Navigace


Tapeta Mango

Mango je plodina, která se vyskytuje spíše na exotickým místech a hlavně v teplých krajinách, takže k nám do české republiky se převáždě dováží a to z Asie, Indonésie a podobně. Mango plodí známá rostlina mangovník. Samotného plodu na světě je něco kolem tisíce druhů této rostiny. Tapeta zobrazuje krásný tvar manga.


Autor: Fir0002 (Own work) [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], zdroj: Wikimedia Commons


Tapeta na plochu PC s názvem Mango

Velikosti pozadí pro mobil

1280x768 - 5:3 (123 446 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Pozadí pro tablet se nachází v sekci tapety rostliny na PC ke stažení

Tapetu přidal uživatel: Martinek

Dostupné poměry stran obrázku: 5:3

Klíčová slova: Mango, PC, Rostliny, mobil, wallpaper, pozadí, tapeta.

Obrázek na plochu PC a jeho použití

Tapeta na pozadí plochy Windows (resp. displeje počítače, tabletu nebo mobilu) má název Mango. Obrázek (wallpaper) Mango nabízíme ke stažení zadarmo v několika různých rozlišeních vhodných pro různé velikosti a proporce pracovní plochy počítače, mobilu nebo tabletu. Velmi oblíbené jsou 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1920x1080 Full HD a širokoúhlé 1366x768 px. Setkat se často lze i s 1152x768, 1200x1920 nebo 2160x3840 pixelů. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Chcete-li obrázek užít pro jiný než osobní účel, je třeba se řídit licencí. Její označení, eventuálně odkaz na podrobné znění smlouvy, jméno autora a url odkud byl obrázek stažen, jsou uvedeny nad náhledem nahoře.

Dále vám na tomto webu doporučujeme pozadí Halloween invaders pro mobil případně též boží pozadí Ježek na plochu PC.

Obrázek pro Windows můžete použít v obrazovkách, LCD displejích, monitorech všech běžných zařízeních jako je PC, tablet, mobil, obrazovka počítače anebo monitor. Wallpaper zdarma lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Android, Windows 7 nebo třeba v Windows XP. Pozadí lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Huawei, LG, Lenovo, Xiaomi Redmi, Samsung Galaxy, Honor, HTC, Sony Xperia a Apple Iphone.

Nelíbí se vám wallpaper Mango ke stažení? Vyzkoušejte pozadí Halloween tapeta pro mobil anebo pěkný tapeta Čokoláda pro Windows. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Chobotnice ke stažení


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů