Reklama


Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Bojové hry, Animace a tak dále.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Adventury, Sportovní hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Animace, Závody aut a tak dále.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapery na plochu PC, Státní vlajky zemí, Hanoj, počítače, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Inzeruj, inzerce zdarma, Členské země americké federace, Super online flash hry, Prapory regionů a království, Online adventní magazín

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, měny, země EU, okresy České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Keywords:Biografie slavných osobností, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Fotografie Kate Moos, volný čas, Dopravní značky, webové stránky, Wallpapers na plochu zvířátka, Wallpapers na plochu počítače, kuriozity, Online adventní magazín

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, úřady a ministerstva, týmy NHL, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit soubory těchto typů: komprimace dat, internet a web, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online testy zdarma, info, Vietnamská vlajka, Kliparty pro dokumenty, hyperlinky, Prapory českých měst, Halle Berry, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy osobností, V

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Barbie hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Logické hry, online html5 hry, Střílecí hry, Omalovánky, Deskovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zdroje informací, Seznam souborových přípon, Athletic Bilbao, Nejlepší zeměpisné kvízy, internetové stránky, zajímavosti, Narozeninová přání a přáníčka, zeměpis, cestování, Hry pro dívky online

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Ftipy, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, křesťanství, lékařství, žurnalisté a novináři, politika, školství, podnikání a podnikatelé, psychologie, nadpřirozené osoby, mytologie, umělci, historie, osobnosti, národnost, politici atd.

Klíčová slova: linky, odkaz, F, Státy a jejich prapory, Dopravní značky, Tapety sport na plochu, webovky, F, Online hry zdarma, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Matsushima Nanako
Doporučené odkazy
Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vietnam
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vybarvení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo

Reklama


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů