Navigace


Obrázek Labrador štěně

Labrador štěněWallpaper byl smazán uživatelem. Děkujeme za pochopení.

Wallpaper na plochu počítače patří do sekce pozadí psi pro mobil

Wallpaper přidal uživatel: wallpaperguru

Klíčová slova: Nexus, pozadí, tapeta, wallpaper, Labrador štěně, Psi, počítač.

Tapeta na PC ke stažení a její použití

Tapeta na pozadí plochy Windows (resp. displeje počítače, tabletu nebo mobilu) má název Labrador štěně. Wallpaper na pozadí monitoru Labrador štěně je v různých verzích zdarma ke stažení. Nejoblíbenější jsou Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD a 1440x2560 px. Setkat se často lze i s 640x480, 2048x1536 nebo 1920x1200 pixelů. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Nad náhledem obrázku je uveden autor (nebo jeho pseudonym) díla (pokud je znám), adresa odkud byla tapeta stažena a licence pod kterou lze wallpaper dále šířit.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Karty zdarma na plochu případně též boží obrázek Kapky vody pro Windows.

Pozadí zdarma můžete použít v LCD displejích, obrazovkách, monitorech všech běžných zařízeních jako je tablet, ultrabook, počítač, monitor anebo PC. Tapetu pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows XP nebo třeba v Apple iOS (iPhone). Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Nexus, Asus ZenFone, Sony Xperia, LG, Samsung Galaxy, Lenovo, Apple Iphone, Huawei a Honor.

Nelíbí se vám pozadí Labrador štěně na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek New York zdarma na plochu anebo pěkný tapetu Vajíčka ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Mikrofón zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů