Navigace


Pozadí Sibiřský husky

Sibiřský huskyZ technických důvodů není tapeta v současnosti dostupná. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme.

Obrázek pro Windows je v kategorii pozadí psi ke stažení

Pozadí přidal uživatel: uranius

Klíčová slova: Windows, Sibiřský husky, tapeta, Psi, wallpaper, pozadí, mobil.

Wallpaper na plochu počítače a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Sibiřský husky. Obrázek (wallpaper) Sibiřský husky nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Mezi nejhledanější patří 1600x900, 1440x2560, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD a širokoúhlé 1366x768 px. Setkat se často lze i s 2560x1440, 2048x1080 nebo 1680x1050 pixelů. Neukládejte proto zobrazený obrázek (náhled) - tapeta na ploše by nebyla kvalitní. Raději vyberte jeden z rozměrů, klikněte na něj a obrázek uložte z nově otevřeného okna. Nad ilustračním obrázkem je uvedeno označení licence (eventuálně odkaz na podrobné podmínky), autor (je-li znám) a zdroj odkud byl wallpaper stažen.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Muži na plochu PC případně též boží tapeta Tapeta pro Windows.

Tapetu pro mobil můžete použít v LCD displejích, obrazovkách, monitorech všech běžných zařízeních jako je mobil, PC, počítač, smartphone anebo obrazovka počítače. Obrázek zdarma na plochu lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Windows 7, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Android nebo třeba v Windows 2000. Wallpaper lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek LG, Apple Iphone, HTC, Sony Xperia, Asus ZenFone, Huawei, Honor, Xiaomi Redmi a Samsung Galaxy.

Nelíbí se vám tapeta Sibiřský husky pro tablet? Vyzkoušejte obrázek Zřícenina kostela na plochu PC anebo pěkný obrázek Ledová kra ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Vláček zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů