Navigace


Pozadí ChatrčChatrč je dřevěné obydlí, které se většinou vyskytuje na samotě a působí poměrně zpustošeným dojmem. Chatrč je pojem, který se vyskytuje jak v knihách, tak je tato stavba vidět především ve filmech. Na tapetě můžete vidět také jednu typickou chatrč, postavenou ze dřeva, umístěnou do malebné překrásné přírody.

Autor: Jon Sullivan PDPhoto.org [Public domain], zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek na pozadí PC nazvaný Chatrč

Rozměry pozadí ke stažení

1024x768 - 4:3 (143 496 B)800x600 - 4:3 (126 756 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Obrázek zdarma na plochu je v kategorii tapety příroda na plochu počítače

Pozadí přidal uživatel: mobius37

Dostupné poměry stran obrázku: 4:3

Klíčová slova: PC, Příroda, pozadí, Chatrč, wallpaper, počítač, tapeta.

Wallpaper pro tablet a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Chatrč. Obrázek (wallpaper) Chatrč nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Mezi nejhledanější patří Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1920x1080 Full HD a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 1024x768, 2048x1536 nebo 1920x1280 pixelů. Neukládejte obrázek tapety přímo odsud - tapeta by na ploše počítače nebyla kvalitní. Klikem zvolte jeden z rozměrů a wallpaper uložte z nového okna. Nad ilustračním obrázkem je uvedeno označení licence (eventuálně odkaz na podrobné podmínky), autor (je-li znám) a zdroj odkud byl wallpaper stažen.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázky Hudba ke stažení případně též boží tapeta Jídlo na plochu PC.

Tapetu na PC ke stažení můžete použít v obrazovkách, LCD displejích, monitorech všech běžných zařízeních jako je tablet, displej, PC, monitor anebo mobil. Obrázek pro mobil lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Ubuntu, Android, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone) nebo třeba v Windows XP. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Lenovo, Nexus, Huawei, Honor, LG, Xiaomi Redmi, Sony Xperia, Asus ZenFone a HTC.

Nelíbí se vám tapeta Chatrč zdarma? Vyzkoušejte pozadí Vodopády ke stažení anebo pěkný obrázek Yamaha TDM-850 pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Kotva ke staženíProhledat web

Reklamy


Partnerské weby


Zkratky slov

Omalovánky spojovačky

Mapa ČR

Krásné spodní prádlo

Spodní prádlo, plavky, podprsenky, kalhotky, košilky a tanga

Odposlech mobilu

Odposlech mobilu vám pomůže snadno a efektivně zjistit informace.

Práce na doma bez poplatků

Největší web s ověřenými nabídkami práce u nás!

Taktická Výstroj

Armyshop, kde si vyberou všichni

Odklad daňového přiznání

Daňový odklad do 15 minut 7 dní v týdnu již od 1.900 Kč bez DPHInzerce


(c) 2010 - 2015 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů