Navigace
» Home page
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Tapety Přírody na plochu, obrázky a pozadí pro PC, Windows, mobil zdarmaTapety na plochu s motivem příroda - co si pod tím představit? Příroda, to je krajina, stromy, skalní útvary, zeleň, traviny, pastviny, louka, lesy, pralesy, bažiny, stepi, voda, stráně, spektrum barev jimž dominuje zelená a modrá. Příroda, to je dle Wikipedie: veškerá hmota a energie a to hlavně v základní, člověkem neovlivněné formě.

K přírodě u nás neodmyslitelně patří i různá roční období - jaro, léto, podzim a zima. Každé z nich je něčím specifické a krásné. Proto tu můžete nalézt jarní tapety, letní pozadí, podzimní wallpapery na počítač a obrázky zimy v celé svoji kráse. Součástí přírody je i fauna a flóra - rostliny a zvířata. Jejich tapety hledejte ve vlastních kategoriích.

Věříme, že se vám uvedené fotografie přírody budou líbit a přidáte si je na pozadí pracovní Windows nebo jiného operačního systému který používáte (např. Android, iOS, Ubuntu atd.). Tapety jsou ke stažení zdarma a výběr je velký, nemusíte je měnit jen jednou za rok, můžete je měnit v každém ročním období či dokonce každý měsíc.


Jaké pozadí na displej počítače, phabletu, tabletu nebo mobilu zvolit ke stažení? Všechna se dají stáhnout zadarmo, podle ceny se proto rozhodovat nebudete. Naopak dle krásy a nálady asi ano, ale důležité je i vzít v potaz technické parametry - rozměry pracovní plochy počítače (monitoru) a samotného obrázku a poměr jejich stran. V případě špatného výběru bude obrázek zborcený, hrubý nebo nevhodně oříznutý.

Dostupné velikosti wallpaperů zjistíte po jejich výběru. Nejoblíbenějším rozměrem je tzv. full HD (high definiton). V anglicky komunikujícím vyhledávači byste měli zadat frázi HD wallpapers abyste dostali relevantní odpověď. Full HD je rozlišení 1920x1080 pixelů. Kromě novějších obrazovek televizorů jej používají i lepší mobily jako Apple iPhone 6 nebo Samsung Galaxy S5. Další rozšířené velikosti pracovních ploch monitorů jsou : 800x600, 1024x768, 1280x1024, 1366x768 a 1280x800.Hledání

Reklamní blok


Reklama


(c) 2010 - 2015 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů