Navigace


Wallpaper Srnec

Srnec obecný patří do řádu sudokopitníků. Jedná se o tvora, který se vyskytuje po celém území Evropy, Asie i Ameriky. U nás je to v lesích velmi horně zastoupený druh zvířete, který se většinou pase a žije ve stádech. Srnec se dorůstá výšky kolem 70 centimerů a váhy kolem 35 kilogramů, samozřejmě se střílí kromě masa i pro trofeje.

SrnecTento obrázek byl smazán z databáze protože byl v rozporu s pravidly.

Tapeta ke stažení je v sekci obrázky zvířata zdarma na plochu

Obrázek přidal uživatel: Martinek

Klíčová slova: pozadí, wallpaper, ke stažení, Srnec, tapeta, Zvířata, Wallpaper.

Pozadí pro mobil a jeho použití

Pěkná tapeta na plochu Windows s názvem Srnec. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Mezi nejžádanější patří širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1440x2560 a HD 1280x720 px. Setkat se často lze i s hi res 2560x1920, 2560x2048 nebo 1280x1024 pixelů. Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku (wallpaperu, tapety). Uvedený obrázek lze stáhnout pro vlastní potřebu. Pro jiná užití se prosím řiďte licencí uvedenou nad náhledem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme tapetu Valentýn srdce pro Windows případně též boží tapetu Ozdoby ke stažení.

Wallpaper pro tablet můžete použít v LCD displejích, obrazovkách, monitorech všech běžných zařízeních jako je notebook, ultrabook, mobil, PC anebo počítač. Pozadí na plochu počítače lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone) nebo třeba v Microsoft Windows 8. Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Honor, Sony Xperia, Xiaomi Redmi, Samsung Galaxy, Nexus, Asus ZenFone, HTC, Lenovo a Apple Iphone.

Nelíbí se vám obrázek Srnec na PC ke stažení? Vyzkoušejte tapetu Sklípkan pro Windows anebo pěkný pozadí Jupiter na plochu PC. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Vysmátá blondýna ke stáhnutí


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů