Navigace


Dále doporučujeme, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

World wide web, internet, počítače a internet

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. lze použít v notebook, tablet, phablet, displej, počítač, mobil, monitor, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, OSX, Java ME, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows Server 2012, Mac, Linux Xubuntu, Android, Windows NT. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní a závodní auta, nature - příroda, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, zvířata, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, 1152x1920, 768x1024, 1280x854, 1280x1024, 4800x1200, 360x760, 1536x2560, 1920x1200, 1440x960, 1366x768, 1600x2560, 1920x1080, 800x1280, 1536x2048, 1440x2560 atd.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Klasické, Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: zdarma, tipy, Vlajky států USA, Hry pro dívky online, Anonymní proxy server, Online hry zdarma, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Gillian Anderson, Nejlepší zeměpisné kvízy, Super free web games zdarma, linky, F

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Štěstí, Štóla, Zima, Jmelí, Tichá noc, Vídeňský punč, Jmenovky, Šišky, Ježíšek, Jarmark, Tisk, Jezulátko, Vánoční svíčky, Vinná klobása, Pokrmy, Sám doma, Štědrý večer, bezlepkové cukroví, LED svíčky, Adventní trhy, K Vytisknutí, Pozadí, Koleda, SMS, Vosí hnízda, Vánoční svařák, Vánoční filmy, Píseň, Třásně, Tiskárna apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:Online testy zdarma, cestování, Státní prapory států světa, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Freeware, zdroje informací, weby, výukové pomůcky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Super free web games zdarma, Adventní magazín

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, aforismy, výroky, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, aforismy, výroky, rčení, z kategorií hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, počítače a internet

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, školství, pro děti, Biblické omalovánky k tisku, odkaz, M, č, Chelsea Football Club, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, URL, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Informace, počítače a internet

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: internet, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Kasina, V, zeměpis, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Cristiano Ronaldo football, Online web Hry zdarma bez registrace, M, F

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip, počítače a internet

černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, smajlíci a emotikony, halloween, osobnosti a lidé, nápoje, rostliny, nástroje a přístroje, auta, zelenina, dopravní prostředky, věda, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, sport, květiny, muži, přístroje, mapy, láska, náboženství, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce atd.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoce, Květiny, Vánoční hvězda, Anglicky, Samolepky, Pastýř, Vánoční kaktus, Umělý vánoční stromek, Strom, Advent, Německy, Vánoční punč, Štědrý den, SMS, Kinder, Patchwork, Film, Vánoční stromeček, Křesťanství, Papírové ozdoby, Adventní věnec, Osvětlení do oken, Vídeňský punč, Vánoční stromek, Ježíšek, Přáníčko, Staroměstské náměstí, Jarmark, Vánoční dekorace, Třásně, Sněhulák apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filozof, Maršál, Spisovatel, KHL, Miliardáři, Prezidenti ČR, NHL, Státník, AIDS, Vojevůdce, Básník, Brno, Hejtmani, Čeští králové, Politik, Američan, Nežijící, Životopis, První republika, Američané, Ital, Stoletá válka, Komunisté, Obchodník, Country, Královna, Ministři, Válka, Svatý, Čech, Starověký Egypt, Scénárista, Pop, Novinář, Kněz, Pedagog apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, New Hampshire, New Jersey, Severní Dakota, Maryland, Mississippi, Arizona, Illinois, Západní Virginie, Tennessee, Severní Karolína, Montana, Arkansas, Florida, Aljaška, Oklahoma, Georgie, Virginie, Maine, Nevada, Havaj, Wisconsin, Vermont, Texas, Washington, Ohio atd.

Klíčová slova: hyperlinky, odkazy, Tapety do mobilu, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, doporučujeme, Tinder app dating service, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online biografie, životopisy osobností, Online testy zdarma bez registrace, zadarmo, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications,

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Warez Movies, software, music mp3
Zajímavé internetové odkazy
Nicole Kidman
Naše tipy
Alicia Keys
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů