Navigace


Obrázek Žirafa

Žirafa je v součastné době jeden z největších žijících sudokopitníků na naší celé planetě. Samec se dorůstá výšky až někdy kolem 5,5 metru. Žirafa se v zoologických zahradách dožívá něco kolem 25 let života. Většinou potřebují k životu větší stádo nebo nejakého druha s kterým by trávily celý den.

ŽirafaWallpaper byl smazán uživatelem. Děkujeme za pochopení.

Wallpaper ke stažení se nachází v kategorii obrázky zvířata zdarma na plochu

Wallpaper přidal uživatel: Martinek

Klíčová slova: Žirafa, pozadí, HTC, wallpaper, Zvířata, mobil, tapeta.

Tapeta pro mobil a její použití

Tapeta, wallpaper, pozadí na plochu PC s názvem Žirafa. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Nejhledanější jsou 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD a 1600x900 px. Setkat se často lze i s 2048x1080, 800x600 nebo 1280x768 pixelů. Zvolte si prosím co nejpodobnější rozlišení tapety, klikněte na něj a z nového okna internetového prohlížeče poté uložte soubor na disk. Následně ho potom můžete nastavit jako pozadí vaší pracovní plochy. Uvedený obrázek lze stáhnout pro vlastní potřebu. Pro jiná užití se prosím řiďte licencí uvedenou nad náhledem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme tapetu Polynesie pro Windows případně též boží obrázek Les ke stažení.

Pozadí pro tablet můžete použít v LCD displejích, obrazovkách, monitorech všech běžných zařízeních jako je PC, ultrabook, tablet, obrazovka počítače anebo mobil. Tapetu na plochu počítače lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu nebo třeba v Android. Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Apple Iphone, HTC, Huawei, Samsung Galaxy, Lenovo, Honor, Asus ZenFone, LG a Nexus.

Nelíbí se vám pozadí Žirafa na PC ke stažení? Vyzkoušejte tapetu Sněhová vločka pro Windows anebo pěkný tapetu Štrasburk na plochu PC. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Cherry rajčata ke stáhnutí


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů