Navigace
» Wallpapery
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


MořeMoře, pláže a pobřeží bezesporu patří mezi nejkrásnější a nejromantičtější místa na Zemi. Pokud zrovna nemůžete jet nebo letět na dovolenou k moři - do Chorvatska, Španělska, Egyptu nebo Itálie, můžete si alespoň dát na plochu monitoru PC některou z níže uvedených mořských tapet obsahující palmy, písek, pláže, slunce, azurově modrou vodu i oblohu a stylové bungalovy. Některé tapety vypadají jako živé a jsou tak krásné, že jsou až kýčovité. Rozhodnutí, kterou tapetu na pozadí Windows si vybrat je samozřejmě na vás. Všechny jsou ale zdarma, proto narozdíl od špatně vybraného zájezdu nemáte co ztratit.


Mořská pozadí na plochu monitoru PC nebo displeje tabletu a mobilu jsou zadarmo ke stažení a dostupná v mnoha velikostech. Ty se dozvíte po kliku na náhledový obrázek. Nejoblíbenější jsou širokoúhlé formáty 1920x1080 pixelů (tzv. full HD), 1680x1050, 1280x800, 1366x768. Vždy si ověřte, jaký rozměr má plocha počítače nebo mobilu. To se dozvíte v nastavení systému nebo v popisu technických parametrů zařízení. Pozadí na plochu se anglicky nazývají wallpapers.

A co je to vlastně moře? Citace z Wikipedie: Moře je velká plocha slané vody, spojená se světovým oceánem. Moře na okrajích oceánů, částečně ohraničené pevninou (například ostrovy, souostrovími či poloostrovy), se nazývají okrajová moře (např. Severní moře, Karibské moře). Okrajová moře se svými systémy proudů, slaností vody či usazeninami příliš neliší od zbytku oceánu. Obklopuje-li pevnina moře téměř zcela, používá se pro ně označení vnitřní moře (Středozemní moře, Baltské moře, Rudé moře).Hledání

Reklamní blok


Reklama


(c) 2010 - 2015 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů