Navigace
» PC Pozadí
» Linky
» Rozlišení
» Nejlepší
» Full HD
» Kontakt
Navigace


Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Connecticut, Colorado, Ohio, Oregon, Arizona, New Jersey, Texas, Havaj, Arkansas, Mississippi, Tennessee, Maine, Virginie, Delaware, Aljaška, Nebraska, Jižní Karolína, Illinois, Alabama, Idaho, Louisiana, Jižní Dakota, Rhode Island, Utah, Florida atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, kultura, český jazyk, ekonomie a ekonomika, software, školství, sport, stavebnictví, filozofie, nemoce, psychologie, náboženství a křesťanství, cestování, hardware, počítače, fyzika, lékařství a medicína, materiály, zkratky, matematika, internet, politika, technika, zločin a právo atd.

Klíčová slova: školství, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, odkaz, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, F, Full HD tapety ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Samolepky na dárky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, Obrázky na plochu PC, Dopravní značení

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Barbie hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oblíkačky, Deskovky, Farmářské hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Keywords:zdroje informací, Wallpapery na PC ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, A, Tapety na plochu voda, Americké federální vlajky, K, zajímavosti, Omalovánky pro děti online, Nejlepší hry pro dívky, Webové html5 hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, New York, Delaware, Tennessee, Wyoming, Vermont, Oregon, Kentucky, Mississippi, Západní Virginie, Nové Mexiko, Virginie, New Hampshire, Minnesota, Nevada, Michigan, Jižní Karolína, Oklahoma, Florida, Severní Dakota, Maine, Maryland, Kalifornie, Connecticut, Idaho, Montana atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobil, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, ultrabook, PC, smartphone, monitor, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, FreeBSD, Windows 95, Windows Me, Windows 7, Windows 10 Mobile, Chrome OS, macOS, Windows Server 2012, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, zvířata, nature - příroda, fraktály, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky, květiny, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 750x1334, 360x640, 1600x900, 2560x1600, 1152x864, 1440x960, 1536x2048, 2048x1080, 360x760, 1024x600, 1280x720, 2560x1920, 768x1024, 1440x2560 atd.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, displej, obrazovka počítače, tablet, notebook, phablet, mobilní telefon, monitor, počítač, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 95, SUSE Linux, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows XP, Mac, Windows 98, Windows 10. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, zvířata, free wallpapers, Formule 1, motorky. Dostupná rozlišení jsou 1366x768, 640x480, 1600x1200, 1440x2560, 360x720, 1024x600, 320x568, 412x846, 1920x1200, 1440x900, 1440x960, 1152x1920, 1920x1440, 1600x2560, 1280x960, 360x760 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Stromeček, Vánoční svíčky, Koledy, Vánoční tapety, Pozadí, Francouzsky, Vánoční dekorace, Václavské náměstí, Vánoce, Sám doma, Rostliny, Vánoční trhy, Píseň, Betlém, Ježíšek, Sněhulák, Adventní neděle, Koleda, Štěstí, Vánoční svařák, Svíčky, Keramika, Štědrý večer, Adventní věnec, Silvestr, Ohňostroj, Láska nebeská, Brambořík, Atmosféra, Tiskárna apod.

Klíčová slova: odkazy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, weby, Jmenovky na dárky k vytištění, Online hry zdarma, Vlajky států USA, pro děti, Blahopřání k MDŽ, kuriozity, Obrázky vlajek měst ČR, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, profese a zaměstnání, vlastnosti, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, záliby, věda, historie, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, národnost, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, filozofie, lékařství, politika, školství, křesťanství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politici, umělci atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Kameňáky, vtipy, vtipné texty, frky, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipy, vtipné texty, frky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Windows, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Němcích, O zvířátkách, O ženách, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva apod.

Obrázky na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, mobilní telefon, počítač, phablet, displej, tablet, smartphone, PC, ultrabook, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Java ME, Windows 7, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 10, Slackware, Windows 95, Android. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, letadla, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, květiny, kytky, noční města, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, auta, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 2560x1440, 1280x768, 1920x1200, 1440x2560, HD 1280x720, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 640x480, 320x568, 1600x2560, 2560x1600, 1536x864, 412x846, 1600x900, hi res 2560x1920 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Sportovní hry, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: info, Adventní magazín, Biografie známých osobností, Omalovánky pro děti, zeměpis, webovky, zdarma, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, tipy, M, F

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, profese a zaměstnání, vlastnosti, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, záliby, věda, historie, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, národnost, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, filozofie, lékařství, politika, školství, křesťanství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politici, umělci atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, láska, rostliny, nápoje, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, sport, jídlo a nápoje, náboženství, halloween, symboly, ovoce, Vánoce a Advent, věda, květiny, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, hmyz, ptáci atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Biografie slavných osobností, Obrázky vlajek měst ČR, Super online kvízy, zadarmo, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Dopravní značky, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoce,

Jeden fór na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy
Slova vánoční koledy Nesem vám noviny
Partnerské weby
Jak má probíhat Štědrý večer?
Tipy na zajímavé weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů