Navigace


Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Štóla, Text, Jedle, Tichá noc, Zdraví, Plzeň, Adventní svícen, Pokrmy, Advent, Kuba, Monitor, Křesťanství, Vánoční prostírání, Mrazík, Štěstí, Betlém, Patchwork, LED svíčky, Šišky, Přání, Řetězy, Sám doma, Linux, Stromeček, Jmenovky, Osvětlení, Vídeň, Pastýř, Ježíš Kristus, Vánoční kaktus apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident, Kladno, Florida Panthers, Hudba, Hudebnice, NHL, Country, Křesťanství, Císař, Vojáci, Právník, Sochař, Lord, Dramatik, Fotograf, Dallas Stars, Voják, Komunisté, Čech, Čeští králové, Závodník, Masový vrah, Imitátor, Stoletá válka, Miliardář, Zpěvačka, Maršál, ČSSD, Francie, Američan, Habsburkové, Nobelova cena, KSČ, Český slavík, Vražedkyně, Rétorika apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, M, webové stránky, Selena Gomez, počítače, zdarma, multimédia, Rozdávání dárků online, Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Full HD wallpapers na PC

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politici, osobnosti, poruchy, školství, politika, rodinné vztahy, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, filozofie, věda, záliby, historie, národnost, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, geocaching, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Havaj, Tennessee, Virginie, Montana, Oregon, Kalifornie, Arkansas, Nevada, Mississippi, Rhode Island, New Hampshire, Maryland, Minnesota, Illinois, Alabama, Indiana, Nové Mexiko, Florida, Aljaška, Massachusetts, New Jersey, Washington, Delaware, Connecticut, Vermont atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:weby, humor, doporučujeme, Kliparty pro Office, Natalie Portman, Tapety na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, info, Recepty na vánoční pokrmy, Přehled formátů souborů, internet, odkaz

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, technika, kultura, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, latina, kultura, nástroje, stavebnictví, matematika, věda, počítače, hardware, český jazyk, nápoje, různé, software, filozofie, sport, lékařství a medicína, příroda, zločin a právo, psychologie, školství, chemie, literatura, nemoce, bankovnictví atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: linky, P, tipy, Omalovánka vločky, F, Superhry a hry online zdarma, cestování, Jak vypadá jmelí?, odkazy, Super online kvízy, Vše o Vánocích, Webové online hry zdarma

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, internet a web, písma, fonty, komprimace dat apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Frky, kameňáky, ftipy, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, ftipy, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Online biografie, životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Co je to štóla?, zeměpis, kuriozity, Full HD tapety na PC, Recept na išelské dortíky, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, internet a web, písma, fonty, komprimace dat apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Connecticut, Severní Karolína, Michigan, Idaho, Utah, Maine, Iowa, Oregon, New Jersey, Wyoming, Severní Dakota, Massachusetts, Indiana, Alabama, Nevada, Kentucky, New Hampshire, Kansas, New York, Florida, Nové Mexiko, Illinois, Louisiana, Ohio, Georgie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pozadí na PC ke stažení - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v phablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, displej, smartphone, notebook, mobil, ultrabook, počítač, PC a pro operační systémy FreeBSD, Mac, OSX, Windows 98, Windows 10, macOS, Windows 7, Linux Fedora, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, noční města, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, letadla, auta, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1280x1024, 1800x1440, 1200x1920, 1920x1200, 800x1280, 360x720, 2048x1536, 1280x800, 1366x1024, 1080x1800, 1920x1440, 1920x1280, 1536x2560, 1280x768, 375x667 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: K, výukové pomůcky, Vlajky států světa, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Selena Gomez, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Americké federální vlajky, volný čas, Dopravní značky, Státní prapory všech států, Online testy zdarma bez registrace, Sexy Charisma Carpenter,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Novoroční přání půjdem spolu do hospody
Zajímavé internetové odkazy
Nejznámější vánoční koledy
Doporučené odkazy
kdo je to Mikuláš?
Naše tipy
Sexy Azumi Kawashima
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů