Navigace


Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na PC ke stažení - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v počítač, displej, smartphone, obrazovka počítače, PC, monitor, tablet, ultrabook, notebook, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 7, macOS, Microsoft Windows 8, OSX, Lubuntu, Windows XP, Android, Slackware. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, wallpapery, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, příroda, krajina, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 1920x1280, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1920x1200, 1152x864, 360x720, 1024x600, 1536x2048, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1152x768, 1280x768, 412x846, 2560x1440 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: zadarmo, internetové stránky, Online testy zdarma bez registrace, tipy, Když zavládne vánoční atmosféra, volný čas, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Pejsci na plochu PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Seznam souborových přípon

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, zelenina, náboženství, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, ovoce, zvířata, mapy, věda, muži, symboly, stavby, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, rostliny, auta, sport, hudba, halloween, láska atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Maine, Georgie, New Hampshire, Havaj, Mississippi, Minnesota, Texas, Delaware, Michigan, Alabama, Nebraska, Washington, Missouri, Montana, Oklahoma, Arkansas, Iowa, Illinois, Kentucky, Aljaška, Kalifornie, Pensylvánie, Jižní Karolína, Colorado, Jižní Dakota atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

černý humor, vtipy, anekdoty, frky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? černý humor, vtipy, anekdoty, frky, fóry, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O ženách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Somálcích, Frky o tchýních, O manželství, Vtípky o blondýnkách apod.

Keywords:č, Online geografické testy zdarma bez registrace, Prapory všech zemí světa, weby, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, školství, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, cestování, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů

černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fórky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, anekdoty o politice apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Auta a závodní, Adventury, online html5 hry, Deskovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Střílecí hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Moudra, výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o životě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o ženách od různých známých osobností.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Tapety na PC - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook, displej, phablet, monitor, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy Windows Server 2012, Slackware, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Java ME. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, free wallpapers, zvířata, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 2560x1920, 1280x1024, 1152x1920, 1600x900, 1366x1024, 2048x1080, 1600x2560, 800x600, 1024x768, 412x846, 1920x1080, 1440x2560, 1280x720, 360x640, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768 atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američané, Miliardáři, Podnikatel, Básník, Kladno, Husité, Vojevůdce, Hokej, Angličané, Zavražděn, Lord, Obchodník, Vůdce, Němci, Dallas Stars, Faraon, Právník, Washington Capitals, Česká královna, Čech, Imitátor, Herečka, Císař, Architekt, ČSSD, Hejtmani, HIV pozitivní, Hudebnice, Voják, Diplomat, Zpěvačka, Nobelova cena, Dabérka, AIDS, Křesťanství, Zpěvák apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Naleznete zde Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, V, Tapety na PC, M, Chile, Vše o Vánocích, odkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky a kliparty zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, historie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, osobnosti, národnost, psychologie, lékařství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, přezdívky, politika, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, poruchy, sport, fikce a fantasy atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Dopravní značení, Prapory českých měst, Adventní jarmarky, URL, zábava, multimédia, Celebrity, herečky, zpěvačky, Hry pro kluky, Superhry a hry online zdarma, Vlajky států USA

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, video soubory, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Oddechové, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, odkaz, Prapory českých měst, pro děti, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Pozadí na plochu počítače, č, zdroje informací, info, Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?, World Flags,

Jeden fór na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční zábava
Naše tipy
Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy
Germany
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu auta
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


Reklama


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů