Navigace


Wallpaper MouchaDvoukřídlí je početný řád hmyzu, jehož zástupci se lidově často nazývají mouchy. Typickým znakem tohoto řádu je to, že mají pouze jeden pár blanitých křídel. Druhý pár zakrněl v paličkovité útvary zvané halterae (kyvadélka) a slouží k vyvažování. Mouchy se vyskytují je prakticky po celém světě vyjma polárních oblastí. Počet druhů se odhaduje na zhruba 100 000. Mimo těchto žijících druhů, jsou známy i již vyhynulé druhy, které se nejčastěji zachovaly v jantaru a které nejčastěji pocházejí z třetihorní jury. (wi) Přidejte si tapetu moucha na plochu vašeho počítače!

Autor: JJ Harrison (http://www.noodlesnacks.com/), zdroj, licence
Creative Commons Attribution-Share Alike 1.0 Generic.

Náhled tapety na plochu PC s názvem Moucha

Výběr rozměru obrázku zdarma na plochu

1152x768 - 3:2 (240 357 B)
(Klikněte pro zobrazení v novém okně)

Tapeta na plochu počítače je v kategorii pozadí zvířátka pro mobil

Obrázek přidal uživatel: mobius37

Dostupné poměry stran tapety: 3:2

Klíčová slova: wallpaper, tapeta, pozadí, PC, Moucha, Zvířátka, Asus ZenFone.

Pozadí na PC ke stažení a jeho použití

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Moucha. Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Mezi nejoblíbenější patří 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920 a 1440x2560 px. Setkat se často lze i s 1920x1200, 1200x1920 nebo 1920x1280 pixelů. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Před sdílením wallpaperu (například umístěním na vlastní webovou prezentaci) se seznamte s licencí uvedenou nad ukázkovým obrázkem.

Dále vám na tomto webu doporučujeme obrázek Mango zdarma na plochu případně též boží tapetu Vrtulník pro Windows.

Wallpaper zdarma můžete použít v obrazovkách, LCD displejích, monitorech všech běžných zařízeních jako je notebook, počítač, phablet, tablet anebo PC. Pozadí pro tablet lze využít prakticky v jakémkoliv operačním systému, např. v Linux Mint, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu nebo třeba v Apple iOS (iPhone). Tapetu lze jednoduše měnit ve všech běžných chytrých telefonech značek Asus ZenFone, HTC, LG, Lenovo, Nexus, Honor, Sony Xperia, Apple Iphone a Xiaomi Redmi.

Nelíbí se vám obrázek Moucha na plochu PC? Vyzkoušejte obrázek Oko zdarma na plochu anebo pěkný pozadí I love music ke stažení. Potřebujete ilustrace do vašich dokumentů? Pak zkuste Klipart Sluníčko zdarma


Prohledat web

Reklamy


Inzerce


(c) 2010 - 2015 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů