Navigace


Wallpaper Moucha

Dvoukřídlí je početný řád hmyzu, jehož zástupci se lidově často nazývají mouchy. Typickým znakem tohoto řádu je to, že mají pouze jeden pár blanitých křídel. Druhý pár zakrněl v paličkovité útvary zvané halterae (kyvadélka) a slouží k vyvažování. Mouchy se vyskytují je prakticky po celém světě vyjma polárních oblastí. Počet druhů se odhaduje na zhruba 100 000. Mimo těchto žijících druhů, jsou známy i již vyhynulé druhy, které se nejčastěji zachovaly v jantaru a které nejčastěji pocházejí z třetihorní jury. (wi) Přidejte si tapetu moucha na plochu vašeho počítače!

Autor: JJ Harrison (http://www.noodlesnacks.com/), zdroj, licence
Creative Commons Attribution-Share Alike 1.0 Generic.


Náhled tapety na plochu PC s názvem Moucha

Výběr rozměru obrázku zdarma na plochu

1152x768 - 3:2 (240 357 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Tapeta na plochu počítače je v kategorii pozadí zvířátka pro mobil

Obrázek přidal uživatel: mobius37

Dostupné poměry stran tapety: 3:2

Klíčová slova: wallpaper, tapeta, pozadí, PC, Moucha, Zvířátka, Asus ZenFone.

Pozadí na PC ke stažení a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Moucha. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Mezi nejoblíbenější patří 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920 a 1440x2560 px. Setkat se často lze i s 1920x1200, 1200x1920 nebo 1920x1280 pixelů. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Před sdílením wallpaperu (například umístěním na vlastní webovou prezentaci) se seznamte s licencí uvedenou nad ukázkovým obrázkem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Mango zdarma na plochu případně též boží tapetu Vrtulník pro Windows.

Wallpaper zdarma můžete použít v obrazovkách, LCD displejích, monitorech všech běžných zařízeních jako je notebook, počítač, phablet, tablet anebo PC. Pozadí pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu nebo třeba v Apple iOS (iPhone). Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Asus ZenFone, HTC, LG, Lenovo, Nexus, Honor, Sony Xperia, Apple Iphone a Xiaomi Redmi.

Nelíbí se vám obrázek Moucha na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Oko zdarma na plochu anebo pěkný pozadí I love music ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Sluníčko zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů