Navigace


Obrázek Kachna

Kachna je české rodové jméno pro menší vodní vrubozobé ptáky. Většina kachen pochází z rodu Anas, kam patří také čírky, hvízdáci, ostralky, lžičáci a kopřivka. Jako kachna se též obecně označují všichni ptáci z čeledi kachnovitých, jsou-li menší než husy nebo labutě, kachna proto můžeme nazvat prakticky jakýkoliv druh ptáka z podčeledi kachen (Anatinae). Podle způsobu obživy se kachny dělí na plovavé a potápivé kachny: plovavé kachny si hledají potravu v mělčích vodách, „panáčkují“, hlavu mají sice pod vodou, ale ocas vystrkují nad hladinu. Potápivé kachny se naproti tomu potápí pod hladinu celé a dostanou se tak ke dnu i v hlubších vodách. (wi)


Autor: Mdf [GFDL (www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (www.creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], zdroj: Wikimedia Commons


Náhled tapety na plochu PC s názvem Kachna

Dostupná rozlišení obrázku zdarma na plochu

1152x768 - 3:2 (206 089 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Wallpaper na plochu počítače patří do sekce pozadí zvířátka pro mobil

Wallpaper přidal uživatel: mobius37

Dostupné poměry stran tapety: 3:2

Klíčová slova: Kachna, 1440x2560, tapeta, wallpaper, Zvířátka, mobil, pozadí.

Tapeta na PC ke stažení a její použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Kachna. Tento obrázek (wallpaper) na pozadí monitoru je připraven ke stažení zdarma v různých velikostech. Nejoblíbenější jsou 1440x2560, 1600x900, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD a Full HD 1080x1920 px. Setkat se často lze i s 800x600, 1152x768 nebo 1280x854 pixelů. Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu jpeg stáhnout na disk. Podmínky použití obrázku jsou dané licencí uvedenou nad ukázkou tohoto wallpaperu. Ve vlastním zájmu ji prosím dodržujte.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Disco zdarma na plochu případně též boží obrázek Krajina pro Windows.

Pozadí zdarma můžete použít v LCD displejích, monitorech, obrazovkách všech běžných zařízeních jako je PC, mobil, počítač, obrazovka počítače anebo tablet. Tapetu pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Apple iOS (iPhone), Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000 nebo třeba v Android. Obrázek lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Nexus, Honor, LG, Sony Xperia, Lenovo, Xiaomi Redmi, HTC, Samsung Galaxy a Huawei.

Nelíbí se vám pozadí Kachna na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Start raketoplánu zdarma na plochu anebo pěkný tapetu Trabant ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Obrázek Taneční pár zdarma


Vyhledávání

Banner


Ads


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů