodinné vztahy, psychologie, národnost, nadpřirozené osoby, státní správa, křesťanství, umělci, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, záliby, přezdívky, politici, fikce a fantasy, zločin a právo, filozofie, lékařství, mytologie atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, věda, zločin a právo, různé, nemoce, internet, nápoje, počítače, stavebnictví, software, hardware, účetnictví, nástroje, psychologie, latina, příroda, český jazyk, bankovnictví, literatura, lékařství a medicína, matematika, sport, filozofie, školství atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, školství, webovky, Vlajky měst Pardubického kraje, Kliparty zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční web, Sara Shimada, zajímavosti, M, humor, hyperlinky

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, monitor, tablet, PC, počítač, notebook, mobil, mobilní telefon, displej, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Mac, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 98, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 7, Java ME. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní wallpapery, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fraktály, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, free wallpapers, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 1680x1050, 412x846, HD 1280x720, 1024x600, 1152x1920, 1600x1200, 1920x1200, 360x640, 1280x720, 2160x3840, 1366x768, 3200x1200, 360x720, 1280x1024, 1536x2048 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Oddechové, Závodní, Strategie, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Pozadí na PC - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, notebook, phablet, mobilní telefon, monitor, PC, displej, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 98, macOS, SUSE Linux, Android, OSX, Linux Fedora, Windows XP, Mac, Slackware, Apple iOS (iPhone), Java ME. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, noční města, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, auta, letadla, květiny, kytky, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, 768x1024, 1536x2560, 360x640, 1600x900, 2560x1600, 1280x800, 1920x1200, 1536x2048, 2560x1440, 393x786, 640x480, 1600x2560, 1366x1024, 1152x864, 1440x900 atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, R, Super online kvízy, F, Omalovánky pro malé děti, Přehled zkratek a akronymů, tipy, Přehled formátů souborů, Libro de colorear, info, Online testy zdarma, č

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, věda, halloween, zvířata, jídlo a nápoje, sport, láska, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci, přístroje, ovoce, nástroje a přístroje, náboženství, dopravní prostředky, symboly, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, rostliny, mapy atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: pro dospělé, URL, doporučujeme, Flags of the world, Státní prapory, Životopisy osobností, Superhry a hry online zdarma, Vlajky afrických zemí, Webové online testy zdarma, Pozadí na PC, odkaz, Vše o Vánocích

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, státy usa, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Online životopisy, biografie, kuriozity, Dopravní značení, Biblické omalovánky, Full HD wallpapers na PC, internetové stránky, webové stránky

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Hannah Montana, Omalovánky, Letecké simulátory, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Sportovní gamesy apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Frky, fóry, vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, fóry, vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, výukové pomůcky, cestování, zeměpis, Obrázky k svátku a k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro kluky, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled formátů souborů, Tapety na plochu počítače, Georgia,

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Naše tipy
Manchester United F.C.
Doporučené odkazy
Webcam model
Partnerské weby
Australská vlajka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů